2020 viisa ootajad ja piirkonnad

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Teenija
    Osaleja

    Tere sõbrad
    Tahtsin selle pealkirja alla kirjutada koos sõpradega, kes ootavad ja saavad 2020. aasta viisat.
    Kandideerisin koos lapsega 17. septembril. Nad pidasid mu naise palka ebapiisavaks ning lükkasid minu ja mu lapse tagasi. Mu naine on Türgi kodanik ja tal on tähtajatu elamisluba. Oleme advokaadi kaudu edasi kaevanud oma tingimusi parandades ja ootame. Loodetavasti tuleb see positiivselt välja.
    Soovin kannatlikkust kõigile, kes ootavad.

    Tere kõigepealt
    Kulaktan dolma gereksiz ve abartılı o kadar sözler dolanıyor ki ortalıkta…
    Saate aru, mida ma mõtlen, kui teid viisataotluses üle kuulatakse.
    Minu ja mu naise vahel on vanusevahe 14 aastat. Vanus on vaid numbrite näitaja ja sain sellest aru oma naisega kohtudes. Kuni selle eluajani saime aru, et otsime ainult üksteist, ja abiellusime 6 kuud pärast kohtumist.
    Konsulaadis olijad küsivad vanusevahet, et mõista, kas teie omavaheline abielu on tegelik abielu. Nagu ma juba varem mainisin, ei uurita konsulaadis vanusevahet, vaid vanusevahe taga seisvat kavatsust. Kui olete ennast õigesti väljendanud, vanusevahe teie vahel pole kellelegi oluline.
    Kui usaldate oma suhteid abikaasaga, pole põhjust karta.

    ayaxnumx
    Osaleja

    Tere kõigepealt
    Kulaktan dolma gereksiz ve abartılı o kadar sözler dolanıyor ki ortalıkta…
    Saate aru, mida ma mõtlen, kui teid viisataotluses üle kuulatakse.
    Minu ja mu naise vahel on vanusevahe 14 aastat. Vanus on vaid numbrite näitaja ja sain sellest aru oma naisega kohtudes. Kuni selle eluajani saime aru, et otsime ainult üksteist, ja abiellusime 6 kuud pärast kohtumist.
    Konsulaadis olijad küsivad vanusevahet, et mõista, kas teie omavaheline abielu on tegelik abielu. Nagu ma juba varem mainisin, ei uurita konsulaadis vanusevahet, vaid vanusevahe taga seisvat kavatsust. Kui olete ennast õigesti väljendanud, vanusevahe teie vahel pole kellelegi oluline.
    Kui usaldate oma suhteid abikaasaga, pole põhjust karta.

    gerçekten iyiki bu siteyi görmüşüm iyiki sizi takip etmişim gerçekten benim gibi insanları gördükçe cok daha huzurlu oluyorum cok daha emin adımlar sağlam adımlar attığımın farkına varıyorum gerçekten keşke daha önce tanımak kaynaşmak bazı konularda Bilgi edinmek gibi bir fırsatımız olsaydı çünkü çevremizde bizim gibi cok az insan var be hep eksil bazı durumlar kalıuor kendini anlatmak gibi seni anlayacak kimsenin olmaması gibi şimdi cok daha iyim gerçekten çok teşekkürler buradayım ve bütün süreçleri takip edip ve kendi sürecim başladığında hepsini paylaşacağım burada inşallah sizde vizenizi alır eşinize kavuşursunuz 🙏🙏 ya:)

      : poliitika:

    cns24
    Osaleja

    Herkese merhaba bugün 83.günüm ve  yabancılar şubesinden eşimi aramışlar kağıtlarım gitmiş pazartesi günü arayıp randevu alıp istenen evrakları götürecek. halayy:)  Bundan sonraki süreç nasıl oluyor bilgisi olan var mi?

    muratnadj et
    Osaleja

    Tavaliselt kulub umbes 3 nädalat, millises linnas teie abikaasa elab?

    cns24
    Osaleja

    Tavaliselt kulub umbes 3 nädalat, millises linnas teie abikaasa elab?

    Mu naine elab ausalt öeldes. Kas teie olukord on paranenud?

    muratnadj et
    Osaleja

    44. päeval läks mu naine ja küsis, kas minu dokumendid pärinevad välismaalaste filiaalist, nad ütlesid, et nende dokumendid on saabunud, oodake lihtsalt meilt uudiseid, kirja vms.

    cns24
    Osaleja

    44. päeval läks mu naine ja küsis, kas minu dokumendid pärinevad välismaalaste filiaalist, nad ütlesid, et nende dokumendid on saabunud, oodake lihtsalt meilt uudiseid, kirja vms.

    İşin en zor süreci de hiç haber alamadan beklemek bence. Insallah hayırlısıyla sizin vizede onay alır

    muratnadj et
    Osaleja

    Jah, kahjuks olen ma kannatlik, kuid nüüd olen ülekoormatud. Oota, oota, vaatame, mis saab.

    cns24
    Osaleja

    Jah, kahjuks olen ma kannatlik, kuid nüüd olen ülekoormatud. Oota, oota, vaatame, mis saab.

    Mõni päev olin ka rabatud, kartsin, et protsess võtab kauem aega, mõistan teid väga hästi.

    Helincik
    Osaleja

    Merhabalar! Aranızda yeniyim. 21 Şubat tarihinde aile birleşimi üzerinden konsoloslukta görüşmemi yaptım. Görüşme benim için biraz zor geçti. Veznedeki kadın ilk etapta yaş farkını sorun etti. Sonrasında biraz yumuşadı. Tam 1 hafta oldu. UPSden baktım ve kargoya verilmemiş henüz. Gideceğim yer küçük bir yer. Umuyorum ki en kısa sürede belgelerim yabancılar dairesine ulaşır. Hepimiz için şans ve sabır diliyorum kur;) Gelişmeleri yazacağım

    muratnadj et
    Osaleja

    Olete uus, vaatame, mitu päeva on olnud, ootan oma 85. päeva ja peame ootama. Meil ​​pole palju teha, peame olema kannatlikud, loodan, et teie viisa antakse varsti.

    Tere helincik,
    Esiteks, tere tulemast meile.
    Ma ei usu, et ootate nii kaua, kui ma ootasin (4 kuud), sest ütlesite, et koht, kuhu lähete, on väike. Pidage siiski meeles, et kuna algatus on sealsete riigiteenistujate käes, võivad nad protsessi pikendada.
    Eriti uurivad nad neid, kellel on silmatorkav vanusevahe, või neid, kes sõlmivad teise abielu, ja loomulikult läheb see protsess pikemaks. Kuna minu ja mu abikaasa vahel on märkimisväärne vanusevahe, aga kui mind üle kuulati, küsis ametnik selle olukorra kohta ega maininud seda minu antud vastusega uuesti.
    Teie peamine protsess algab nüüdsest. Teie ees on pikk tee, mida peate kannatlikult kõndima. Kui lugesin teie sõnumit, mõtlesin pikka aega novembrile ja sain aru, et oleme läbi tegemas üsna keerulist protsessi.
    Soovin teile häid uudiseid.
    sinu

    Oncelikle hoşbuldum ve güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Eşimle aramızda 15 yaş var. Sizin işiniz gerçekten gereğinden çok fazla uzamış. Ve size çapraz sorgu yapılmayacağını düşünüyorum. Çünkü böyle durumlarda ilk olarak başvuru sahibini e-mail yoluyla konsolosluğa çağırdıklarını biliyorum. Böyle bir durum yoksa gönlünüzü ferah tutun. Bu arada sabrınız için tebrik ediyorum  ya:) Bugün 11. Günüm… Tıkırtı yok. Hepimiz için hayırlısı olsun  byby:)

Kuvatakse 15 vastust – 46 kuni 60 (kokku 1,303)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.