2020 viisa ootajad ja piirkonnad

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Teenija
    Osaleja

    Tere sõbrad
    Tahtsin selle pealkirja alla kirjutada koos sõpradega, kes ootavad ja saavad 2020. aasta viisat.
    Kandideerisin koos lapsega 17. septembril. Nad pidasid mu naise palka ebapiisavaks ning lükkasid minu ja mu lapse tagasi. Mu naine on Türgi kodanik ja tal on tähtajatu elamisluba. Oleme advokaadi kaudu edasi kaevanud oma tingimusi parandades ja ootame. Loodetavasti tuleb see positiivselt välja.
    Soovin kannatlikkust kõigile, kes ootavad.

    Tere taaskord :)
    Tahtsin mõne nädala pärast tulla ja küsida, kuidas läheb.
    Eelmisel aastal olid mul sarnaselt sinuga väga kehvad päevad korona tõttu oodates.Tean väga hästi, et sellistes tingimustes kinniseotud kätega ootamine on psühholoogiliselt väga kurnav. Kuid see pole ainult olukord, millega kokku puutute. Korona tõttu algab siin lukustus homsest. Kõik on suletud, välja arvatud turud, apteegid ja haiglad. Olen alates septembrist käinud integratsioonikursusel. Kursus on tänasest lukustuse tõttu suletud. Väidetavalt avatakse taas 11. jaanuaril, kuid kahjuks pole selgust, millal kursus uuesti avatakse, kuna ametlikku teadet pole.. Eksam on 22. jaanuaril. Ja selles protsessis peame ise kodus eksamiks valmistuma.
    Sinu probleem on selles, et hetkel viisat ei väljastata, aga pea meeles, ka siin on kõik koroona tõttu suletud ja kahjuks lükkuvad asjad edasi. On inimesi, kes kaotasid töö. Kahjuks mõjutab koroona meie kõigi elusid halvasti.
    Ärge arvake, et ootamine on teie jaoks ainulaadne. Isegi minu diplomitöö tunnustamine on peatatud.
    Muidugi need päevad mööduvad. Säilitage alati oma kindlus ja lootus.
    En içten sevgilerimle…

    p.yilmaz
    Osaleja

    Tere päevast kõigile, kas kelleltki on uudiseid?

    kahjuks ootame veel

    Möödunud on 3 kuud ja ootame ikka veel, uudiseid pole. Nad isegi ei vasta meilidele

    ayaxnumx
    Osaleja

    Möödunud on 3 kuud ja ootame ikka veel, uudiseid pole. Nad isegi ei vasta meilidele

    Viimati tuli ta Istanbuli Saksamaalt, saatsin konsulaadile Covidi kohta meili. Sel põhjusel edenevad tehingud aeglaselt, öeldi, et kui dokumente vaja läheb, siis teavitavad, uudiseid veel ei ole.Mul on 4. nädal, minu dokumendid on muidugi Istanbulis, mind lükati tagasi, ma ootan vastulause tulemust.

    p.yilmaz
    Osaleja

    Tere, sõbrad,

    Ootame endiselt, kirjutasime nii palju ja nad panid kirjutamise ja otsimise keelu alla. aga ma õppisin midagi, seal on leht, nad tegid seda järelkontrolli eesmärgil neile, kellel tunnistus puudub. Kuna mõned kirjad on pandeemia tõttu hilinenud või kui aadress on valesti antud, koostasid nad nimekirja, võtavad need, kelle nimed olid edasi antud, ukselt kirja ja vormistavad puuduvad dokumendid.

    https://www.berlin.de/einwanderung/service/oeffentliche-zustellungen/

    Seda lehte saate vaadata, vähemalt Saksamaa abikaasade puhul, kui teie nime ei mainita, ei puudu ka paberimajandus. Ainult need, kelle nimesid siin mainitakse, peavad puuduvad dokumendid täitma või on probleem nende aadressidega.

    Täna tuli minu viisa, mu naine on sakslane, viisa saabumine võttis aega üle 90 päeva, esitasin avalduse Ankara Saksamaa konsulaadist. Mul oli väga halb viisavestlus. Mitmetest Schengeni riikidest keeldusin viisast. Mu naine saab sotsiaalabi. 1 kuu pärast küsis välismaalaste kontor käendust, käendaja kirjutas sellele alla. Ametnik on mitu korda mu naisele telefonitsi helistanud ja küsimusi esitanud. See tundus olevat negatiivne. Ausalt öeldes polnud mul palju lootust. Sain täna viisa, olin päris üllatunud. Loodan, et teie viisa tuleb varsti välja. See oli väga väsitav ja kurnav protsess.

    p.yilmaz
    Osaleja

    Täna tuli minu viisa, mu naine on sakslane, viisa saabumine võttis aega üle 90 päeva, esitasin avalduse Ankara Saksamaa konsulaadist. Mul oli väga halb viisavestlus. Mitmetest Schengeni riikidest keeldusin viisast. Mu naine saab sotsiaalabi. 1 kuu pärast küsis välismaalaste kontor käendust, käendaja kirjutas sellele alla. Ametnik on mitu korda mu naisele telefonitsi helistanud ja küsimusi esitanud. See tundus olevat negatiivne. Ausalt öeldes polnud mul palju lootust. Sain täna viisa, olin päris üllatunud. Loodan, et teie viisa tuleb varsti välja. See oli väga väsitav ja kurnav protsess.

    Mul on hea meel teie üle. Noh, enne viisa saabumist ei saanud nad lastilt sõnumit ega helistanud sellele ja öelnud, et see on heaks kiidetud. Puhusin oma kalkunile, palusin 10. detsembril kätte antud dokumente ja ootame endiselt.


    Aitäh. E-kiri ei tulnud välismaalaste kontorist, kuna see kiideti heaks. Sain hommikul UPS-ilt teate, pärastlõunal toimetasid nad lasti kohale, maksin 62 liiri, kuigi tasusin konsulaadis saatmistasu. Õnneks tuli viisa sellest välja.

    ayaxnumx
    Osaleja

    Täna tuli minu viisa, mu naine on sakslane, viisa saabumine võttis aega üle 90 päeva, esitasin avalduse Ankara Saksamaa konsulaadist. Mul oli väga halb viisavestlus. Mitmetest Schengeni riikidest keeldusin viisast. Mu naine saab sotsiaalabi. 1 kuu pärast küsis välismaalaste kontor käendust, käendaja kirjutas sellele alla. Ametnik on mitu korda mu naisele telefonitsi helistanud ja küsimusi esitanud. See tundus olevat negatiivne. Ausalt öeldes polnud mul palju lootust. Sain täna viisa, olin päris üllatunud. Loodan, et teie viisa tuleb varsti välja. See oli väga väsitav ja kurnav protsess.

    yeni yılın güzel başladı inşallah hep güzel geçer darısı bizlerin başına her yer kapandı bugün artık ocakta bekleyeceğiz güzel haberler

    Uus aasta on alanud hästi, insha'Allah, see on alati hea, hirss, kõik on meie jaoks suletud, täna ootame täna pliidi peal, head uudised

    Aitäh, Aya90, kui saate oma viisa, on mul hea meel kuulda, nägin teid foorumis, olete kaua oodanud, olete vaeva näinud ja vaeva näinud, olen kindel, et see tuleb ka teie viisaga .

    ayaxnumx
    Osaleja

    Aitäh, Aya90, kui saate oma viisa, on mul hea meel kuulda, nägin teid foorumis, olete kaua oodanud, olete vaeva näinud ja vaeva näinud, olen kindel, et see tuleb ka teie viisaga .

    inşallah o güzel haberler gelir bu kötü günleri bir daha hatırlamamak üzre unuturum gözün formda olsun mutlaka o güzel haberi yazacağım buraya bugün yada yarın elbet o vize gelecek kacarı yok  yolun açık olsun bahtın güzel olsun 🙏🤗🤗

    ayaxnumx
    Osaleja

    Tere õhtust lükati see minu palga tõttu tagasi. Pärast puuduste kõrvaldamist saatsime dokumendid 3 nädalat tagasi Istanbulisse, nad ütlesid, et teavitavad teid. Saatsin mulle 2 nädala pärast sõnumi, kui uudiseid ei olnud, see oli ütles, et sohva tõttu on protsess aeglane, sain meili uuesti 3 nädala lõpus. Nad ütlesid, et ootavad uuesti vastust. Kas on keegi, kes kogeb seda olukorda või annab teavet?

    Tere õhtust lükati see minu palga tõttu tagasi. Pärast puuduste kõrvaldamist saatsime dokumendid 3 nädalat tagasi Istanbulisse, nad ütlesid, et teavitavad teid. Saatsin mulle 2 nädala pärast sõnumi, kui uudiseid ei olnud, see oli ütles, et sohva tõttu on protsess aeglane, sain meili uuesti 3 nädala lõpus. Nad ütlesid, et ootavad uuesti vastust. Kas on keegi, kes kogeb seda olukorda või annab teavet?

    Võib-olla tahtsid nad mõne asja pärast uuesti välismaalaste büroo arvamust saada. Ära saada liiga palju e-kirju, ma saatsin mitu e-kirja järjest, need vihastasid mu peale

    ayaxnumx
    Osaleja

    Võib-olla tahtsid nad mõne asja pärast uuesti välismaalaste büroo arvamust saada. Ära saada liiga palju e-kirju, ma saatsin mitu e-kirja järjest, need vihastasid mu peale

    Jään nüüdsest ootele. Tahan alati positiivseks jääda, kuni see lõpeb 🤗

    Jään nüüdsest ootele. Tahan alati positiivseks jääda, kuni see lõpeb 🤗

    Bence yabancilar dairesi haber yollamamisti tüekiyeye yollasaydi Eger bu kadar uzun sürmezdi islemleri devam ediyo denilmis hep islem sadece almanyada Benim bildigim kadariylan devam eder tüekiyede vizeyi ona göre verir almanya nederse…yorumlarda okuyorum bazende almanya onay yada red verdikten sonra on gün icinde herkesin pasaportu  eline ulasiyo Yani …bence almanyayi bi arayin yada Mail yazin nedir durum diye

Kuvatakse 15 vastust – 1,261 kuni 1,275 (kokku 1,303)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.