2020 viisa ootajad ja piirkonnad

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Teenija
    Osaleja

    Tere sõbrad
    Tahtsin selle pealkirja alla kirjutada koos sõpradega, kes ootavad ja saavad 2020. aasta viisat.
    Kandideerisin koos lapsega 17. septembril. Nad pidasid mu naise palka ebapiisavaks ning lükkasid minu ja mu lapse tagasi. Mu naine on Türgi kodanik ja tal on tähtajatu elamisluba. Oleme advokaadi kaudu edasi kaevanud oma tingimusi parandades ja ootame. Loodetavasti tuleb see positiivselt välja.
    Soovin kannatlikkust kõigile, kes ootavad.

    nsyyn
    Osaleja

    Tere kutid, kandideerisin Istanbulist 15.01.2020 ja täna läks mu naisele kiri. Mu naine palus 3-kuulist palga- ja rendilepingut ning mu mees annab selle täna tagasi ja läheb isiklikult. See kehtib muide, mu naine on mu Saksamaa kodanik.


    Tere kutid, kandideerisin Istanbulist 15.01.2020 ja täna läks mu naisele kiri. Mu naine palus 3-kuulist palga- ja rendilepingut ning mu mees annab selle täna tagasi ja läheb isiklikult. See kehtib muide, mu naine on mu Saksamaa kodanik.

    Kus elab teie abikaasa? Seal on olnud väga kiire tagasipöördumine MashaAllah ..

    nsyyn
    Osaleja

    Kus elab teie abikaasa? Seal on olnud väga kiire tagasipöördumine MashaAllah ..

    Augsburg da oturuyor. Evet çok hızlı dönüş yaptılar. tahminen inşallah 3 5 güne kadar pasaportum elime gecer diye düşünüyorum.

    nsyyn
    Osaleja

      Tere kutid, las ma kirjutan kõik ümber. Kandideerisin Istanbulist 15.01.2020. Minu naisele saadeti kiri 31.01.2020. Minu 05.01.2020 viisa on saabunud :) Kokku kulus selleks 21 päeva. Minu naine on Saksamaa kodanik. Ta elab Augsburgis. Ja tahaksin märkida, et nii konsulaadist kui ka välismaalaste esindusest on palju abi ja nad üritavad viisa anda võimalikult kiiresti. Seni, kuni puuduvad dokumendid ja midagi pole võltsitud valedega täidetud.

    Bekleyen herkesin inşallah vizesi hemen çıkar hepimizi allah kavuştursun. 

    Tere seal. Mul oli kohtumine ka Istanbuli konsulaadis 2. jaanuaril 2020. Koosolek läks hästi, minu dokumendid olid täielikud. Minu naine on Saksamaa kodanik. Nad ütlesid, et kui läksite 21. jaanuaril Stuttgarti välismaalaste kontorisse olukorra kohta lisateabe saamiseks, siis annate teabe, et toimik on kätte saadud 6. jaanuaril, ja oodake. Pole veel töödeldud. Tahaksin, et kogenud sõbrad aitaksid mind. Kui kaua ma võin oodata?

    Kas on midagi paranenud? Taotlesime kurku 20. jaanuaril Ankaras. E-post, et teada saada olekut.

    Tere seal. Mul oli kohtumine ka Istanbuli konsulaadis 2. jaanuaril 2020. Koosolek läks hästi, minu dokumendid olid täielikud. Minu naine on Saksamaa kodanik. Nad ütlesid, et kui läksite 21. jaanuaril Stuttgarti välismaalaste kontorisse olukorra kohta lisateabe saamiseks, siis annate teabe, et toimik on kätte saadud 6. jaanuaril, ja oodake. Pole veel töödeldud. Tahaksin, et kogenud sõbrad aitaksid mind. Kui kaua ma võin oodata?

    Kandideerisime stuttgari, 20. jaanuari ankara juurde. Olukorra väljaselgitamiseks saadame meili. Kas sinus on midagi paranenud?

    phoenix34
    Osaleja

    Henüz bir gelişme yok. Eşim yabancılar dairesine gittiğinde buraya gelmenize gerek yok herhangi bir evrak vs. istersek sizinle iletişime geçeriz demişler. Yabancılar dairesi telefonlara cevap vermiyor, mail e belki bir cevap alabilirsiniz. Stuttgart göçmenlerin yoğun yaşadığı bir bölge. Bekliyoruz valla. Inşallah yakın bir zamanda vizelerimiz çıkar

    hamburg26
    Osaleja

    Tere õhtust,
    Olen ka keegi, kes liitus teiega 2020. aasta perekonna taasühinemisviisa saamiseks. Kui on, siis soovin kohtumist 5. märtsil. peakonsulaadis. Kui meil on sõpru, kes on Hamburgist viisa saanud või kellel on sensatsiooni, kas nad saavad sellest teada anda?

    NUAsman
    Osaleja

    soovidega,

    Kandideerisin Ankarast 29. jaanuaril. Ootame.

    Kandideerisin üle 20. jaanuari laste, dokumendid olid täielikud. Abikaasale ei saadetud ühtegi kirja, samuti ei saanud ma ühtegi e-kirja. Ja mu pass on täna teel. Kas teie arvates on tagasilükkamise võimalus? Mu abikaasa on samuti Saksamaa kodanik.

    Teenija
    Osaleja

    Kandideerisin üle 20. jaanuari laste, dokumendid olid täielikud. Abikaasale ei saadetud ühtegi kirja, samuti ei saanud ma ühtegi e-kirja. Ja mu pass on täna teel. Kas teie arvates on tagasilükkamise võimalus? Mu abikaasa on samuti Saksamaa kodanik.

    Hi all,
    Kui teie abikaasa on Saksamaa kodanik, ärge kartke, et nad ei keeldu. Ütleme, et teie silmadega on juba õnne.
    Ben cocugumla bekliyorum. Vize reddi almıştım maas yetersiz görüldü. Avukat aracılığı ile itirazda bulunduk kasimda. Esim iş degisikligi yaptı ve iki aylik maas bordrosunu istedi yabancilar subesi. Onu da gondedik bekliyoruz bakalım bu sefer onay verirler inşallah.  Beklemek çok zor hele cocukla beklemek daha bir zor. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

    Minu viisa saabus kutid. Selleks kulus 23 päeva. Poisi kaudu. Mu naine ei läinud, kiri ei läinud, nad ei tahtnud midagi. Minu viisa tuli otse. Igaüks, kellel on häid kavatsusi, võiksid võimalikult kiiresti minna hirssi ootama.

    Teenija
    Osaleja

    Minu viisa saabus kutid. Selleks kulus 23 päeva. Poisi kaudu. Mu naine ei läinud, kiri ei läinud, nad ei tahtnud midagi. Minu viisa tuli otse. Igaüks, kellel on häid kavatsusi, võiksid võimalikult kiiresti minna hirssi ootama.

    Hayırlı olsun kardesim Allah bize de nasip eder inşallah.

    phoenix34
    Osaleja

    Minu viisa saabus kutid. Selleks kulus 23 päeva. Poisi kaudu. Mu naine ei läinud, kiri ei läinud, nad ei tahtnud midagi. Minu viisa tuli otse. Igaüks, kellel on häid kavatsusi, võiksid võimalikult kiiresti minna hirssi ootama.

    Parimate soovidega. Las Jumal teeb su tee lahti. Kas olete kunagi Stuttgartis välismaalaste kontoris oma viisa staatuse kahtluse alla seadnud? Kas on veel mõnda asutust, kust saaksime teavet?

Kuvatakse 15 vastust – 16 kuni 30 (kokku 1,303)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.