2020 viisa ootajad ja piirkonnad

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Teenija
    Osaleja

    Tere sõbrad
    Tahtsin selle pealkirja alla kirjutada koos sõpradega, kes ootavad ja saavad 2020. aasta viisat.
    Kandideerisin koos lapsega 17. septembril. Nad pidasid mu naise palka ebapiisavaks ning lükkasid minu ja mu lapse tagasi. Mu naine on Türgi kodanik ja tal on tähtajatu elamisluba. Oleme advokaadi kaudu edasi kaevanud oma tingimusi parandades ja ootame. Loodetavasti tuleb see positiivselt välja.
    Soovin kannatlikkust kõigile, kes ootavad.

    Parimate soovidega. Las Jumal teeb su tee lahti. Kas olete kunagi Stuttgartis välismaalaste kontoris oma viisa staatuse kahtluse alla seadnud? Kas on veel mõnda asutust, kust saaksime teavet?

    Ei, oota lihtsalt midagi, mida me oma naiselt ei küsinud, ei meeldinud kiri juba kalkunis, mu naine mu kõrval. Nad kiitsid selle heaks, kuna see oli dokumentides täielik, kuna laps oli läbi ja viisa tuli otse 23 päevaga, alhamdulillah.


    :D

    muratnadj et
    Osaleja

    Tere, minu 72. päev on endiselt ootel. Minu välismaalaste filiaal Stuttgardis Ludwigsburgis on dokumendid juba tükk aega tagasi saabunud, kuid me lihtsalt ootame kirja

    muratnadj et
    Osaleja

    Kui paranemine toimub, on meil hea meel, kui jagate seda meiega, vaatame, kuidas protsess töötab.

    ayaxnumx
    Osaleja

    Tere õhtust, minu ja 18-aastaste vahel on vahe kõigiga, kellega mu naine on pärast seda, kui oleme olnud abielus, elasime Türgis, enne kui kõik paberid ära vormistasin, otsustasime Saksamaale kolida 2. märtsil elab mu naine heilbronn 25 aastat ja meil pole sellest teemast materiaalset ja moraalset puudust. Milliste probleemidega me silmitsi seisame? Kuidas küsida. Kas keegi saab mind aidata?

    muratnadj et
    Osaleja

    Tere, palju õnne, ma loodan, et see toimub probleemideta. 18-aastane on suur erinevus, nii et see seisab tingimata välismaalaste kontoris.

    ayaxnumx
    Osaleja

    Tere õhtust, minu ja 18-aastaste vahel on vahe kõigiga, kellega mu naine on pärast seda, kui oleme olnud abielus, elasime Türgis, enne kui kõik paberid ära vormistasin, otsustasime Saksamaale kolida 2. märtsil elab mu naine heilbronn 25 aastat ja meil pole sellest teemast materiaalset ja moraalset puudust. Milliste probleemidega me silmitsi seisame? Kuidas küsida. Kas keegi saab mind aidata?

    Tere, palju õnne, ma loodan, et see toimub probleemideta. 18-aastane on suur erinevus, nii et see seisab tingimata välismaalaste kontoris.

    üstünde dursunlar 3 yıl oldu beraberiz evlilik ile Türkiye’de yaşadık sonra eşim oraya gitti inşallah sorun cıkartmazlar insan içten içe eriyor

    muratnadj et
    Osaleja

    İnşallah sorunsuz gidersiniz sabırlıda olmak lazım süreç bazen uzuyor canınızı sıkmayın

    cns24
    Osaleja

    Tere õhtust, minu ja 18-aastaste vahel on vahe kõigiga, kellega mu naine on pärast seda, kui oleme olnud abielus, elasime Türgis, enne kui kõik paberid ära vormistasin, otsustasime Saksamaale kolida 2. märtsil elab mu naine heilbronn 25 aastat ja meil pole sellest teemast materiaalset ja moraalset puudust. Milliste probleemidega me silmitsi seisame? Kuidas küsida. Kas keegi saab mind aidata?

    Tere, minu ja mu naise vahel on vanusevahe 13 aastat ja me oleme sugulased. Viisaintervjuule minnes tundsin suurt muret, kas nad teevad vanuseküsimusega probleemi, kuid nad küsisid minult, kus ma oma naisega kohtusin ja kas me oleme sugulased või mitte. Püsige intervjuu ajal rahulikult, andke lühikesi ja selgeid vastuseid. Kui olete paanikas, küsivad nad rohkem küsimusi.

    ayaxnumx
    Osaleja

    Tere, minu ja mu naise vahel on vanusevahe 13 aastat ja me oleme sugulased. Viisaintervjuule minnes tundsin suurt muret, kas nad teevad vanuseküsimusega probleemi, kuid nad küsisid minult, kus ma oma naisega kohtusin ja kas me oleme sugulased või mitte. Püsige intervjuu ajal rahulikult, andke lühikesi ja selgeid vastuseid. Kui olete paanikas, küsivad nad rohkem küsimusi.

    Suur aitäh, see oli natuke hea.

    ayaxnumx
    Osaleja

    Kui jumal lubab, siis lähete libedalt, peate olema kannatlik, protsess mõnikord venib, ärge häirige

    teşekkürler inşallah nisan 1 randevu verdiler şimdi bekliyorum an ve an haberdar edeceğim sizi

    cns24
    Osaleja

    Suur aitäh, see oli natuke hea.

    Aitäh  :) minu kohtumine oli täna kell 8 hommikul, olen 75. päeval, pole veel uudiseid, mida ootan.

    ayaxnumx
    Osaleja

    Vanusevahe pärast pole vaja paanikat tunda. See on isiklike eelistuste küsimus ja konsulaat ei vaata mitte vanusevahet, vaid kavatsust selle vanusevahe taga. Nad saavad žestide ja antud vastuste põhjal aru, kas abielu on tõeline või võlts. Pärast siirast olemist ja õigete vastuste andmist pole enam muret.

    Lugesin nii palju artikleid, et algul puutusin vestlustega kokku kuulmise teel, nii et algul oli mul palju hirmu sellise olukorra ees, mul on praegu päris hea, vaatame, mida kogeme, aeg näitab.

Kuvatakse 15 vastust – 31 kuni 45 (kokku 1,303)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.