Saksamaa Viisa taotlemise ja abiellumise menetlused Saksamaal

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    fuk_xnumx
    Osaleja

    Esimene takistus Türgist Saksamaale perekonna kokkutuleku kaudu saabunute keeleeksami ületamiseks. On mõned formaalsused, mida keeleeksamit sooritavad abikaasad peavad enne pere taasühinemisviisa taotlemist tegema. Nende protseduuride alguses on tsiviilabielude tseremoonia.

    Enne Saksamaale viisat soovivate türklaste perekonna taasühinemise taotlemist peaksid Türgi paaristuma ametlikud pulmad. Mõned dokumendid on selleks vajalikud. Näiteks Saksamaal elav Saksamaa kodanik ja nad tahavad abielluda tema Türgis elava tüdruksõbraga. Türgi abielukontor soovib mõlemalt poolt dokumente.

    Dokumendid, mille Saksamaal elav isik peab esitama olenevalt sellest, kas ta on Türgi või Saksamaa kodanik, on järgmised:

    Saksamaa kodanike esitatud dokumendid:

    – Abielutunnistus (Internationales Ehefaehigkeitszeugnis des deutschen Ehepartners) Ilma selle dokumendita ei saa Türgis abielluda. Dokumendi saate Saksamaal abielubüroost (Standesamt), millega te olete seotud.
    – rahvusvaheline sünnitunnistus (Internationale Geburtsurkunde),
    - Saksa ID või pass,
    – elukohatunnistus (Wohnsitzbescheinigung),
    - passifotod,
    - Tervisearuanne.

    Türgi kodanikelt nõutavad dokumendid:
    – sertifitseeritud rahvastiku registreerimise näidis,
    – rahvusvahelise sünniregistri koopia (valem A),
    – elukohatunnistus (Wohnsitzbescheinigung),
    – rahvastikuregistri koopia või passi koopia,
    – varem abielus olnud inimeste abielu registreerimise koopia või lõplik lahutusotsus või surmatunnistus.

    Abielu litsentsi tunnistus
    Türgi soovib, et Saksamaa kodanike abielukontor "Abielulitsentsi tunnistus" saaks Saksamaal asuva abielukontori (Standesamt) sakslanna minema. Mõlemal poolel koos tuleb dokumendid esitada Türgi abielukontorile samal ajal. Tehingud võtavad vaid paar päeva. Türgis saadud dokumentidest peab see tõendama (apostille). Rahvusvaheliste dokumentide tõendamine pole vajalik. Türgist ja Saksamaa ametiasutustele esitatavad dokumendid peab selle tõlkima atesteeritud tõlk.

    MIS KÜSIGE VISA KOHTA
    Pärast nõutavate dokumentide täitmist on vaja kohtuda ja teha viisataotlus. Kui lähete viisaintervjuule, kuigi te dokumenteerida, et olete võitnud Saksa-1 eksam, volitatud ametniku juures viisaosakonnale hoiab teid natuke saksa suulise eksami. Selles suulises eksamikus saate kontrollida, kas teate tõesti lihtsat saksa keelt, mida te ei saa aru. Kui see suulise intervjuu, kui saate aru või anda erinevaid vastuseid küsimustele, volitatud ametnik võib saata teile tagasi ta juhtida õppida veidi rohkem saksa keeles.

    Mõned näited küsimustest, mida ametnik suundub konsulaadi minna ja küsib saksa keeles vastust. Lisaks sellele võib viisa taotleja jaoks osutuda ka puuduseks kauaaegne paus. Sellepärast on viisavestluste küsitlemisel valmis olema sarnaste küsimustega.

    Küsimuste näited:
    – Kui vana on teie abikaasa?
    – Mis on teie abikaasa elukutse?
    - Kus teie abikaasa elab?
    – Kas teie abikaasa õpib?
    – Kas teie abikaasa töötab?
    – Kas teie naisel on sünnipäev?
    - Kus sa elad?
    - Kas teil on lapsi?
    - Kas sa töötad?
    - Kas sa hommikust sõid?
    - Mida sa hommikusöögiks sõid?
    - Millise kooli sa lõpetasid?
    – Kuidas väljas ilm on?
    - Kas saaksite end palun tutvustada?

    MIS ON VISA KOHUSTUSLIK
    Pärast „Start Deutsch1” eksami sooritamist, mis tõestab, et oskate saksa keelt LIHTSALT, on nüüd viisataotluste aeg. Viisataotluse jaoks tuleb koguda mitu dokumenti. Viisataotluse jaoks on vajalik tunnistus, mis tõendab, et oskate keelt, et olete edukalt sooritanud Goethe Instituudi Start Deutsch 1 või Austria keele diplomi (ÖSD) või Test Daf Instituudi Grundstufe Deutsch 1 eksami.

    isiklikult
    Viisa peate taotlema isiklikult teie jaoks volitatud Saksamaa peakonsulaadis. sõltuvalt sellest, milline provints te Türgis olete, kuulub Saksamaa peakonsulaadi vastutusalasse, Saksamaa peakonsulaat on selleks volitatud. Teisisõnu, keegi Izmiris elav isik ei saa taotleda viisat Saksamaa Ankara või Istanbuli peakonsulaadilt. Viisat saab taotleda ainult Izmiri peakonsulaadist. Enne viisa taotlemist on võimalik saada vajalike dokumentide kohta teavet Saksamaa peakonsulaatide veebisaidilt. Saksamaa Istanbuli peakonsulaadist http://www.istanbul. Kui klõpsate diplo.de veebisaidil viisa lingil ja klõpsake perekonnaga taasühinemise kohta viisa lingil, leiate laialdast teavet viisadokumentide kohta. Lisaks sellele aitab viisaosakond, mis töötab koos viisataotlusega konsulaadiga, maksma perekondade koosolekutele nendes kontorites. 110 TL tasutakse kohtumiste arvu, tõlke, fotode jne eest. IDATE telefoninumber firma Türgis: 444 8493
    Kohtumise saamine on kohustuslik
    Konsulaatidega tuleb viisa saamiseks aeg kokku leppida. Ilma kokkuleppeta viisaprotseduure ei tehta. Kohtumise jaoks peate raha sisse panema ja saama PIN-koodi. Seda on võimalik teha konsulaadi kõrval asuvas IDATA kontoris, samuti saab hoiustada ja summa kätte saada Yapı Kredile, İş Bankasıle või Finansbanki.

    NÕUTAVAD DOKUMENDID
    Dokumendid erinevad sõltuvalt sellest, kas Saksamaa abikaasa on Saksamaa või Türgi kodanik. Mõlemal juhul on Türgis naise ettevalmistamiseks vaja järgmisi dokumente:

    – Saksa tunnistus: tunnistus A1 eksami sooritamise kohta.
    – Viisataotlusvorm: kaks viisataotluse vormi on täielikult täidetud ja allkirjastatud saksa keeles.
    – Kolm passi suuruses biomeetrilist fotot (fotod peavad olema heleda taustaga ja need ei tohi olla vanemad kui kuus kuud).
    – Abielutunnistus: rahvusvahelise abielu registreerimise näidise nimega „vormel B” originaal, koopia ja tõlge. See dokument saadakse perekonnaseisuametist, kus isik on seotud.
    – Lahutusotsused: kui abikaasad on varem abielus ja lahutatud või on lesed, siis mõlema abikaasa notariaalselt kinnitatud lahutusotsused koos kõigi varasemate abielude põhjustega. Kui endine abikaasa on surnud, siis surmatunnistuse koopiad ja valguskoopia. Saksakeelsete tõlgetega.
    – Pass: Türgi pass, mille kehtivusaeg on vähemalt 12 kuud. Saksamaal abikaasadelt nõutavad dokumendid
    – Kui Saksamaal abiellunud abikaasa on Saksamaa kodanik, koopia Saksamaa isikutunnistusest esi- ja tagaküljel.
    – Kui Saksamaal abiellunud abikaasa on Türgi kodanik, siis türklasest abikaasa Saksamaal elamisluba käsitlevate lehekülgede koopia.
    – elamisluba (Aufenthaltbescheinigung), mille türklasest abikaasa on saanud Saksamaal välismaalaste büroost.

    VISA FEE 60 EURO
    Kui teil on KÕIK dokumendid ja suuline intervjuu pole enam Türgi abikaasa, olete oma osa teinud. Viisatasu on 60 eurot. Nüüd on tegemist Saksamaal elava abikaasaga. Kõik dokumendid, mille te Saksamaa konsulaadile Türgi perekonna taasühinemiseni tegite, saadavad teid linnavalitsusse, kellega abikaasa oli Saksamaal abielus.

    Pärast dokumentide kättesaamist kirjutab linnavalitsus Saksamaal abikaasale kirja, milles palutakse tal vajalikud dokumendid tuua. Esiteks peab Saksamaal elaval abikaasal olema piisavalt majutust ja sissetulek kahele inimesele. Sel põhjusel küsivad linnavalitsuse ametnikud Saksamaalt pärit abikaasalt viimase palgafondi, rendilepingut või omandiõiguse akti, kui ta on üürileandja.

    Pärast seda, kui see kõik on kontrollitud, on see seotud Türgi perekonna taasühinemise abikaasa viisaotsusega. Lisaks nendele dokumentidele tuleb Saksamaal abiellumiseks taotletud viisade jaoks esitada ka dokumendid, mida Saksamaa pulmakontor nõuab.

    Nende dokumentide hulka kuuluvad:
    Rahvusvaheline sünnitunnistus, rahvusvaheline abielu tunnistus, elamisluba ja saksa tõlge.

    adaizm on
    Osaleja

    See teave oli super sagolasin ettým sımdı..mevzu silmapiiril, ma tean, et sa said selle Otseprintimisega tuntud sımdı Vajame neid dokumente ..
    See on just see, mida ma otsin. Amanda või sa kirjutasid selle oma kogemuste põhjal? või on BI noteeritud?
    Ma palun teilt, et ma elan kohas, mis on veelgi olulisem.


    Kas see dokumentatsioon nikahta mu palutakse kui viisa küsimus oli keeruline? Kihlatu Saksamaal elava Türgi kodanikele valla mulle minu peigmees tcvatandaş ainult xnumxş on palju fotosid ja meditsiinilisi arvamusi, vereanalüüsid ja TC rahvastiku tahtis oma rahakotid kopeerida tunnevad, et ilmneda halb üllatus, istutamine pulmad pulmad Tänan, kui teie sõbrad aitavad.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Probleem on selles, et ükski Türgi kodanik abiellub kuidas tavaline turkiyede yasya et te kuidagi üllatav, et sa ei muretse evlenceks

    alpalp
    Osaleja

    Jah en elavate kodanike nagu abiellumine, tead sujuvalt minu sõbrad, nad lihtsalt tahavad olla ekstra Belges sündi Saksamaa kodanik (Ehefähigkeitszeugnis), rahu olgu mugav.

    Ja veel, millest ma aru ei saa, on see, et mõned inimesed Saksamaal (Ehefähigkeitszeugnis'e saamiseks) koostavad ainult passi, tarne ja perekonnaseisutunnistused saksa keeles ja saadavad need ilma notari tegemata, samas kui mõned kinnitavad need kõik notariaalselt ja saadavad. , Notaris küsivad vist 1 välismaise paberi eest 57 TL, mis tähendab, et iga linn võtab erinevalt vastu vms.Oleneb ametniku hetkeolukorrast...

    tänan sõpru.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    tegelik

    mhuseyn
    Osaleja

    HÄDAABI VASTUS
    Sõbrad, ma tahan abielluda Türgis.Minu kihlatu on Saksa kodanik, aga Türgi perekonnaseisuamet küsis minult mitmekeelset abieluluba (valemit). B)Kuidas ma saan selle saada, kuna mu kihlatu on siin?Kui anname kellelegi Saksamaal volikirja, kas ma saan selle meie eest või saan selle dokumendi Ankara konsulaadist? OLEKSIN RÕÕMELIK, KUI VASTATE KIIRESTI, AITÄH EELT.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Sa kihlatud puhkus Türgi on praegu mängivad vees kõrval sinu karjääri nii siin sidusega Ida Türgi ja mõistsin, et nad tahtsid abielluda turkyie icinl abielu litsentsi dokument inspiratsiooni toimse mõista probleemi õigesti.

    mhuseyn
    Osaleja

    jah see on

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Üks abikaasa oma pere määr haus minna turkiyede sa ütled evleilik yacag tegeleb selle nad annavad dokumendid on vaja koostada ja lastes ta anda oma väidetavat saata mõned dokumendid turkiyede eespool kirjutas, nagu passi koopia sünnitunnistus elukoht, nagu bi konsultant hindate haus muud dokumendid, millega nad soovivad abielu litsentsi originaali.

    mhuseyn
    Osaleja

    Kas me ei saa seda Ankara Saksamaa konsulaadist.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Ma ei tea, mul on vaja helistada ja teavet hankida, aga ma arvan, et te ei saa seda või inimesed teeksid seda nii.

    mehmetkoc
    Osaleja

    Õnne,

    Kuna ma ei viibi hetkel Saksamaal,siis mu kihlatu on vaja registreerida end Saksa valda abielutseremooniale.Selleks saatis üks ametnik sealt foorumi "vollmacht".Täitsin ära,panin allkirja jne. , aga ta väitis, et ankeedi all paremas nurgas peaks olema ka allkiri ja pitsat.. Kust ma selle pitseri ja allkirjaga saan, kust või Saksamaa peakonsulaadist selle jaoks?.. Oleksin õnnelik kui saad mind aidata..

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Mees Saksamaal, abiellute

    mehmetkoc
    Osaleja

    Jah, ma abiellun Saksamaal,

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 78)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.