Ei saa Unbefristetit!!

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Ohne ideaal
    Osaleja

    Korjasin hoolikalt kõik dokumendid, mida nad küsisid. Ajasin need kõik isegi kirjaklambriga järjekorda. Tähtaeg saabus ja me läksime mu naisega. Minu järjekorranumber põles ära, sisenesime tuppa, istusime maha ja ma võtsin dokumendid toimikust välja ja andsin ametnikule. Naine vaatas pabereid ükshaaval ja otsis sõna otseses mõttes ettekäänet, et mitte anda unbefristet. Ta valis nii paljude paberite hulgast renteversicherungsverlaufu, võttis selle enda ette ja vaatas ükshaaval tööaegu. Ja tead, mida ta ütles? Vabandust, aga ma ei saa sellest loobuda. Miks me ütlesime? Ta ütles, et te ei töötanud sel aastal 4 kuud, sel aastal ei töötanud 5 kuud. Sellepärast ütles ta, et ei saa seda anda. Ta ütles, et peate maksma 60 kuu üüri. Aga ma ütlesin, et mu naine on Saksamaa kodanik. Ta ütles, et sellel pole sellega mingit pistmist. Kas seda 60 kuu pensioni juttu ei küsita tavaliselt neilt, kelle abikaasad on Türgi kodanikud? Selle tulemusena andsid nad 6 aasta lõpus elamisloa 3 aastaks.

    südametu
    Osaleja

    Kui nad pole abielus, vaatavad nad 60-kuulise lisatasu makse staatust. Sul pole õigust mitte anda. Need, kellel on saksa abikaasa, saavad kas 3 aasta pärast Saksamaa kodanikuks või saavad alalise elamisloa. 5 aastat ei aegu sel ajal. Kas siis teadmatusest või teadlikult kontakteeruda advokaadiga, kes pole seda talle andnud, et asi korda ajada või töötajale kaebada.Seda õigust neil ei ole. Mina olen näiteks Saksa kodakondsusega laps. Kandideerisin määramata ajaks, sest see juhtus, olin oma naisest lahutatud, mul pole 5 aastat tööd olnud, ta küsis, kaua sa siiani töötasid, ma ütlesin, et olen töötanud umbes 3 aastat, see ei põhjustanud probleeme, kirjutasin näitena

    Ohne ideaal
    Osaleja

    Tegelikult küsis ohvitser kaks korda, kas teil on lapsi. Me ütlesime ei. Ta küsis mu naiselt, kas sa töötad, jah, me isegi ütlesime, et abrechnungs on siin. Ehk siis mina ja mu naine töötame vollzeit, meil pole riigipoolse abiga midagi peale hakata. Mõtlen ka juristi juurde minna, aga ei tea palju see raha maksma läheb.

    südametu
    Osaleja

    Noh, kulutate palju raha, aga las ma ütlen teile, kas teil on kindel töökoht ja ma arvan, et kirjutasite, et olete 40 kuud täis saanud. Kui teil inspiratsiooniga probleeme ei ole ja isegi kui teil on, saate selle 60 kuu pärast lõputult, ma arvan, et ärge kulutage raha advokaadi peale, oodake. Jah, need on sinu suhtes ebaausad.Püsilaenu saamise eeliseks on vaid võimalus laenu võtta vms.Peale selle saad lahti elamisloa pikendamiseks välisriigi kontorisse minemisest,ei ole muu nali. Te taotlete uuesti nende seadustega, mis uue valitsuse poolt niikuinii kehtestatakse. Teie asemel taotleksin Saksamaa kodakondsust, mitte alaliselt.

    Ohne ideaal
    Osaleja

    Minu esimene soov on saada unbefristeti. Kodakondsus võib olla palju hilisem, kuid ma tahtsin saada unbefristet ja vabaneda auslanderamti probleemist. Minu teine ​​küsimus on, et kas ma pean uuesti unbefristete taotlemiseks 3 aastat ootama? Näiteks kas mul on võimalus 1 aasta pärast uuesti taotleda?

    südametu
    Osaleja

    Ei, te ei pea ootama, ma sain viimati 3-aastase residentuuri.

    yenicerixnumx
    Osaleja

    Nagu südametu ütles, olete ilmselt kohanud ohvitseri, kes on kas asjatundmatu või tahab ülesmäge sõita. Ma arvan, et advokaadiga kulutad palju raha vms.Lõpuks kulub vähemalt 1,5 aastat, mis oleneb elukoha tihedusest. Sa kulutad juba poole sellest ootamisele. Kui pärast seda välja ei tule, siis on sul kõik kaardid. Soovitan teil enne advokaadi juurde minekut rääkida ametniku ülemusega. isegi kui sa seletad seda seaduse artiklitega, siis ma arvan, et nad parandavad selle ära. Hetkel ootan kodakondsust.Taotlemisest on möödas 3 kuud. Puudusid dokumendid, täitsin ära ja andsin. heli pole, ma arvan, et nad töötlesid seda. aga tagasilükkamise või eitava vastuse korral mõtlen sama teha.

    istanbullu on
    Osaleja

    Korjasin hoolikalt kõik dokumendid, mida nad küsisid. Ajasin need kõik isegi kirjaklambriga järjekorda. Tähtaeg saabus ja me läksime mu naisega. Minu järjekorranumber põles ära, sisenesime tuppa, istusime maha ja ma võtsin dokumendid toimikust välja ja andsin ametnikule. Naine vaatas pabereid ükshaaval ja otsis sõna otseses mõttes ettekäänet, et mitte anda unbefristet. Ta valis nii paljude paberite hulgast renteversicherungsverlaufu, võttis selle enda ette ja vaatas ükshaaval tööaegu. Ja tead, mida ta ütles? Vabandust, aga ma ei saa sellest loobuda. Miks me ütlesime? Ta ütles, et te ei töötanud sel aastal 4 kuud, sel aastal ei töötanud 5 kuud. Sellepärast ütles ta, et ei saa seda anda. Ta ütles, et peate maksma 60 kuu üüri. Aga ma ütlesin, et mu naine on Saksamaa kodanik. Ta ütles, et sellel pole sellega mingit pistmist. Kas seda 60 kuu pensioni juttu ei küsita tavaliselt neilt, kelle abikaasad on Türgi kodanikud? Selle tulemusena andsid nad 6 aasta lõpus elamisloa 3 aastaks.

    Tere,

    Kui teie abikaasa on Saksamaa kodanik, ei tohiks probleeme tekkida. Esimesed 2 aastat hoidsin lapsi kodus. Käisin kursusel ja sain loa. Nende vahel on palju lünki. Tegelikult maksis Rentenversicherung kõige väiksema summa nende aastate eest, mil ma last hoidsin. Aga mul oli ka lünki. Unbefristet seaduse järgi 3 aastat, kui te pole abi saanud. Muidugi võib see olla NRW-s, kui teie osariik on erinev. (Näitas mu naise töölepingut ja palkasid) Tegelikult sain 3 aastaga piiranguteta ja sain 3,5 aastaga Saksa kodakondsuse. See on sealse ohvitseri töö. (Eeldan, et läbisite B1 + einburgerungsprüfung)

    Loodan, et saate võimalikult kiiresti ilma probleemideta piiramatu arv seansse.

    Nüüd otsisin ja leidsin:

    Näita seda lehte o berate e

    https://www.integrationsbeauftragte.de/ib-de/ich-moechte-mehr-wissen-ueber/einbuergerung/wann-haben-sie-einen-anspruch-auf-eine-einbuergerung–1865120

    Fall 4
    Sie sind mit einer/einem deutschen Staatsangehörigen verheiratet oder leben mit ihr/ihm in einer eingetragenen Lebenspartnerschaft.
    In diesem Fall könnten Sie bereits nach drei Jahren Aufenthalt in Deutschland eingeürgert werden.
    Wenn Sie einige Voraussetzungen erfullen, kann die Behörde Ihren Antrag nur in Ausnahmefällenablehnen. Wenn Sie planen, sich scheiden zu lassen, die Lebenspartnerschaft aufzuheben oder bereits in Trennung leben, haben Sie keinen Anspruch auf eine Einbürgerung nach drei Jahren.

    Nesibe kohta
    Osaleja

    Walla, räägi mulle viimane olukord, ma kirjutan eeskuju näitamiseks. Olen lahutusprotsessis, ei ole veel hagi esitanud.Saab 4,5 aastat.Ostsin kõigepealt 3 aastaks. Pärast seda pikendas ametnik seda veel 1 aasta võrra sõltuvalt minu passi aegumiskuupäevast. Ja ta lõpetas meie intervjuu sõnadega: "Anname teile praegu 1 aasta, kui teie passi aegumiskuupäevani on jäänud 1 aasta, ja järgmine kord, kui taotlete, elate juba 5 aastat Saksamaal ja me anname teile hea meelega ajapiirang." Muide, tulemisest saadik olen täiskohaga tööl käinud. Olen sooritanud B1 ja kodakondsuse eksami. Mul on ka tähtajatu tööleping. :)

Kuvatakse 8 vastust – 1 kuni 8 (kokku 8)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.