Haigla ja läbivaatuse protseduurid Türgis

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.

    Tere taas kõigile 🙋🏻‍♀️,
    Mul on teile küsimus. Mul on hea meel, kui saate mind selles küsimuses valgustada.
    Järgmisel nädalal läheme puhkusele Türki😍 Türki minnes tahan end erahaiglas läbi vaadata ja Kontrolli.
    Kõik andmed minu ja mu naise kohta on Saksamaal ja meil pole TR-iga mingit suhet, sealhulgas aadress. Kas ma pean minema SSI-sse või registreerima end, kui lähen Türki nendele haiglaprotseduuridele? Kui registreerin end SSI-s, kas tulevikus tekib võlgu vms? (Kuna me TR-is väga tihti ei käi, siis ma ei taha, et sul pea valutaks, kui ma täpsemalt jälgida ei saa).
    Kuna ma töötan, on mul võimalus omada oma Krankenkasses (Techniker Krankenkasse) rahvusvahelist kindlustust. Ma räägin teisipäeval väliskindlustuskaitsest ja üksikasjadest.
    Mul oleks väga hea meel, kui inimesed, kellel on nendes küsimustes põhjalikud teadmised või varasemad kogemused, saaksid üksikasjaliku vastuse anda.
    Olen avatud ka ettepanekutele 😊
    Tänan teid nüüdsest

    Tuleb minna SSK-sse ja hankida AT 11 sertifikaat, Saksa kindlustus katab kõik kulud, aga Türgi erahaiglad Saksa kindlustust nähes väljastavad kümnete tuhandete eurode arveid Saksa kindlustusele, omamoodi pettus. Nad olid pannud 2 õmblust meie sugulasele kulmule, erahaigla arve 13.000 XNUMX eurot.


    Päevad mööduvad nii kiiresti. Esitasin selle küsimuse siin, sest mul polnud aega seda uurida. Ma ei saanud üksikasjalikku ja informatiivset vastust.
    Lubage mul esitada lühike anekdoot sellest, kuidas ma Türgis viibides oma haiglatööga hakkama sain, et ühel päeval, kui kellelgi seda vaja läheb, saaks ta sellest kasu.
    Kõigepealt tuleb hankida T/A 11 sertifikaat, et Krankenkasse kataks Türgist Saksamaale puhkusele minnes hädaolukorras ravikulud. Saate dokumendi kätte, pöördudes isiklikult Krankenkasse poole, millega olete seotud. Kui lähete Türki, peate oma T/A 11 dokumendiga minema oma piirkonna SSI-sse ja hankima Yupassi numbri. SGK poolt teile antud yupassi numbriga on teie haiglaprotseduurid kaetud teie kindlustusega ainult hädaolukorras. Peale selle, kui tahad teha erauuringut nagu mina, pead kõik kulud oma taskust katma. Kõigis haiglatehingutes rakendatakse kindlustamata tasugraafikut. Maksad uuringu, muude protseduuride, ravimite, kõige eest omast taskust. On haiglaid, mis nõuavad eriti välispäritolu patsientidelt uurimis- ja ravitasusid palju rohkem kui Türgi kodanike kindlustamata ravitasud. Kui teil on türgi identiteet, ei kohelda teid kui turisti. Samas ei pruugi see igas erahaiglas nii olla. Tahtsin sellele siin tähelepanu juhtida, kuna ta ütles, et naissoost välispatsientide uuringute hinnad haiglas, kus ma käisin, olid erinevad. Kuna ma olen juba Türgi kodanik, kehtis mulle kindlustuseta Türgi kodaniku hind. Olen kõik oma äri teinud.
    Soovin kõigile tervislikku ja rõõmsat päeva.

    yenicerixnumx
    Osaleja

    Tänan teid väga. by by :)

    istanbullu on
    Osaleja

    Tere taas kõigile 🙋🏻‍♀️,
    Mul on teile küsimus. Mul on hea meel, kui saate mind selles küsimuses valgustada.
    Järgmisel nädalal läheme puhkusele Türki😍 Türki minnes tahan end erahaiglas läbi vaadata ja Kontrolli.
    Kõik andmed minu ja mu naise kohta on Saksamaal ja meil pole TR-iga mingit suhet, sealhulgas aadress. Kas ma pean minema SSI-sse või registreerima end, kui lähen Türki nendele haiglaprotseduuridele? Kui registreerin end SSI-s, kas tulevikus tekib võlgu vms? (Kuna me TR-is väga tihti ei käi, siis ma ei taha, et sul pea valutaks, kui ma täpsemalt jälgida ei saa).
    Kuna ma töötan, on mul võimalus omada oma Krankenkasses (Techniker Krankenkasse) rahvusvahelist kindlustust. Ma räägin teisipäeval väliskindlustuskaitsest ja üksikasjadest.
    Mul oleks väga hea meel, kui inimesed, kellel on nendes küsimustes põhjalikud teadmised või varasemad kogemused, saaksid üksikasjaliku vastuse anda.
    Olen avatud ka ettepanekutele 😊
    Tänan teid nüüdsest

    Tere,

    Järgmiseks külastuseks saad teha rahvusvahelise tervisekindlustuse kogu perele 21 euro eest aastas (nii palju see meile maksma läks).
    TK – Envivas
    https://www.envivas.de/tarife/reisekrankenversicherung#/beratung/reise
    Kuid see hõlmab ka ainult kiireloomulisi vaevusi.

    Nad võivad soovida võtta teilt kontrolli ja läbivaatuse eest 100% tasu, mida nad rakendavad kindlustamata patsientidele. Ma arvan, et peaksite seda teemat põhjalikult uurima.
    Saksamaal on TK-l head kontrollirakendused vanuses 30-35-40. Küsige oma arstilt tungivalt, kui ta ei taha seda teha.

    Muide, ta11 dokument hõlmab nüüd minu teada kahjuks ainult kiireloomulisi vaevusi :(

    Soovin teile tervislikku ja muretut puhkust.

    …. Ma nautisin teie aadressi ja nägin seda. Loodetavasti võib see aidata! Saate kinnitada, kas SSI-s registreerimine on vajalik, ja arutada oma rahvusvahelise kindlustuspoliisi ulatust ja üksikasju, et vältida tulevasi võlgu. Säilitage ka oluliste dokumentide koopiad ning võtke paremaks mõistmiseks ühendust haigla ja Türgi saatkonnaga.

    …. Ma nautisin teie aadressi ja nägin seda. Loodetavasti võib see aidata! Saate kinnitada, kas SSI-s registreerimine on vajalik, ja arutada oma rahvusvahelise kindlustuspoliisi ulatust ja üksikasju, et vältida tulevasi võlgu. Säilitage ka oluliste dokumentide koopiad ning võtke paremaks mõistmiseks ühendust haigla ja Türgi saatkonnaga.

    Hea uudis kuulda teie eelseisvast Türkiye-reisist! Kuigi ma ei oska konkreetset nõu anda... Ma nägin, mida sa mainisid. On suurepärane võtta meetmeid SSI-registreerimise osas selguse loomiseks ja oma rahvusvahelise leviala arutamiseks. Oluliste dokumentide koopiate säilitamine ning haigla ja Türgi saatkonnaga ühenduse võtmine on protsessi tõrgeteta kulgemise tagamiseks väga nutikas samm. Loodan, et teil on suurepärane reis ja edukas eksam! 😊🏥🌍

Kuvatakse 7 vastust – 1 kuni 7 (kokku 7)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.