Nad ei andnud mu elamisloa kaarti valetades

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Ohne ideaal
    Osaleja

    Mul oli täna auslanderamis tähtaeg. Minu isikutunnistuse saamiseks. Termini 1 kuu tagasi ID pin koodiga koju tulles veendusin, et tegin üle interneti. Ma isegi kontrollisin, kas sellel oli seerianumber paberil, mille nad mulle andsid, enne kui ma seda tegin. Kõik oli ok ja ootas mind ostma. Tähtaja tegin täpselt 1 kuu tagasi. Käisin täna lõppjaamas ja naises, kes mu seanssi pikendas. Sõbrad ütlesid, et tegid vea ja andsid tähtaja, kuna sinu isikut tõendav dokument ei ilmunud. See on võimatu, sest ma panin selle kahtluse alla, see oli Internetis kirjutatud. Ta ütles: "September, saatke mulle pooleteise kuu pärast e-kiri ja kui näen, siis vastan." Ta ütles: "Küsi septembris, kas ta tuleb." Siis helistasin kohe oma naisele. Sest ma lahkusin kodust kuu aega tagasi. Enne lahkumist uuendasime koos seanssi. Lahkusin kohe pärast seda majast. Sest me ei klapi. Mu naine kirjutas mulle, et saatis mulle meili ja ma jätsin ta maha ja lahkusin. Nii et selle e-kirja põhjal nad mulle mu elamisloa kaarti ei anna? Politsei ei midagi. Elasin 1 aastat ühe katuse all. Mu naine on muide minust 1 aastat vanem. Kuid ma väärisin Saksamaale jäämist. Miks nad seda praegu teevad? Kas oskate soovitada head frankfurti advokaati, kes neid asju teeks?

    Ohne ideaal
    Osaleja

    Samuti on minu fiktionbescheinigung kuni 11. kuuni. Ma ei saanud oma kaarti kuni selle ajani. Ma ei saanud neid uue fiktionbescheinigungiga kätte. Mida ma peaksin tegema? Ma vajan oma kvalifikatsiooni. Kui Fiktionbescheinigung aegub, jään automaatselt töötuks.

    südametu
    Osaleja

    Tere, sellest ei tule midagi välja, teil on see töö, nad peaksid selle andma 11. kuu jooksul, nad annavad selle lõpuks, nad ütlevad, et seansile kandideerimise kuupäeva ja kodust lahkumise kuupäeva vahel on 15 päeva. pole probleemi, viimane variant on jurist. Kui sul on juba b1, saad sa Saksamaa kodanikuks, kui 7 aastat täis saab, nii lihtne see ongi, ära muretse.

    Ohne ideaal
    Osaleja

    No südametu, taotlesin oma naisega elamisluba, nagu sa ütlesid, lahkusin majast 15 päeva pärast. Mu naine kirjutas kohe kirja, sest ma lahkusin kodust ja kirjutasin palju valesid asju. Nii et kas nad võivad mulle öelda? Kas nad ütlevad, et olete minu majast lahkunud, olete nüüd iseseisev, nii et peate uuesti antragi iseseisvalt andma? See on samuti pikk protsess ja kui ma ei saa 11. kuuks uuesti elamisloa kaarti või fiktionbescheinigungit, olen töötu. Kui ma olen töötu, siis pole sellist takistust nagu mind Saksamaalt mitte välja saata.

    Taotluse esitamisest on möödas peaaegu 6 kuud, aga kaarti pole veel saabunud.Kui on väljasaatmise protsess, siis välismaalaste büroo tegeleb sellega 1 tunniga, aga elamisloa andmiseks venivad tööd pidevalt. Nad andsid karule, kes tuli Afganistanist must kumm jalas, 1-aastane kaart, ta on kirjaoskamatu, aga nad teevad meile selliseid raskusi.

    südametu
    Osaleja

    Seansile kandideerides olite koos abikaasaga ja andsite sel päeval seal allkirja, isegi kui teie kaarti ei tulnud. Oled algusest peale määramata aja omanik, seaduse järgi ei usu, et sul probleeme tuleb. Kirjutage samad asjad ümber. Ma pean, aga olenemata abikaasast saad viisa nagunii.Taotled kodakondsust.Kui 7 aastat täis saab,siis läbi,paanika raisatud. Te teete seda, miks nad teid Türki saadavad? Olete selle etapi juba läbinud.

    Ohne ideaal
    Osaleja

    Kui ma südametu kodust lahkusin, kirjutas mu naine mu ohvitserile nii meili kui ka kirja. Ta kirjutas, et ma jätsin ta maha ja abiellusin ta Saksamaaga või nii. Lie kirjutas palju valesid asju. Ma kardan, et ausländeramt võtab neid valesid teesklusi tõsiselt. Ma arvan, et sellepärast see ohvitser mulle mu elamisluba siiski ei andnud. Nad otsivad meid. See on aga ebaoluline, me abiellusime armastusega. Kuna nad ei saanud salatsemise tõttu öelda, et teie inspiratsioon saatis kirja, ütles naine: "Sa saadad mulle septembris lihtsalt meili ja küsid, kas olete tulnud." Miks ma just tema käest küsin, kas seal kedagi teist ei tööta? Nüüd mõtlete pöörlevatele kappidele.

    südametu
    Osaleja

    vahel ma ei saa sinust aru, sa paanitsed, seda ei tehta nii palju, et ära usu mida kuuled paremalt vasakule või mida su naine ütleb vennas, sa jäid aastateks ühte majja, kas selline abielu võib olla võlts , jumala eest :) Raiskad ennast asjata
    Nad peavad sulle määramata ajaks andma, unustama selle, saama Saksamaa kodanikuks, kui su 7 aastat täis saab, laskma su meelel lõõgastuda, me peame alati ütlema samu asju, vaatama sinu tööd, ära muretse nende pärast, ma ma ei kirjutaks niimoodi, kui ma poleks kindel

    Ohne ideaal
    Osaleja

    Ma ei mõista südametut. Ma ei kuule seda paremalt ega vasakult, aga mu naine kirjutas tõesti kirja, et ma jätsin ta maha ja abiellusin temaga Saksamaale vms. Minu probleem ei ole praegu enam lõpmatuseni. Mul on võimalik saada oma 3-aastane elamisluba, mille olen juba taotlenud ja mis on mulle turvaliselt uuesti väljastatud.

    südametu
    Osaleja

    Peale seda aega, ükskõik kuhu su abikaasa kirja kirjutab, kellele iganes ta kirjutab, ta ei usu seda, isegi kui keegi ei usu, saad ikkagi oma õigused kohtus.Kas 6-7 aastane abielu võib olla vale? Kui see nii oleks, oleksite kaks aastat hiljem lahutanud jne.

    7 kuu pärast tuli kiri, välismaalaste büroo andis tähtaja järgmisel nädalal kokku saada, 2 minuga koos taotlenud afgaani said elamisloa 1 kuu pärast, sellega tegelen siiani.

Kuvatakse 10 vastust – 1 kuni 10 (kokku 10)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.