A1 saksa perekondade taasühendamise eksamikursus Istanbulis

> Foorumid > Saksa ja Saksa üldised perekonnakomplektid A1 kursused > A1 saksa perekondade taasühendamise eksamikursus Istanbulis

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    MuhaяяeM
    Osaleja

    MEIE KALLID LIIKMED JA KÜLASTAJAD Almancaxi meeskonnana pakume teile aastaid sakslaste hariduses ja SAKSAMAA VIISAS, PASSPORTIS, A1-KATSES, PERE ÜHINEMISES, HARIDUSES SAKSAMAS, PÕHIMÕTTES, ERINEVAS. JÄLETASIME, ET VASTUS.

    Kallid sõbrad, TEHTUD TULEMUSTE JÄRGI A1 eksam 80%, millest eksam EST ESIMENE sissekanne KAZANAMIYORis. Y TÜRGI TULEMUSEKS VALMISTATUD uurimus on nõuetekohaselt A1 EKSAM, VALMISTATUD KURSUSELT ERALDI ARVU, KUI DEĞİL. Proovige, et sõbra kursused on kahetsusväärselt kolm viis kõnemustrit varustatud ja saadetud. KEEGIDELE ANTUD RAHA HÜVITAMIST KEEGI EI SAA, KURSUS LÕPETAB SAKSA ÕPPIMATA. KINDLASTI. TEE.

    SELLISED TÜRGI SÜNDMUSED ON LIIGA PALJUD, mida kogevad GÖREBİLİRSİNİZ.DEĞERL sõbrad. NÄIDIS KURSUSTE ARVU SAKSAMA KATSETE A1 TÜRGI FOORUMIS VALMISTATUD õigus on TÕESTI VÄHE VÄHE.

    SELLEGA SAATE JAGADA SIIN TUNNUD HEA SAKSA KURSUSI.

    zilanxnumx
    Osaleja

    Tere Saksamaa kohta üldist teavet Austria Kui te vastate kohta küsida läksin moderaatoriks sõbrad, kes tunnevad sõbrad Ma olen rõõmus, Viinis perekonna taasühinemise oli yaptim 13 kuud 7 kuud politsei Exit File Iesi minu esimene abielu uurimise Nad oturym Hind evlrn oli kahtlus, et Duus esimese uurimise kui prokurör s osaluse uurimise hakanud taas detsembris esimest inspiratsiooni cagirmis kohta kahtluse taha beklemesimn tema surma oli gondermezlerm anname aeg-ajalt tagasiviimise politsei aruande gelmw 3 nädalat gecti simdo yemm käesoleva Atmis punastama liiga pikk, et birset kuigi me ootame endiselt vastust te arvate, oodake, kuni punane vwrirlerm

Kuvatakse 1 vastus (kokku 1)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.