Kas keegi Istanbulist soovib õppida saksa keelt ja läbima A1i eksami ühel korral?

> Foorumid > Saksa ja Saksa üldised perekonnakomplektid A1 kursused > Kas keegi Istanbulist soovib õppida saksa keelt ja läbima A1i eksami ühel korral?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    memduh
    Osaleja

    Tere kutid, see on Memduh GÜNGÖR.

    Ma elan Istanbulis Beylikdüzü linnaosas. Kohtusin Elif Hocaga 2 kuud tagasi Almancaxi kaudu. Intervjueerisin paljude kursustega, kuid ükski neist ei tundunud siiras. Juba selle edu selgitab, kui lihtne on selle pakutav haridus. Pärast pikki arutelusid hakkasin proua Elifilt tunde võtma ja tegin 23. detsembril 2011 A1 eksami. Tulemused tulid eile ja 2 kuud tagasi, kuigi ma ei osanud isegi paari sõna saksa keelt, õnnestus mul ühel eksamil saada 74 punkti. Õpetaja Elif annab nii hea tunni, et see jääb meelde, samuti on tal väga head ressursid ja andmed. Samamoodi annab see täiesti didaktilise hariduse, mitte päheõppimist. Kodu ja õppetundide vaheline kaugus on 2,5-3 tundi ja iga kord sõitsin ühistranspordiga 6 tundi edasi-tagasi. Ütlesin: "AEG LÕHEB PIKAKS, LAS ON PIKAKS" ja mul oli kindlasti õigus. AITÄH ÕPETAJA, AITÄH SAKSAMAALE... Kes Istanbulis kursust otsib, ärge ekslege asjata, õpetaja Elif, sellel teemal on ainult üks koolitaja ja teist koolitajat ma ei tea.

    DOKUMENDI VISUAALSED TÕENDID ON Allpool. (See oli minu esimene eksam ja uskuge mind, mul oli suur ärevus, mul polnud varem koolitust. Tänu õpetaja Elifile oli hirm kadunud ja see õnnestus. See polnud mitte ainult õpetaja, vaid ka meie õde.
    ÜKS VÕIT TÄIELIK LÖK

    a1.jpg

    mutim2
    Osaleja

    Tugev reklaam elif hoca kohta :)

    memduh
    Osaleja

    See pole reklaam, vend, usu mind, faktid on kirjas. Koolituse sain temalt isiklikult. Olgu jumal rahul mu õpetaja ja mu õega, ma ei säästa oma palveid, eriti eksamipäeval, oli palju inimesi, kes olid võtnud kursused suurtest asutustest ja tegid seda kolmandat korda. Meil on peaaegu jäänud professorid võrreldes nendega, kes väidavad, et on saanud parima hariduse....

    mutim2
    Osaleja

    See on tõsi, mu sõber, kui õnnelik sa oled... Loodan, et kohtad alati oma südame järgi ilusaid inimesi..

    Tere,

    Ma ei saanud vastu panna, sest minu nimi oli üle antud, tahtsin kirjutada. :) Minu reklaami asemel üritavad need saabuvad sõbrad almancaxi niimoodi tänada, sest nad on pärit almancaxist ja - kõik, kes elavad, teavad - see periood on tõesti väga raske ja tülikas periood ning inimesed saavad töö värvist aru alles pärast kursusel osalemine ja eksam. Nad üritavad lihtsalt üksteist aidata, et nad valesti ei läheks.

    Ma arvan, et kui siin on kedagi tänada, siis need on Germanaxi ametnikud, kes olid meiega täiesti jumala pärast, ilma et kelleltki kasu oleks otsitud, ka minult. Ma tõesti ei teinud palju, ma lihtsalt täitsin oma kohust. See on õige. See on platvorm, kus kõik, nii õpetajad kui ka õpilased, saavad üksteisele kasu ja abi. Jumal õnnistagu kõiki, kes panustasid. Tervitused ja tervitused…

    mutim2
    Osaleja

    Tere,

    Ma ei saanud vastu panna, sest minu nimi oli üle antud, tahtsin kirjutada. :) Minu reklaami asemel üritavad need saabuvad sõbrad almancaxi niimoodi tänada, sest nad on pärit almancaxist ja - kõik, kes elavad, teavad - see periood on tõesti väga raske ja tülikas periood ning inimesed saavad töö värvist aru alles pärast kursusel osalemine ja eksam. Nad üritavad lihtsalt üksteist aidata, et nad valesti ei läheks.

    Ma arvan, et kui siin on kedagi tänada, siis need on Germanaxi ametnikud, kes olid meiega täiesti jumala pärast, ilma et kelleltki kasu oleks otsitud, ka minult. Ma tõesti ei teinud palju, ma lihtsalt täitsin oma kohust. See on õige. See on platvorm, kus kõik, nii õpetajad kui ka õpilased, saavad üksteisele kasu ja abi. Jumal õnnistagu kõiki, kes panustasid. Tervitused ja tervitused…

    Tänu sellele saime meie õpetaja Elifist teada, kes te olete, soovin teile edu ..

    Danke schön.  :)  Jumal õnnistagu sind.

    fotoademxnumx
    Osaleja

    Õpetaja Elif, mul on hea meel, et tulin teie juurde tänu sellele saidile ja mul oli rõõm see ühe hooga läbida, kuigi ma ei oska ühtegi saksa keelt. Jumal õnnistagu teid ja saksa keelt. Mul on hea meel, et soovitan minu õpetaja Elif, keda olen teistele siinsetele sõpradele soovitanud ja kellel on kursus ise ühe hooga õnnestunud nii rahaliselt kui hingeliselt.

      eksami kuupäev 01.20.2012
        tulemus: 83
    Parimate soovidega Adam Demir

    guru
    Osaleja

    Kuidas me 4 nädala pärast kursuse edukalt läbime? Vabandust, kuid isegi teie veebisaidil pole selles kirjas, kus kursus asub. sa pole usaldusväärne. puhtalt reklaam.

    OLEME TÕENDANUD SERTIFIKAATIDEGA, MIDA OLEME AASTADEL TÕENNUD, EKSAMIL SAADUD KÕRGED HINNAD JA EKSAMIL EI PÜSIVAD ÜKSID ÕPILASI.

    AADRESS ärge kirjutage meie PÕHJENDUSI, MIDA EI LEITUD AINULT MEIE PIIRKONDAS, KÕIK TÜRGI - TEIE EI AADRESS on meie.

    KUI SEDA EI TULE, SAAB MEID KÜSIDA SAIDI ASUTUSTELT, KES OLED SIIN -GERMANCAXIS!

    MuhaяяeM
    Osaleja

    Kuidas me 4 nädala pärast kursuse edukalt läbime? Vabandust, kuid isegi teie veebisaidil pole selles kirjas, kus kursus asub. sa pole usaldusväärne. puhtalt reklaam.

    Statistikast nähtub, et pole ühtegi õpilast, kes oleks seni A1 eksamil läbi kukkunud.

    guru
    Osaleja

    Kui oleme loogilised, siis 100% edu garantiid ei saa kuskil maailmas anda. Miks iga praktikant eksami sooritab? Veebilehel pole veel isegi aadressi antud. Seal on kirjas transport ühe sõidukiga, kuid määratud koht on Göztepe. ei tea, kuidas jõuda =)

    dielosch
    Osaleja

    Kuidas on Muharremi administraatoril, kust saate selle kursuse kohta teavet anda?

    MuhaяяeM
    Osaleja

    Kui oleme loogilised, siis 100% edu garantiid ei saa kuskil maailmas anda. Miks iga praktikant eksami sooritab? Veebilehel pole veel isegi aadressi antud. Seal on kirjas transport ühe sõidukiga, kuid määratud koht on Göztepe. ei tea, kuidas jõuda =)

    Antakse sajaprotsendiline edu garantii, edukuse määr on ilmne. Kommentaarid on ilmsed.
    Kas maine on või mitte, on teie otsustada.

    MuhaяяeM
    Osaleja

    Kuidas on Muharremi administraatoril, kust saate selle kursuse kohta teavet anda?

    Tere, dielosch, te pole pikka aega puudunud, tere tulemast foorumisse. :)
    Istanbuli saksa keele kursus kuulub meie õpetaja Elifile, kes on üks almancaxi juhendajatest ja kelle edukuse protsent on väga kõrge. :)

    guru
    Osaleja

    Ma arvan, et sellel saidil on Elifi daamiga kokkulepe, ma ei saa enam aru. Kohtusin reedel juba ise elif-daamiga. Teie veebisait oli just reedel täiesti teises seisus. Miks peaksin nõudma üksikasjalikku rada. Ustellik Elifi daam ise ütles telefonis, et mul on kontor. Helistasin goethe instituuti, ka nemad ei tea sellist kohta. Nii et ma ei räägi uuringutest, mida mina

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 20)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.