Tsiviilehitus

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    uneskõndija
    Osaleja

    Tere, lähen Saksamaale perekonna kokkutulekuga. Olen 4-aastase töökogemusega ehitusinsener. Ma ei räägi saksa keelt, kuidas ma peaksin kohe pärast lahkumist töö leidma? Mitme kuu-aastaga saab miski õigele teele?

    Tere, lähen Saksamaale perekonna kokkutulekuga. Olen 4-aastase töökogemusega ehitusinsener. Ma ei räägi saksa keelt, kuidas ma peaksin kohe pärast lahkumist töö leidma? Mitme kuu-aastaga saab miski õigele teele?

    Tere,

    Esiteks, kui tulete siia perekonna taasühendamisega A1-taseme saksa keelega, võtab kohustuslik lõimumis- ja keelekursus, mida peate minema, 6 kuud. Kuid loomulikult ei avane see kursus nii, nagu te tulite. On inimesi, kes ootavad selle kursuse avamist 5 kuu või 2 kuu pärast. Jumal teab, kui kaua sa Corona tõttu ootad. Ma ei ütle seda selleks, et teie entusiasmi heidutada, ärge saage sellest valesti aru. Inglise keele puudumisel ei ole võimalik insenerina töötada ilma vähemalt B2-taseme saksa keeleta. Kuidas ma tean? Seal oli vanem vend, kes töötas aastaid integratsioonikursusel insenerina. Temagi tuli Saksamaale oma naise tööga (naine oli samuti insener) sinise kaardiga.

    yenicerixnumx
    Osaleja

    Tere, lähen Saksamaale perekonna kokkutulekuga. Olen 4-aastase töökogemusega ehitusinsener. Ma ei räägi saksa keelt, kuidas ma peaksin kohe pärast lahkumist töö leidma? Mitme kuu-aastaga saab miski õigele teele?

    Ehitus on Saksamaal üks ihaldatumaid ameteid. Selleks peate esmalt esitama samaväärsuse.
    Saate oma olukorda selgitada, kasutades seda saiti:  https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/tr/index.php

    Muidugi, samaväärsusest üksi ei piisa. Nagu Leowoman oma sõbrannas ütles, tuleb kõigepealt keel ära õppida. Kui te ei saa samaväärsust, tähendab see, et Saksamaa ametiasutused ei aktsepteeri teie diplomit. See peegeldub kindlasti ka tema palgas. Sest kirjutamine on sakslaste jaoks kõige tähtsam. nad ei tee kunagi, kunagi suulist tööd. Isegi kõige väiksem asi, paberist originaaldokument on väga oluline. Inseneriks saab siit ülikooli minna,saab samaväärsuse teha.Ma arvan,et on vaja 1 aasta õppida ja siis saab eksamid teha ja tagada osakonna samaväärsuse,millel pole samaväärsust. samas võid oma dokumentidega tööle kandideerida ka ilma samaväärsust omamata või ülikooli õppimata, aga kuna pealkiri on insener, siis keel läheb kindlasti nõutuks.

    Teil on vaja vähemalt 1 aasta pärast keskkonnaga harjumist, sotsialiseerumist, keeleõpet, sotsiaalse elu orientatsiooni. Loomulikult on see täiesti teie otsustada. Seda perioodi võib lühendada või pikendada. Soovin teile sel ajal edu ja õnne.

Kuvatakse 2 vastust – 1 kuni 2 (kokku 2)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.