Rakenduse soovitus juhiloa saamiseks

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    pilguheit
    Osaleja

    Sõbrad, fahrschule'i töötav CD ja rakendus maksavad 80 eurot. Töötaja ütles, et isegi mina ei ostnud meie oma. Soovitaksite rakendust, mille saab Google Playst alla laadida. Seda saab ka maksta. Niikaua kui saate midagi õigesti. Laske see olla türgi keeles. Ma vaatan, et ma ei leia seda nagunii. Aitäh

    amedxnumx
    Osaleja

    Seal on fahrschulcard, ma lihtsalt läbin selle, tänu sellele rakendusele sain selle nädala jooksul, ilma et oleks kunagi klassi pidanud.

    Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

    Kuid kõigil pole seda võimalik saada, palkavad ainult lepingulised autojuhid, kui te ei leia lepingulist juhti, pm me

    kncin on
    Osaleja

    Kui otsite endiselt rakendust, mu sõber, meil on foorumis 1, kirjutasin selle foorumisse, ostsin juhiloa, andsin teisele sõbrale, nii et see ei lähe tühjaks, ma arvan, et see sõber kirjutas mineviku tagasi, kui soovite, saadan selle teile privaatselt. teatas.

    muhendus
    Osaleja

    Kui otsite endiselt rakendust, mu sõber, meil on foorumis 1, kirjutasin selle foorumisse, ostsin juhiloa, andsin teisele sõbrale, nii et see ei lähe tühjaks, ma arvan, et see sõber kirjutas mineviku tagasi, kui soovite, saadan selle teile privaatselt. teatas.

    Tere õpetaja, kui juhiloa rakendus veel töötab, kas saate oma teavet minuga jagada?

    Suur aitäh teile ilusat päeva. :)

    martyr
    Osaleja

    Aitäh, jumal aidaku viisa ootajaid... Vend Kaksikud, nad küsisid ainult dokumente, sealhulgas selle kohta, et ta on Saksa kodanik, palka ega majalepingut ei küsinud, mu naine andis, mida küsiti ja viisa saabus 13 päeva hiljem.Kui midagi valesti ei lähe,saab teile viisa välja anda 10 päeva jooksul...Sõbrad vabandust,kirjutasin valesse kohta,ei saa kirjutatut kustutada.Vabandan ka :-

    mtee07
    Osaleja

    Eksami sooritasin Adaci rakendusega, sain juhiloa

    Sezaibal
    Osaleja

    Tere, kas kellelgi on teavet Saksa juhilubade rakenduse kohta, oleksin tänulik kui saaksite mind aidata, tänan juba ette.

Kuvatakse 6 vastust – 1 kuni 6 (kokku 6)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.