Eraldi elamine palun aidake..

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Baris 123
    Osaleja

    Tere. Tulin Saksamaale 2021. aasta juulis perekonna taasühendamise viisaga. Sain elamisloa kaardi septembris. Nad andsid 3-aastase sessiooni. Mul on oma naisega tõsine konflikt ja ta on oma majast välja läinud. Käisin ka täna kodus. Seansist on möödas 10-11 kuud. Ma pole veel keeltekoolis käinud, aga mul on vollzeit 10 kuud ja tähtajatu tööleping. Palun andke mulle teada, kui ebamugav meil eri kohtades ööbimine on. Aitäh

    yenicerixnumx
    Osaleja

    Tere. Tulin Saksamaale 2021. aasta juulis perekonna taasühendamise viisaga. Sain elamisloa kaardi septembris. Nad andsid 3-aastase sessiooni. Mul on oma naisega tõsine konflikt ja ta on oma majast välja läinud. Käisin ka täna kodus. Seansist on möödas 10-11 kuud. Ma pole veel keeltekoolis käinud, aga mul on vollzeit 10 kuud ja tähtajatu tööleping. Palun andke mulle teada, kui ebamugav meil eri kohtades ööbimine on. Aitäh

    Tavaliselt peate abielus olema 2 aastat. Aga ma arvan, et kui sul on tähtajatu töökoht, siis asjad muutuvad. Loodetavasti vastab sõber, kes teab. Kuid on võimalus saata need tagasi koos sellega, mida inspiratsioon ütles. Nii et kui ta kaebab sinu peale vaid selleks, et sind häirida, siis kardan, et sind saadetakse tagasi. Aga tee oma naisega kokkulepe ja ole 2 aastat vait.

    Baris 123
    Osaleja

    Ta lihtsalt ütleb, et hoia minust eemale. Kuid ma tegin seda, mida ta ütles, et see on palju muutunud. Ma ei usu, et ta kaebab. Kuid mul hakkasid stressist armid tekkima, sest mu seanss läks kaotsi.

    yenicerixnumx
    Osaleja

    Ütle mulle, ma leidsin seaduseartikli.

    Abikaasa elamisluba (Eigenständiges Aufenthaltserlaubnis)
    • Abieluga seotud elamisluba lõpeb abielu lõppemisega. (eraldi elamise või lahutuse korral)
    • Iseseisev elamine on võimalik pärast vähemalt 3-aastast seaduslikku abielu. Seda perioodi arvestatakse elamisloa algusest.

    Abikaasa elamisluba antakse järgmistel erijuhtudel (üleminekuperiood)
    • Töötamine sama tööandja juures 1 aasta ja võimalus töölepingut pikendada (minimaalselt 451 € kindlustatud töökoht).
    • Hädaolukorrad (dokumenteeritud koduvägivald jne),
    • Saksamaa kodakondsusega lapse saamine,
    • Abikaasa surm.

    teie puhul on teil 10-kuuline tööperiood. perse oma hambaid veel natuke. 1 aasta pärast on teil õigus iseseisvalt elada.

    Meil kõigil on samad probleemid, nad on dehumaniseeritud, nad elavad ametlikult Saksamaal

    Baris 123
    Osaleja

    Ütle mulle, ma leidsin seaduseartikli.

    Abikaasa elamisluba (Eigenständiges Aufenthaltserlaubnis)
    • Abieluga seotud elamisluba lõpeb abielu lõppemisega. (eraldi elamise või lahutuse korral)
    • Iseseisev elamine on võimalik pärast vähemalt 3-aastast seaduslikku abielu. Seda perioodi arvestatakse elamisloa algusest.

    Abikaasa elamisluba antakse järgmistel erijuhtudel (üleminekuperiood)
    • Töötamine sama tööandja juures 1 aasta ja võimalus töölepingut pikendada (minimaalselt 451 € kindlustatud töökoht).
    • Hädaolukorrad (dokumenteeritud koduvägivald jne),
    • Saksamaa kodakondsusega lapse saamine,
    • Abikaasa surm.

    teie puhul on teil 10-kuuline tööperiood. perse oma hambaid veel natuke. 1 aasta pärast on teil õigus iseseisvalt elada.

    Seega pole vahet, kui ma olen teisel aadressil, kas ma mõtlen, et kui ma töötan veel 2 kuud, kas ma saan iseseisva elamisloa?

    Tere. Tulin Saksamaale 2021. aasta juulis perekonna taasühendamise viisaga. Sain elamisloa kaardi septembris. Nad andsid 3-aastase sessiooni. Mul on oma naisega tõsine konflikt ja ta on oma majast välja läinud. Käisin ka täna kodus. Seansist on möödas 10-11 kuud. Ma pole veel keeltekoolis käinud, aga mul on vollzeit 10 kuud ja tähtajatu tööleping. Palun andke mulle teada, kui ebamugav meil eri kohtades ööbimine on. Aitäh

    Abikaasalt iseseisva elamisloa saamiseks peate olema koos elanud ühes majas 2 aastat, kui abikaasa on Saksamaa kodanik ja 3 aastat, kui ta on Türgi kodanik. Kui olete kolinud eraldi majja enne selle perioodi lõppu, kaotate kahjuks siin elamise õiguse. Tähtajatu voll Zeit töökoha olemasolu võimaldab teil saada iseseisva elamisloa pärast samas majas elamist 2 aastat, kui teie abikaasa on Saksamaa kodanik ja 3 aastat, kui ta on Türgi kodanik.

    südametu
    Osaleja

    Tere, tundub, et kõik on teie vastu, teie ainus mure on riigi abi puudumine. Ärge jätkake oma tööd ilma seda saamata. Lahutus kestab juba 2 jeeni kokku.Kui oled 1 aasta lahus, kui tähtaeg on 1 aasta, siis oled siin veel 2 aastat. Piisab sellest, et sa kodutuks ei jää.

Kuvatakse 7 vastust – 1 kuni 7 (kokku 7)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.