Saksa kursus ILMist ja Goethe Instituudist

> Foorumid > Saksa ja Saksa üldised perekonnakomplektid A1 kursused > Saksa kursus ILMist ja Goethe Instituudist

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    guru
    Osaleja

    Merhaba arkdaşlar

    Otsisin foorumist, kuid ainus asi, mida leidsin Istanbulis toimuvate kursuste kohta, oli netalmanca.com.

    Otsime oma naisele Istanbulis saksa A1 kursust. Kui helistasin goethe instituuti, ütlesid nad, et nad ja Istanbuli keelekeskus olid eksamikeskus. Kuid paljud Interneti-kursuste keskused ütlevad, et nad on eksamile kaasatud. Selles äris on ilmselgelt kelmid.

    Me peame kaduma hakkama, sest nädalavahetuse kursusi pole
    Kas Istanbuli keelekeskuses on rahul inimesi?

    tesekkurler

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Soovides kehtivus õppejõuna on palju institutsioonide õigesti kuid uurimine organisatsiooni 4 üks Goethe, Telchar, OSD, ja tesdaf d on üks neist, et sa mängida netalmanca või teise loomulikult õppetunde gordukd after're ei kavatse määr eksamid või sisenevad seal varmisiniz selle eksami käigus ei saa tätoveeritud asutused üks eksam teeb, et eksamitöö valmistab institutsioonid, mis 4 muidugi on, et kuna Saksamaa kehtib ainult dokumendid on diplomite saadud 4 nimi sayiyor, kui seal on aeg teha inspiratsiooni või lähete kohad himself're töötamise või axnumx eksami käigus, et vaid lihtsalt axnumx üldise Saksa olmucak

    guru
    Osaleja

    mu naine lõpetas teisel nädalal istanbuli keelekeskuses ja shan väga rahul. nii et kui on neid, kes tahavad minna, võin soovitada bakırköy.

    ASİYE Kas ostate INFO helistada HANIMI HAYIRLI KURSUSED SIISKI!

    guru
    Osaleja

    kes ei mõista? komöödia või sa oled täiesti komöödia

    :) :) :)

    guru
    Osaleja

    Kas sa arvad, et sa nüüd midagi teadsid? Mul pole töövõimalusi, kuid ma olen teiega suhtlemisel.
    See on kõik, mis sa oled. Sa räägid lolli juttu. Jumal tänatud, et mu nimi pole Asiye, sest kui te kasutaksite siin minu nime, saaksin kirjutada hullemaid asju!

Kuvatakse 6 vastust – 1 kuni 6 (kokku 6)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.