2019 viisa ootajad ja piirkonnad

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    ysmnxnumx
    Osaleja

    Sõbrad, taotlesin 30. septembril Izmirist perekonna taasühendamist. Pärast intervjuud antud A4 paberi paremas ülanurgas vöötkoodi all on 6-kohaline number. Kas te kutsute seda jälgimisnumbriks? Ja kas keegi võiks oma kogemustest kirjutada, palun? by by :)

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Aaaa, mul on nii kahju, kui palju sissetulekuid su naisel on?

    Teenija
    Osaleja

    Me teadsime, et see on miinimumpalk, kuid sellest piisas. Nüüd hakkame kaebama, ma loodan, et see ei anna tagasilööki. Sest mul on nii igav :(

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Rabbim yardım etsin biran önce kavuş eşine çocuğunla birlikte inşallah gerçekten çok üzüldüm. İçini rahat tut çözer avukat bu durumu.

    Teenija
    Osaleja

    İnsallah çözülür  :cryla:

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Kas olete õnneks pöördunud juristi poole, kas on mingeid edusamme?

    Teenija
    Osaleja

    Bu hafta itiraz edicez insallah. Orada Avukat bulmak da mesele arkadaşım. Inşallah itiraza da red gelmez. Önce şartlarımızı duzeltmemiz lazım. Umarım tekrar başvuru yapmak zorunda kalmam. Çünkü tekrar Ankara'ya gitmek hem zahmetli hem masraflı. Usandim vallahi.
    Kas teil on uudiseid viisa kohta?

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Kui saan, prindin viisa välja ja annan selle teile, Insha'Allah, te lähete võimalikult kiiresti ilma probleemideta. Minult ei kosta ühtegi heli. Ma ei tea, kas dokumendid on kadunud või mitte. Ta saadab posti, mu naine ei tule tagasi, nad helistavad, nad ei ava. Ma olen sellest tööst väsinud

    Teenija
    Osaleja

    Nad ütlesid, et on hilja, ära ole raske.
    Senin vize onaylanır inşallah.
    Ya cidden içimde heves falan kalmadı. Sadece cocuguma üzülüyorum 1 senedir babasız büyüdü. Herkese baba diyor :'(
    Vaatame, mis tulemusi saame.Mul pole enam kannatust.

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Nii nagu inimestel pole kannatust. Ma soovin, et nad nii palju ei viitsiks.

    Teenija
    Osaleja

    See, mida nad teevad, on inimõigustega vastuolus.
    Taotlesin enne turistiviisa, nad keeldusid 9. artiklist.
    Olen mitu kuud hädas olnud. Istusin kodus A1 tunnistuse järele ja töötasin hommikuni, läksin Ankarasse ja tegin eksami.
    Need on lastega inimese jaoks rasked asjad.
    Käisin septembris uuesti ja kandideerisin koos lapsega. Oota oota, lõpp on alati pettumus. Uskuge mind, mul pole enam jõudu. Minu jõupingutused, raha ja aeg on kadunud. :( Nii töötas ta seal koos minuga. Ma ei tea, mis on meie lõpp.

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Jumal õnnistagu sind, millises linnas sa elad

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Kus sa Saksamaal oled? Mu naine helistab ja ei saa temaga ühendust, leppis aja kokku neljapäevaks. sa oled õnnega koos

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Minu pass on täna teele saadetud, olgu jumal mind piinlik, aga midagi sellist: mu naine ei saanud kirja.

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Arkadaşlar nihayet vizem geldi izmirden 30 eylülde başvurdum 15 kasım kargoya  verildi 18 kasım yani bugün bana ulaştı. Berline gidiyorm yabancı şube ne eşimi aradı ne mektup yolladı hiçbir şekilde iletişime geçmedi. Birden kargo mesajı geldi. Allah bekleyenlere sabır versin  güzel haberler alın inşallah

    Teenija
    Osaleja

    Hayırlı olsun ysmn0 senin adına cok sevindim. Darısı bana inşallah. Dilerim her şey gönlünce olur. Eşinle mutluluklar dilerim.

Kuvatakse 15 vastust – 16 kuni 30 (kokku 34)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.