Täidetud Saksamaa perekondade taasühinemise avalduse vorm (NÄIDE)

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    nazlixnumx
    Osaleja

    mu süda läheb mu kõht alla!
    Kuigi täitsime seda nii palju 2 päeva tagasi, oleksin seda varem näinud.

    Kuid me täitsime paar kohtad erinevalt?

    Kuidas sa kuskilt elaksid? **) Ma palusin teilt küsimuse jätta tühjaks
    Kui eile on kaks tähte, kui see täidetakse Saksamaal, ei ole vaja vastata.
    Nii et me ei kirjutanud midagi?

    Ja kuidas te kavatsete oma allikat pakkuda?
    Saksa keeles
    Tahtsin, et see kirjutaks "Töö koos oma naisega". Kas see kehtib ka nende kohta?

    Ja vormis 21 ütlesin, et kirjutage "lõpmatuseni" küsimusele "Kui kauaks soovite AFC-sse jääda?"
    Ja vormi lõppu lubage mul öelda, et kirjutage sinna "ich beantrage die Aufenthaltserlaubnis für …….." ja "unbefristet".
    st määramata.

    Kas nad on valed? Palun vastake.

    nazlixnumx
    Osaleja

    ja veel üks vastutus
    Kas soovite kinni pildi jaotisest vormis?

    Me tegime seda?
    Miks me veel küsiksime pilti, et me ei jääks seal?

    fuk_xnumx
    Osaleja

    mis ametlikult suunas tegemise DUrdUnUz ja tööjõudu sisaldada pilte haagise kleepimine Ärge Kirjutasin sisaldada täiendavaid bitanesi mulle rohkem võtta lingid, kui te ei puudu, siis seda hessab siis lahti võtta, kui soovite sisestada ametlik tahab, kuid moodustavad gordunguz osad välja arvatud kusagil, mida yapcaks on näiteks ei ole probleem oma doldurmadagi osalise rämps saab oma episood täitmine oma saglicaks kuidas elu osa täidate kohtades, mis täidetakse teatud vormis juba leiduvates kohtades, piisab

    nazlixnumx
    Osaleja

    biomeetrilistest piltidest valmistatud viigimarjad
    täitis kahte vormi ja kinnitas selle samale tekile
    pildis liiga kaugele

    fuk_xnumx
    Osaleja

    OK, kuid tavaliselt ei soovita kellelegi kleepida just seda me ütleme tead lõpule üksikasjad määr ülejäänud on väga hea oma konsulaat tavaliselt hoolitseb paar juba helistada risk almakd

    reyyan et
    Osaleja

    Enne Horisondi Saksamaale tulekut ei saanud ma seda taotlusvormi üksi täita. Minu saksa keel oli siis väga puudulik. Ma maksin selle vormi täitmiseks tõlkebüroole palju raha, teate !! Kui hea inimene sa tegelikult oled. andke kõigile teada oma väärtusest vAllahi. sõbrad tõesti horizon Saksamaa teeb tuleviku nimel palju. See annab palju teavet ja on säästnud teid väga palju, avaldades selle taotlusvormi türgi keeles arusaadavas keeles. Jõudsin just nende aastate juurde tagasi. Mul oli raske. Mu abikaasa oli Saksamaal, ma ei saanud seda üksi tõlkida ja nagu ütlesin, lasin selle vormi raha eest täita. TEADA, ET HORISONI EI SAA MAKSA.

    AITÄH UFUK. okei :)

    yfatih
    Osaleja

    Mul on ka krooniline allergiline astma bronhiit .. Kas ma pean seda haiguse osas mainima? mis on Saksamaa kui vaja?

    reyyan et
    Osaleja

    Ma arvan, et sa ei pea üldse kirjutama. Mul on bronhiit bendede, ma ei kirjutanud.  :)

    fuk_xnumx
    Osaleja

    tegelik

    fuk_xnumx
    Osaleja

    ?

    sivasli
    Osaleja

    Poisid, ma olen mitmes kohas valesti teinud, kas ma võin sellele kirjutada nii, et sellel pole kritseldamist?

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Kui see on korras, siis võtke see printerist uuesti välja

    sivasli
    Osaleja

    Fuk vend, kustutasin parandusvedelikuga ära, loodetavasti ei juhtu midagi. Muide, kas need foorumipaberid ei peagi originaalid olema?

    fred48
    Osaleja

    Laadisin vormi alla Ankara konsulaadist ja mõned jaotised on muutunud. Kas teil on võimalik avaldada uue vormi täidetud näidis

    dietoloog
    Osaleja

    Tere, taotlusvormis on küsimus, kas teil on varem Saksamaale sisenemine blokeeritud. Minu turistiviisa, mille ma varem taotlesin, lükati tagasi. Mida ma peaksin siia kirjutama??? Täname juba ette vastuse eest…

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 51)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.