2019 viisa ootajad ja piirkonnad

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    ysmnxnumx
    Osaleja

    Arkadaşlar ben 30 eylülde izmirden Aile birleşimi başvurusu yaptım. Görüşmeden sonra verilen A4 kağıdının sağ üst kısmında barkod altında 6 haneli sayı var. Acaba takip numarası dediğiniz şey bu mu ? Ve herkes tecrübelerini rica etsem yazabilir mi ?  byby:)

    Teenija
    Osaleja

    Tere,
    Taotlesin lapsega Ankarast 17. septembril. Mul oli üks dokument puudu. Nad andsid puuduva paberivormi ja palusid mul selle täita. Nad ei andnud ühtegi viitenumbrit. Paberil on jälgimisnumber, mille UPS lasti annab, ja ma saan seda sealt kaubalehelt jälgida.
    Benim dosyam yabancılar subeye gecen hafta varmisti. Memur max. 4 hafta bekleyeceksiniz demis çünkü ordaki yogunluk ve sıraya göre dosyalari inceliyorlar. Her hafta tatilleri var Almanlarin bakalım inşallah Kasım ayinda onaylanir vizemiz.
    Soovin kannatust kõigile, kes ootavad, see on väga raske protsess.

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Bana ups kargo kağıdı vermediler neden acaba.  😮 Peki almanyanın neresine gidiyorsun ? Ben berlin e gidicem hayırlısıysa bi sıkıntı çıkartmazlarsa. Gerçekten zor bi süreç belirsizlik en sevmediğim şey. Umarım Allah gönlümüze göre verir. Bugün tam bi ay oldu zor sabrediyorum. 6 ay bekleyenler varmış gerçekten tebrik ediyorum onlardaki sabrı :)

    Kuidas saite teada, et dokumendid saabusid välismaalaste filiaali ?? Kes ütles, et peate ootama 4 nädalat ??

    Teenija
    Osaleja

    Ütlesite, et kandideerisite Izmirist, tõenäoliselt saadavad nad teile koos maksega, vist sellepärast on tal kokkulepe kodumaise lastiga.
    Hannovere bagli gidecegim yer nasipse olursa inşallah.
    Mu naine läks välismaalaste filiaali ja volitatud ohvitser ütles.Me tegutsesime natuke vara, oleme kannatamatud. Max Ta ütles, et 1 kuu. Mitte ainult meie, kandideerivad kõikidest rahvustest inimesed. Teavet saate välismaalaste filiaalist. Teie abikaasa võib küsida, millises etapis teie fail on kätte saadud. Berliin on suur koht, Jumal õnnistagu teid.
    kohvik :)

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Helistame, keegi ei võta vastu ..  :- ben söyleyim de bugün gitsin o zaman. Amin inşallah. Evliliğimin ilk aylarını tek başıma geçiriyorum çok kötü birşey. ALLAH yardımcımız olsun

    Teenija
    Osaleja

    Laske oma abikaasal helistada ja leppida kohtumine kokku. Välismaa filiaal, millega oleme seotud, ei olnud kohtumisel. See töötab teatud päeval ja teatud ajavahemiku järel. Muidugi oleneb see osariigist ja linnast.
    Ben bebegimle birlikte 1 yıldan fazla oldu eşimi görmeyeli. Bu süreçte 1 kez turistik vizeye basvurmustum 9. Maddeden red yedim. Bu seferde aile birlesimi vizesine basvurduk bakalım inşallah olumlu sonuçlanır. Çünkü artık bu durum aile birlesimi degil,
    Tuleb perejaotusviisa. Uskuge mind, lapsega on keerulisem oodata. Loodan, et teie viisa kinnitatakse varakult. Jumal aita meid ja saada pool. :-

    ysmnxnumx
    Osaleja

    İnanamiyorum sizin durumunuz daha zormuş gerçekten çok üzüldüm. :-[ İnşAllah en kısa sürede kavuşuruz.. Herşeyi keşke bu kadar zorlaştırmasalardı. Gerçekten çok üzücü. Eşiniz Alman vatandaşı mi acaba?

    Teenija
    Osaleja

    Mu naine on Türgi kodanik, kuid tal on tähtajatu elukoht. Selle käigus korraldas ta äri- ja majapidamistarbeid. Loodan, et see osutub positiivseks. Kas sinu oma on Saksa kodanik? Isegi kui ta on Saksamaa kodanik, töötab see viisaprotsess endiselt.

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Jah, ta on Saksamaa kodanik. Kui see võtab liiga kaua aega, võtame tööle juristi jne. Kuulsin, et siis läks asi kergemaks

    Teenija
    Osaleja

    Teie taotluse esitamise kuupäevast alates on 90-päevane juriidiline protsess. Selles protsessis peavad nad tootma positiivselt või negatiivselt. Kui te ei saa selle protsessi käigus vastust, on minu arvates kõige loogilisem advokaadi kaasamine. Kavatseme minna sama teed. On ka inimesi, kelle viisad kinnitatakse vaid 5 või 6 kuuga, loen siit.
    Teie abikaasa, Saksamaa kodanik, ei saa teid tagasi lükata. See kinnitatakse varem või hiljem.

    Attache
    Osaleja

    Tere sõbrad

    Mul on panga ees laenu- ja krediitkaardivõlg.

    Taotlesin 30. septembril, kolmapäeval, välismaalaste filiaal ütles, et protsess on läbi, saatsime dokumendid Ankarasse, ma kardan, et tekib probleem, ausalt öeldes, kui kellelgi on selle teema kohta teadmisi, oleksin tänulik kui nad saaksid mulle teada anda.

    ysmnxnumx
    Osaleja

    İnşallah onaylanır 5 _ 6 ay bekleyeceğimi var sayarsak sanırım psikolojim bozulur :)

    Teenija
    Osaleja

    Ei, ma ei usu, et sa nii kaua ootad. Kui teie tingimused on sobivad, kinnitatakse viisa tavapärase protsessi käigus 1,5–2 kuu jooksul.
    Bir de çok düşünmemeye çalışın, mişiniz yoksa kendinize ugraslar bulun. Ben bir ara düşünmekten psikolojim bozuldu. Şimdi saldım artık ne çıkarsa bahtıma diyorum cofe:)

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Sul on õigus, mul on ka peaaegu depressioon  :)

    Teenija
    Osaleja

    Tere sõbrad
    Pasaportum bugün kargo dagitimda gözüküyor. Kuryeyi bekliyorum, umarım vizemiz onaylanmış olarak gelmistir çok heyecanlıyım.  clap:) ya:)

    Teenija
    Osaleja

    Vizem red geldi maalesef. Moralim cok bozuk. Red sebebi maddi yetersizlik, sanırım esimin maaşını yetersiz bulmuşlar  :cryla: 
    Plaanime nüüd advokaadiga läbi rääkida ja edasi kaevata. :(  nasipten öteye gecilmiyormus cidden cok Üzgünüm. Cocugumla birlikte buralarda kaldık. Bahane uretiyorlar eziyetten baska bir sey degil yaptıkları.  :cryla:

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 34)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.