Narkootikum neile, kes ütlevad, et olen depressioonis. "Inimene elab seda, mis juhtub ajus"

> Foorumid > Cafe almancax > Narkootikum neile, kes ütlevad, et olen depressioonis. "Inimene elab seda, mis juhtub ajus"

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    öö
    külaline
    281068.jpg
    Aju on selline jõud.

    Kafadan geçen her düşüncenin bir talep olduğuna inanıyorum… iyi şey ister güzel şeyler düşünürseniz cevabı aynen öyle gelir ,Ama hep korku ve kuşkuyla yaşarsanız aynen bunları da çağırırsınız.

    Trafik kazasından korkan insanlar hep kazaya uğrarlar. Eğer siz korkuyla yola çıkar ve hep bunu beyninizde kurgulayıp etrafa negatif enerji yayarsanız mutlaka şoföre kaza yaptırırsınız ama arabayı siz kullanıyorsanız ve böyle korkularınız varsa eğer sakın araba kullanmayın…

    Alakaitsvate vanemate lastega juhtub alati midagi, nii et isegi kui keegi kivi viskab
    sizin çocuğunuzun kafasını bulur o zaman siz şunu düşünürsünüz “onu kollayıp korumasam hep başına olumsuz şeyler geliyor.

    Huvitav miks ?

    Kas see ei kõla (minu muna tuleb kanast või kanast)?

    Oleme muutunud nii õnnetuks ühiskonnaks, et ei saa üksteisele head hommikut öelda, räägime alati kokku saades negatiivsetest sündmustest, kardame öelda, et mul on kõik hästi, kui keegi ütleb, kuidas teil läheb, ükskõik kuidas ütleme, kaebame kohe ja ütleme, et kõik läheb aina hullemaks, räägime oma haigustest ja surmadest. Sõpradega vestlemise ilu ja nauding on kadunud.

    Me kurdame alati, et raha pole, justkui keegi, kes seda küsib, küsiks meilt raha.
    Jätkake, mida iganes te EI ütlete, hävitage seda pidevalt, pidevalt kaebades ning negatiivse ja haletsusväärse väljanägemisega on kõik kadunud.
    igatse selle õnnistust ja saate aru, et igatsesite oma sõpru pärast seda virisemist.

    Inimesed, kes ütlevad alati, et neil pole raha, tunnevad oma raha õnnistamisest nii palju puudust, et ühel päeval tulevad ja näevad, et neil on tõesti raha otsa saanud, kuid see eesmärk võib olla kohustuslikes väljaminekutes, mida pole kontol, või võib olla summasid, mis tuleb kulutada tervisele.

    Inimesed, kes ütlevad alati, et nad on haiged, on kindlasti haiged. Las aju läbib konditsioneeri, ükskõik milline haigus, mida te kardate ja kutsute, toob selle teie juurde.

    Mõne aja pärast hakkab Looja neid õnnistusi saama oma teenijatelt, kes ei oska olla tänulikud antud õnnistuste eest.
    Vaadake enda ümber ja näete palju näiteid.

    Tulge nüüd nende juurde, kes ütlevad, kuidas teil läheb
    Alustuseks öelge, et mul on väga hea. :)

    Öyle bir toplum olduk ki karşımızdakini yargılamaktan sevmeye zaman bulamıyoruz. ya:)

    Armastust vajame aga igas vanuses.

    Kui armastust ei pakuta, pole see armastus.

    Mida iganes sa armastad, kuid sinu sees on intensiivsed armastuse tunded.

    Kui ütlete kellelegi oma armastust ja tugevdate seda žestidega, saadate talle nii ilusa energia, et teie õnn naaseb teile energia kujul.
    Te ei leia millegi muu positiivset, mille saate.

    Kui emal, kellel on uus beebi, on probleeme või negatiivne isiksus, siis palun hoidke last süles ja puudutage paljast nahka, kui ta on kõige positiivsem.
    Kui soovite, et teie lapsed oleksid rahulikud ja terved, proovige neid kasvatada rahulikus, rahulikus ja positiivses keskkonnas.  
    Püüdke teda mitte süles hoida, kui ta on vihane, ja näidake talle oma piiritut armastust.
    Suudle, haista ja tea, et need päevad mööduvad kiiresti ja
    Tea, et nad kasvavad väga kiiresti.

    Kuigi mõned vanemad armastavad oma lapsi väga, ei saa nad seda väljendada ja näidata.

    Miks nii ?

    Millal sa näitad?
    Kas pole tänu ja aitäh, et näitate armastust selle Jumala poolt antud kingituse vastu parimal võimalikul viisil?

    Aju on selline jõud, et

    Inimene võib oma ajujõudu kasutades kas halvata ennast, tappa ennast või võita vähi.
    Niikaua kui suudate oma aju konditsioneerida.
    Ligi 13 miljardit närvirakku meie ajus
    on. Igast rakust eraldub umbes 7.3 kilovolti energiat.
    Praktikas pole see võimalik, kuid oletame teoreetiliselt, et kõik aju närvirakud vabastavad oma energia korraga, vabaneb umbes 350 miljoni kilovoldine energia, mis tähendab kogu suure metropoli kogu elektrivajadust.
    on jõudu seda endale lubada.
    Ma tahan teile rääkida sündmusest, mis jõudis meditsiiniraamatutesse,

    “Et taşımaya yarayan soğutuculu bir tren, temizlenmek için bir istasyonda duruyor.
    Töötajad hakkavad vaguneid puhastama, samal ajal kui üks töötaja puhastab vagunit, arvab teine ​​töötaja, et vagun on tühi ja lukustab ukse väljastpoolt.
    Hetk hiljem väljub rong ja peatus hiljem peatub jaamas liha ostmas.
    Kui suletud töötaja töötaja vaguniuks avatakse, siis töötaja
    Tundub, et ta tardus surnuks.
    Kuid nad näevad, et vaguni temperatuur on normaalsel temperatuuril, see tähendab, et seda pole sügavkülma üle viidud.
    Kuid kuna suletud töötaja ei teadnud seda ja arvas, et ta külmub surnuks, valmistas aju külmumistingimused ette,
    donmanın tüm belirtilerek göstererek vücudunu buna uyduruyor.”..

    Nii suunake oma aju positiivsetesse asjadesse.
    On inimesi, kui ma elan kauem, kui nad kogu aeg räägivad
    Ma räägin sellest, kuidas ma saan veel 1-2 aastat elada ja seda sageli teha.
    nad kordavad ja määravad endale surmaaja.
    Ma kardan seda sõna väga, kui nad seda usuga ütlevad, konditsioneerivad nad oma aju nii, et nad surevad, kui nad seda tõesti ütlevad.
    Sellepärast on ükskõik kui vana sa oled, alati eesmärk ja unistused, et saaksid kaua elada.
    Inimene elab nii kaua, kui unistab.
    Mis on tõsi ütlus, kas pole?

    Eile on see läbi. Eilset päeva ei kordu, nagu ka unistused.
    Homme ei tea me kunagi, see võib olla hea või halb.

    Aga ma tean oma hetke, mu jalg on katki, kirjutan seda artiklit, kuid mu naine on minuga, mu lapsed on elus ja seetõttu olen ma maailma kõige õnnelikum inimene ja kuna ma ei tea oma tulevikku, siis saan kasutage seda hetke parimal, kõige meeldivamal ja positiivsemal viisil.
    Ma hindan.

    Ma ei saa seda hetke rikkuda, mõeldes tulevikule, mida ma ei tea.

    Tehke sama ja jagage oma elu 3-ga, kui te seda ei sega.

    Dün, bugün,yarın diye…

    Me armastame äkilisi pingeid.

    Kuna äkilise stressi korral suureneb kehas adrenokortikotroopne hormoon (ACTH) ja mälu, muutuvad tajud ja energia super.

    Teisisõnu, see hormoon on keha kindlustus stressi vastu.

    Kuid kui muudate selle stressi nõiaringiks, see tähendab, et kui te selle pidevalt oma ajus üles seadate, kui te sellele alati mõtlete, lähevad kõik tulevad positiivsed asjad tagasi.

    Teisisõnu, unustamine, energiakadu, vastumeelsus, migreen, seedetrakti kaebused, unetus, ajukasvajad, vererõhu kõikumine, tuimus erinevates kehaosades, õnnetus, isegi depressioon, südamega seotud
    Pange alus kaebuste ja vähi tekkeks.

    Miks sa neid ise näeksid?

    Piisab sellest, kui oled tark, kontrollitud ja positiivne.

    Kui teil on suur stress, leidke hobid, nii et puhastage oma meeled.

    Suunake see teistele töödele, nii et stressori mõju oleks väiksem või tehke asju, mis teile meeldivad ja mis teid rõõmustavad.

    Kui te ei saa neid teha, palvetage, palvete müstiline mõju inimestele muudab nad positiivseks.

    Ben evde sokakta bile hep iyilik diler ve hayır için dua ederim… :angel:

    Aitäh Yildiz Batirbaygil

    ATAAN2
    Osaleja

    ben MA OLEN VÄGA HEA Diyerek Baslayim O Zaman Sayin Gece, Tesekkürler Ellerinize Saglik, Harika Bir Paylasim alkis:) alkis:) alkis:)

    öö 2
    Osaleja

    alkis :) alkis :) alkis :)

    oliiv
    Osaleja

    ben MA OLEN VÄGA HEA

    ben böyle bi kitap okumuştum ve bir süre işe yaradı ama ondan sonra ben uygulamayınca etkisini kaybetti yinede denicem denemekten vazgeçmicem… alkis:) ablacım sen süpersin teşekkürler bu güzel paylaşımın için… :-*

    LOVE-40
    Osaleja

    olgu olgu :)

    tam senlik sevgicim bu… alkis:) (sen iyi ol sonsuza kadar… :-* )

    igatsen sind
    Osaleja

    hay Allah razi olsun bize iyi yönde düsündürdügünüz icin.emeginize saglik.cokkk mutluyum.sukurler olsun Rabbime.cok iyi olucam.

    öö 2
    Osaleja

    okey :) okey :) okey :)

    öö 2
    Osaleja

    ben MA OLEN VÄGA HEA Diyerek Baslayim O Zaman Sayin Gece, Tesekkürler Ellerinize Saglik, Harika Bir Paylasim alkis:) alkis:) alkis:)

    Bende yarin öyle basliycam güne ;)
    Sanirim arada bu yaziyi okumaliyim okey:)

    öö 2
    Osaleja

    Ma pidasin oma sõna, ;)
    ben Mul läheb hästi diyerek basladim güne alkis:)

    plaksutama :) plaksutama :)

    öö 2
    Osaleja
    Eile on see läbi. Eilset päeva ei kordu, nagu ka unistused.
    Homme ei tea me kunagi, see võib olla hea või halb.

    Aga ma tean oma hetke, mu jalg on katki, kirjutan seda artiklit, kuid mu naine on minuga, mu lapsed on elus ja seetõttu olen ma maailma kõige õnnelikum inimene ja kuna ma ei tea oma tulevikku, siis saan kasutage seda hetke parimal, kõige meeldivamal ja positiivsemal viisil.
    Ma hindan.

    alkis :) alkis :) alkis :)

    plaksutama :) plaksutama :)

    öö 2
    Osaleja
    Tulge nüüd nende juurde, kes ütlevad, kuidas teil läheb
    Alustuseks öelge, et mul on väga hea.

    alkis :) alkis :) alkis :)

    yok ben ÇOK İYİYİM demesem… :haha: “Süperim” kesmez mi?? kur;) ;D

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 19)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.