Zami vastus maailma kõige kallimale passile ..

> Foorumid > Saksamaa ja teiste Euroopa riikide peasektsioon > Zami vastus maailma kõige kallimale passile ..

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    fuk_xnumx
    Osaleja

    Uue aastaga passihindade tõus šokeeris kodanikke. 2012–162 aastat kehtinud passid, mis olid 4. aastal 10 eurot, kasvasid 49 euro suuruse tõusuga 211 euroni, tugevdades selle positsiooni kui maailma kõige kallim. Suurenenud tasudele reageerivad kodanikud nõudsid matkade viivitamatut tühistamist.

    Kodanikud, kes käisid uuel aastal Euroopa peakonsulaatides passi hankimas, kogesid tõstatatud šokki. Uut 10-aastast passi suurendati 49 euro võrra. Uus 2012–162 aastat kehtinud pass, mis oli 4. aastal 10 eurot, kasvas 211 euroni. 10-aastase passi eest maksavad Saksamaa kodanikud 59 eurot, hispaanlased 25 eurot, itaallased 42.50 ja majanduskriisiga võitlevad kreeklased 84 eurot. Samuti saab Saksamaa alla 26-aastastelt kodanikelt 10-aastase passi eest ainult 37.50 eurot. Meie kodanikud, kes reageerisid ülitugevale matkale tugevalt, küsisid: "Kas Türgi kodanikuks olemine on nii kulukas?" Siin on reaktsioonid matkale:

    KUIDAS TÖÖTU TASUMINE
    Hakan Büyükkaya (Düren): „Tulin uue passi järele. Ma olin šokeeritud, kui kuulsin, et tasu tõsteti 162 eurolt 211 eurole. Anname daami passi välja järgmisel aastal. Seal on ka kaks last. Kuidas töötud ja pensionärid seda raha maksavad. "

    ÕPPIS JUHTUMIS
    Ramazan Kalay (Burscheid): „Kuulsin kassast, et uus pass on kasvanud 211 euroni. Tahaksin ametivõimudele teatada, et keegi ei ole selle kasvuga rahul. Ma ei tea, kas kõigil on voli seda tasu maksta. "

    AMETLIK LOOT
    Özgür Çetinkaya (Köln): „Mul on kolm last. Mu naine ostis selle eelmisel aastal vana hinnaga. Vaatasin eile uudistest passitasude hinnatõusu. See on ametlik rööv. Sõjaväetasu on juba kõrge, nüüd tõstetakse passi. Kas võimud arvavad, et välismaal elavatel inimestel on palju raha. "

    VANA SAKSAMAA EI OLE
    Ka Ali Yamak Olpe linnast, Haydar Taşkıran Refrathist ja Kemal Yılmaz Olpest tõdesid, et passitasude tõus konsulaatides oli vastuvõetamatu. Teatades, et neil on kolmeliikmelisi perekondi, ütlesid Yılmaz ja Yamak: „Maksame iga pere kohta umbes 150 eurot rohkem. Majanduskriis tabas kõiki. Saksamaa pole enam vana Saksamaa. Kuidas vaesed lasterikkad pered seda tasu maksavad? "

    Mind võidab Hüseyin Koç (Bochum): „Mis on selle kasvu põhjus? Ma ei tea, kust see tuli? Kasv on tehtud kuni 30 protsenti. Ma mõistan hukka ja mõistan hukka. "

    NII PALJU Fikret Afat (Dortmund): “Mitte nii palju. Töötu kodanikuna on mul viieliikmeline pere. Ka mu kolm last õpivad. Kuidas me sellest matkast maha saame? Seda on Euroopa majanduskriisis liiga palju. "

    VALU UUE AASTA KINGITUS Fahrettin Ertürk (Dortmund): “Matk oli ligi 50 eurot. Nagu valus uusaasta kingitus. Mõistan selle matka hukka ja palun võimudel olukord üle vaadata. Kas meie riik üritab meie eelarvepuudujääki Euroopa türklastega katta? "

    MIDAGI pole öelda
    Volkan Afat (Dortmund): „Pole muud öelda. Nad piinavad sind. Ma mõistan selle matka hukka. Euroopa majanduskriis on juba selja painutanud. Palun mõistke meie riigi ametnikke, et ligi 50-eurone matk on ebaõiglane. Olen üliõpilane, kuidas ma saan nii palju raha maksta? "

    TÜRGI PASSI EI VÕTA
    Mehmet Koç (46) Berber: „Passide tõstmine on mõttetu. See on mentaliteet, nähes välismaal elavaid kodanikke kui hane, keda tuleb võtta, nagu sõjaväeteenistuses tasu eest. Mina, oma naise ja laste jaoks, kellel on Belgia kodakondsus, lähen Türki ja võtan 150 AuroIN 10-aastast Belgia passi. Türgi passi me enam ei saa. "

    MEIE RIIK ON KOHUSETUS
    Mehmet Topkaya (58) pensionil: „Konsulaarteenuseid suurendatakse iga päev. See hind on maailmas ainulaadne. Kas see on selline pass? Kas sellist kodakondsust on? Lafa saabudes öeldakse, et mul on Euroopas kodanikke. Nagu sõjaväeteenistuse puhul, arvan ma, et riik on Euroopas türklastega ebaõiglaselt käitunud.

    TÕSINE VÕI NALJA
    Mithad Serhadlıoğlu (62) proviisor: "Enamik türklastest, kellega olen rääkinud, on" kas see on tõsine või on see nali? " ütles. Tervitan seda matka naeratades, see on soodne! "

    TULEB TAGASI TAGASI
    Zübeyde ja tema jalgpallurist poeg Demircan Dikmen ütlesid: „Uue aastaga on televisiooni- ja raadiomaks tõusnud. Kui üür, elekter ja elamistingimused kasvasid päevast päeva, siis passitasude lisamine pani meid raskesse olukorda. Matkad tuleks võimalikult kiiresti tagasi võtta. "

    ME EI MÕTLE Yusufi ja tema poega Alaaddin Kaplanit: isa ja poeg, kellel polnud mõtet passi tasude tõstmisel mõtet: „Siinsetel inimestel on juba raske. Elamistingimused muutuvad iga päevaga kallimaks. Nad ütlesid: "Kuidas rahvarohked pered seda tasu maksavad?"

    SÄÄSTIS 49 EUROT Mehmet Şahin: makstes uue passi saamiseks peakonsulaati 2012. aasta detsembris 162 eurot, väljendas Mehmet Şahin rõõmu öeldes: "Mul on hea meel, et kolisin ette, säästsin 49 eurot".

    Mul pole nii palju kaasas
    Gönül Turgut: Peakonsulaati uue passi järele tulnud Gönül Turgut teatas, et sai sotsiaalabiga läbi ja ütles: „Paraku ma ei teadnud. mida ma nüüd teen Ta ütles: "Mul pole 211 eurot kaasas" ja palus kellelgi telefoni teel raha tuua.

    MEIE EI OLE TEEL HANE
    Hayati Aktürk (kalamees): „Meid nähakse endiselt kitse hanena. Kui need kümneaastased passid äsja välja anti, olid tasud üüratult kõrged ja seda vähendati veidi meie kodanike reageerimise ja meedia toetusel. nüüd ei saa ma aru, et mind jälle üles kasvatati. "

    ME EI OOTNUD SEDA kaua
    Orhan Yanık, kes sisenes koos poja Gökhani ja tema naise Fatmaga Müncheni konsulaadi ette passijärjekorda, ütles: „Eeldasime aasta alguses passitasude tõusu. Kuid me ei oodanud nii palju. Nüüd maksame kolme inimese eest 150 eurot rohkem. Samuti on sellel kõrvalkulud, näiteks kaks korda siin käimine ja fotode tegemine, see on natuke halastus, ”sõnas ta.

    KUIDAS VÕIMATU
    Konsulaadi ees pikas järjekorras oma järjekorda oodates ütles Zafer Aksüt: „Kuidas on, võimatu. Vaatasin eile internetist ja seal oli kirjas 162 eurot. Miks nad sellest ette ei teata. Vähemalt peaksid nad internetis palgamärki muutma ja inimesed peaksid ka vastavalt tulema. Konsulaati uue protseduuri jaoks tulnud Mahmut Türkoğlu ütles: „See oli juba kallis, nüüd on see super. Näeme, milline üllatus meid ülakorrusele minnes ees ootab, ”sõnas ta.

    MAKSTA 2012. AASTA TARIFIST
    Kolme lapse ema İlknur Savam, kes sai eelmisel aastal Frankfurdi peakonsulaadilt passi ja maksis 2012. aasta tariifist 10-aastase passi eest 162 eurot, leidis 10-aastase passi eest palju 211 eurot. taotluste esitamiseks uuel aastal. "On palju türklasi, kes ei saa seda endale lubada," ütles Savam. Tema vend Semra Savam juhtis tähelepanu asjaolule, et kolme lapsega pere pidi viie passi eest maksma tuhat 55 eurot ja ütles: „Mu õde päästeti 162 euroga, kuna ta esitas avalduse eelmisel aastal. Siiski pöördub ta lähipäevil oma laste poole uuesti. "Meil on palju kodanikke, kes ei suuda selle eest maksta," sõnas ta.

    KAS ON KRIISI AEG
    Famil Aras, kes tuli koos pojaga uue passi järele, ütles: „Tulime eelmisel nädalal, sest enne aastavahetust tuleb tõsta. Kehtisid vanad palgad. Puuduva dokumendi tõttu ei õnnestunud minu ja poja tehinguid teha. Ta libises uude aastasse. Ohvitserid ütlesid, et tõstmine tuleb, kuid ei olnud teada, kui palju see tuleb. Ma õppisin selle nüüd siin. Daami pass on pärit vanast palgast, meie uuest palgast. 50 eurot tõusu passi kohta. Kas selline tõus on kriisiajal. "

    KUS SELLE RAHA KULUTATAKSE
    Järjekorras oodates reageerisid Mustafa Akyol, Seyfettin Bozkurt ja İlhan Gümüş pikkadele ooteaegadele nii matkal kui ka talvel. Öeldes: „Sõjaväeteenistust on suurendatud, pass on tõstetud, mis see saba katsumus saab olema?” Mustafa Akyol ütles: „Kodanikult kogutakse nii palju raha, siis milleks see kulutatakse. Olen aastaid käinud ja käinud selles konsulaadis, järjekord on endiselt sama. Tulge, oleme natuke noored, järjekorras on vanapäiseid inimesi, ”põles häda.

    Konsulaat: see oli läbi
    Šveitsi Zürichi konsulaadi ametnike arvates on tõusu määr kõrge nagu kodanikelgi. Konsulaarametnik teatas, et nad on eile seisuga teinud 40 passi pikendust ja rakendanud uusi tasusid ning ütles: „Muidugi pole inimesed rahul, kuid me pole siiani valju kaebust saanud. Siiski on kindel, et kaebused algavad, ”sõnas ta.

    MEID ON ŠOKITUD
    Volkan ja Sibel Erçin: „Olime ametlikult šokeeritud uuel aastal välja kuulutatud passimatkadega. Šveits on rikas riik, kuid meie, türklased, ei korja puudelt raha. Neljaliikmeline pere maksab passi pikendamise eest rohkem kui tuhat franki. Pole võimalik aru saada, mis loogika see on. "

    MAKSAME RENDI RASKE
    Selma Özcan: „Meie palgad jäävad sinna, kus nad on. Majanduskriis on juba kõiki tabanud. Samuti muudab konsulaartehingute suurenemine meie kodanikke murelikumaks. Vaevalt maksame oma majaüüri. Keegi pole passi tõstmisega rahul. "

    MÕTLE MEID
    Mehmet Özkan: “Ma kulutasin 1500 krooni, et tulla Arhusist Kopenhaagenisse. Seda seetõttu, et ma ei tööta. Töötajad kaotavad puhkuse saamisel töö. Kui Arhusist pärineb rahvarohke perekond, peavad nad kulutama 5-6 tuhat krooni. Ma arvan, et tasud olid juba kõrged, nüüd on need veelgi kõrgemad. Miks peame alati mõtlema oma riigi peale. Laske meie riigil avada Arhusis konsulaadi haru, mõeldes meist natuke. "

    MITTE VÕIDAME, KUI SA USKUD
    Erol Tınas: „Mul on raskusi selle kõrge matka põhjuste mõistmisega. Kuigi välismaal teenuseid osutavad konsulaadid pakuvad meile paremat teenust, oleme sunnitud maksma kõrgemaid tasusid. Inimeste majanduslik olukord pole nii hea, kui meie riik arvas. "

    MITTE ÜHES ​​RIIGIS
    Yusuf Can Çayır ja Yusuf Çayır: „Üheski teises Euroopa riigis pole nii kõrget passitasu. Me ei saa aru inflatsiooni ületava tõusu rakendamisest. Nagu teada, on majandusprobleemid Euroopas äärmuslikud. Töötus painutab meie kodanike vöökohta. Paljud meie kodanikud üritavad elada ainult sotsiaaltoetustest. Matkad tuleks uuesti läbi mõelda. "

    KIRJUTASIME PALJU
    Hakan Karakaş: „Mind hämmastas passi suurendamine. 5-liikmeline pere peab uue passi eest maksma 1055 eurot. Türgi allkirjastab tasude rekordilise tõusu. Need, kes on töötud ja saavad sotsiaaltoetusi, ei ole võimelised seda palka maksma. Nende matkade tõttu loobutakse kodakondsusest. Türgi valitsusvälised organisatsioonid ei tohiks jääda selle teema suhtes ükskõikseks. "

                                                                                                                              Euroopa on vabaduse kuld.

    reyyan et
    Osaleja

    On vaja võtta teatavaid meetmeid. Nad tahavad raha, kui astute Türgi konsulaati Saksamaal. Ma puutusin kokku sarnaste probleemidega. Nad pettisid mind ametlikult passi foto osas. :) Neile ei meeldinud minu väljas tehtud biomeetriline foto (mis oli tavaline foto) ja lasi selle teha enda seest fotolt. Samal ajal see sealsele ohvitserile ei meeldinud ja lasi selle ikka ja jälle 3 eraldi foto jaoks, mille konsulaadis tegi eakas pensionärist onu. Seda kuuldes võtsin onu kaasa ja läksin tema direktoraati ja kaebasin, kuid nad ei tagastanud kulutatud raha. Samuti ütlesid nad, et on väga naljakas, et mõni teine ​​ametnik ei vajanud minu jaoks fotot. Ausalt öeldes tuli see minu rumaluse juurde. Sest pikendasin ainult passi  ;D . aga need on väga koledad asjad. Ma ei läheks enam kunagi Mainzi konsulaati.
    Horisont, ma pean selle aasta lõpus oma passi uuendama. aeg saab otsa. Ma lähen Türki mais. Huvitav, kas odavamalt, kas saan selle Ankaras tehtud. Samuti pole ühtegi konsulaati, kus ma elan. nii kaugel. Nii et minu pass aegub 2013. aasta novembris. see protsess pole Saksamaal, käisin kuurordis, olurmu ei tea, kas tegin Türgis?

    reyyan et
    Osaleja

    minu jaoks oli kallis ainult see tasu, mida välismaalaste kontor elektroonilist elamisluba küsis. Mul on homme koosolek. Tasu oli 135 eurot.  :-

    EL-TURCOlt
    Osaleja

    Võite ka kalkunit pikendada, kuid kalkunis muidugi kallim! Vt. Google

Kuvatakse 3 vastust – 1 kuni 3 (kokku 3)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.