Ma tegutsen vastavalt teie esitatud teabele...

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    ahmetgultekin
    Osaleja

    tere, sõbrad, olen vormis uus, vajan kiiret teavet, olgu Allah rahul selle vormi loojatega. Mu naine elab Saksamaal / Berliinis ja tundub, et töötab kahel töökohal, et ta saaks mind tuua. Tema esimene töökoht on tööpäeviti 1,150 eurot kuus ja teine ​​töökoht nädalavahetustel 350 eurot, mis teeb kokku 1,500 eurot. Nagu mu naine Saksamaalt ühelt inimeselt õppis, sai ta teada, et arvutused tehti selle töö järgi, mille ta kõige rohkem teenis. Kuna ta on Türgi kodanik, maksab ta üüri kodus. Huvitav, kas nad arvutavad selle kokku või on see arvestatud 1,150 eurost. kas saate aidata, tänan teid. Tegutsen vastavalt teie antud andmetele, peagi saabub kiri välismaalaste politseilt.

    muratbdr
    Osaleja

    tere, sõbrad, olen vormis uus, vajan kiiret teavet, olgu Allah rahul selle vormi loojatega. Mu naine elab Saksamaal / Berliinis ja tundub, et töötab kahel töökohal, et ta saaks mind tuua. Tema esimene töökoht on tööpäeviti 1,150 eurot kuus ja teine ​​töökoht nädalavahetustel 350 eurot, mis teeb kokku 1,500 eurot. Mu naine õppis ühelt Saksamaalt pärit inimeselt, et arvutused tehakse selle töö järgi, millest ta kõige rohkem raha teenib. Kuna ta on Türgi kodanik, maksab ta üüri kodus. Huvitav, kas nad arvutavad selle kokku või on see arvestatud 1,150 eurost. kas saate aidata, tänan teid. Tegutsen vastavalt teie antud andmetele, peagi saabub kiri välismaalaste politseilt.

    Võid näidata oma 2. töökohta, vend, see on sulle parem.Ma olen lugenud, peaks see olema vähemalt 1350 ja 1380 eurot Türgi kodanike jaoks. Saksa kodaniku jaoks pole formaalsusi vaja. aga pärast üürikulu vms on see 350 eurot inimese kohta, mis see peaks olema? teised sõbrad saavad paremat teavet anda. Türgi abikaasad


    Sõpradel, kelle abikaasad on Türgi kodanikud, võib olla rohkem teavet.

    Busrasalih
    Osaleja

    tere, sõbrad, olen vormis uus, vajan kiiret teavet, olgu Allah rahul selle vormi loojatega. Mu naine elab Saksamaal / Berliinis ja tundub, et töötab kahel töökohal, et ta saaks mind tuua. Tema esimene töökoht on tööpäeviti 1,150 eurot kuus ja teine ​​töökoht nädalavahetustel 350 eurot, mis teeb kokku 1,500 eurot. Mu naine õppis ühelt Saksamaalt pärit inimeselt, et arvutused tehakse selle töö järgi, millest ta kõige rohkem raha teenib. Kuna ta on Türgi kodanik, maksab ta üüri kodus. Huvitav, kas nad arvutavad selle kokku või on see arvestatud 1,150 eurost. kas saate aidata, tänan teid. Tegutsen vastavalt teie antud andmetele, peagi saabub kiri välismaalaste politseilt.

    Lubage mul anda teile teavet, see ei tohiks ületada 8-tunnise töötamise reeglit mõlemal töökohal. Pealegi on sissetulek mõlemas olukorras praegu madal. Nad ütlesid, et mu naine on 1400 eurot, kuid Berliin soovib seda kõrget. On väga oluline, et ta töötas mõlemal töökohal vähemalt 6 korda ja see oli üks meie tagasilükkamisotsustest, sest ta vahetas töökohta. On väga oluline, et ta kunagi ei saa kunagi abi. Ma saan aidata, kui teil on muid küsimusi.

    sobi_90
    Osaleja

    Berlin demişsinizde bende berline gidicem 12 şubatta başvurdum vizenin gelmesi çok uzun sürüyormu ve benim eşim alman vatanadşı hiç bir şekilde gelir istemiyor demi … teşşekürler

    Busrasalih
    Osaleja

    Berlin demişsinizde bende berline gidicem 12 şubatta başvurdum vizenin gelmesi çok uzun sürüyormu ve benim eşim alman vatanadşı hiç bir şekilde gelir istemiyor demi … teşşekürler

    Taotlesime 8. oktoobril ja mu naine toimetas dokumendid kätte detsembri esimesel nädalal. Seejärel saatsid nad 2. jaanuaril passi keeldumisega. Nad üritavad intensiivselt, kuid kiiresti hakkama saada. Tean, et Saksamaa kodanikelt sissetulekut ei küsita.

    sobi_90
    Osaleja

    Kas esitasite pärast tagasilükkamist vastuväiteid?

    Busrasalih
    Osaleja

    Kas esitasite pärast tagasilükkamist vastuväiteid?

    Me ei esitanud vastuväiteid, pidasime juristiga nõu, sest neil oli 2-leheküljeline vastuväide, seega oli palju. Advokaat ütles, et ärge neid parandage. Oleme taotlenud Saksamaa kodakondsust, ootame teda otse, teeme parandusi, nende jaoks on aega 6 kuud.

    sobi_90
    Osaleja

    allah herkese yardım etsin inşallah herkes biran önce vizesini alır ve eşine kavuşur.

    Busrasalih
    Osaleja

    Aidaku Jumal kõiki, insha'Allah, kõik saavad oma viisa nii kiiresti kui võimalik ja kohtuvad oma abikaasadega.

    Aminn inşallah herkesin

    Eselma
    Osaleja

    Mu naine on füüsilisest isikust ettevõtja. Ta näitab oma viimase 7 kuu sissetulekut. Ta lisas ka oma netitöölt saadud tulu. Nad teevad need maksuametis ära.

    Lubage mul anda teile teavet, see ei tohiks ületada 8-tunnise töötamise reeglit mõlemal töökohal. Pealegi on sissetulek mõlemas olukorras praegu madal. Nad ütlesid, et mu naine on 1400 eurot, kuid Berliin soovib seda kõrget. On väga oluline, et ta töötas mõlemal töökohal vähemalt 6 korda ja see oli üks meie tagasilükkamisotsustest, sest ta vahetas töökohta. On väga oluline, et ta kunagi ei saa kunagi abi. Ma saan aidata, kui teil on muid küsimusi.

    suur aitäh vennas, mul on veel palju küsimusi :)  Tundub, et tema ostetud tööl on 1150 tööpäeva. Nädalavahetustel ilmub ta ka oma töökohale, mille eest saab ta 350 eu. Kas kokku 1,500-st ei piisa? Viimased 7 kuud on ta töötanud samal töökohal. kas on mõni muu probleem? (ahmetgültekin) Kirjutasin kursuse sõbra nimel

    Eselma
    Osaleja

    Ta töötab erinevates kohtades kui vabakutselisena. Ta maksab ise kindlustuse. Teie abikaasa võib saata välismaalaste politseile e-kirja ja küsida. Mu vanaema tegi seda ja sai vastused oma küsimustele.

Kuvatakse 12 vastust – 1 kuni 12 (kokku 12)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.