Kas oskate ka kommenteerida?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Legend12
    Osaleja

    Tere, sõbrad, lähen augustis muniheisse, et saada oma pere kokkutuleku viisa heaks, minu probleem on see, kas ma saan sealt tööd leida, olen juba 10 aastat töötanud naisjuuksurina, kui palju ma saan kuu aega teenida ja ootan selgelt vastust. Aidake mind.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Kas sa keelt oskad?


    Juuksurina töötamiseks peab teil olema ausbilgund. Kui sul pole erialadiplomit, pole sul ka palju võimalusi. Saate töötada ainult Türgi juuksurites. Siia tulles läbid juba esimese keelekursuse.Pärast keele õppimist kandideerid tööle. See, kui palju nad teenivad, sõltub linnast.

    Legend12
    Osaleja

    Hicbir belgeye gerek tabii kendi salinunu acmak istersen birkac formalite var ayrica turk kuaforler de almanyada gayet aranan bir faktör akliniza almanya diyince hersey sistemli ilerliyor gibi geliyor yok oyle birsey sadece dil ogrenirsen calisma alanin genisler ben bugun aradim ve 2 isyeri sahibiyle gorustum hatta bir tanesi gelince yanina ugramam icin bayagida konustu dance:)

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Olgu, siis pole sul vaja keelt õppida, niikuinii ei huvita seda õppida.

    Hicbir belgeye gerek tabii kendi salinunu acmak istersen birkac formalite var ayrica turk kuaforler de Almanya'da gayet aranan bir faktör akliniza almanya diyince hersey sistemli ilerliyor gibi geliyor yok oyle birsey sadece dil ogrenirsen calisma alanin genisler ben bugun aradim ve 2 isyeri sahibiyle gorustum hatta bir tanesi gelince yanina ugramam icin bayagida konustu dance:)

    Giland
    Osaleja

    Olgu, siis pole sul vaja keelt õppida, niikuinii ei huvita seda õppida.

    Mida sa täpselt pärast keeleõppimist teed? Kui keegi küsib sigareti jaoks tuld, siis vaatad lihtsalt ringi, eksid ära, ei oska aadressi küsida, helistad abikaasale telefoni teel, oled stressis juhiloa eksami pärast, leiad töö, aga sa ei saa nii palju raha kui need kes ausbildungi teevad jne... jne.. Muidu mis sa teed ja keelt õpid.

    On veel, aga pole vaja kirjutada. ;)

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Samuti, kui räägite rahast inimestele, kes pole siin varem käinud, siis miks te ei küsi Saksamaa kohta?Inspire on sündinud ja kasvanud Saksamaal või elab seal juba 4-5 aastat. Saksamaa võib anda teavet palgaolukorra kohta, kuid arvan, et enne Saksamaale minekut peate oma mõtteviisi muutma.

    1963
    Osaleja

    Mu tuttaval oli siin sama töökoht.Jättis selle ära kuna palk ja töötingimused olid kehvad ja asus teisele erialale tööle.Nüüd pole palk nii hea.Kui sul pole diplomit vms,siis vaadatakse sinu kui vangi vastu selles kohas, kus sa töötad. Mainisid, et oled paaris kohas kohtunud.Muidugi kui ta sinu juurde tuleb, siis tahaks ta kohtuda kellegagi, kes siin töötab. Kui ta saab, siis anna talle suurem palk kui sina, nii et ta võis sulle öelda, et kui sul pole diplomit, siis pole sul palju tööalternatiive.Selleks, et siin pood avada, ei piisa ainult eriala tegemisest, vaja ka magistritunnistust.Selle said siit, see pole nii lihtne.

    Legend12
    Osaleja

    Ma ei öelnud, et ma ei õpi keelt, mu sõbrad, ma lihtsalt ütlen alguses, et mu naise dogma on Saksamaa kodanik, kuid see muutub vastavalt riikidele. Kunst on inimeses 0 või ta on suunatud töö, mis suudab saksa keelt vähem kasutada, kuid muidugi jällegi ütlen, et keel on minu õppesuuna laiendamiseks oluline.

Kuvatakse 8 vastust – 1 kuni 8 (kokku 8)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.