kindlustus kasu tervishoiuteenuste Türgi Saksamaal

> Foorumid > Äri- ja tööelu Saksamaal > kindlustus kasu tervishoiuteenuste Türgi Saksamaal

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    yenicerixnumx
    Osaleja

    Selamunaleykümi lause

    Nagu teate, algab puhkuste periood. Võib-olla on meil sõpru, kes teavad sellest teemast, kuid neile, kes seda ei tea, oleks hea uuesti jagada. Sigortanizlis Türgis Saksamaal saate kasutada avalike haiglate meditsiiniteenuseid. Erahaiglates saate kasu ainult SGK antud osast. hinnavahe tuleb tasumisest tasuda. Apteegis saate pärast ostetud ravimi hinna tasumist ja arve saamist Saksamaale naastes sellest oma kindlustusfirmale teada anda ja ravimiraha tagasi saada.

    Vajalikud dokumendid

    – kindlustusteatise saamine oma kindlustusseltsilt Saksamaal. Selleks tuleb helistada kindlustusfirmasse ja teatada, et lähed Türkijesse puhkama ja soovid saada rahvusvahelist kindlustusteatise dokumenti. Ärge võtke vastu e-kirju ega koopiaid. SSI aktsepteerib ainult märja allkirjaga dokumente.
    – kindlustusnumbri (yupas number) saamine mis tahes sotsiaalkindlustusametist pärast Türki sisenemist.

    Kui esitate selle numbri haiglasse, kus hiljem käisite, saate kasu oma kindlustusest.

    Samuti on välismaal tervisekindlustusi, mida pakuvad eraettevõtted. (Näiteks ADAC teeb seda, ma arvan, et see on 40 eurot aastas.) Selliste ettevõtete kaudu tehtud kindlustused on 80% ulatuses hüvitatavad, kuid hõlmavad ka erahaiglaid.

    Ärge öelge, kes kõigi minu tehtud tehingutega tegeleb, kokku ei võta isegi 15 minutit. Kuid kui lähete, hoidku jumal, kui teil on tervisega seotud olukord, siis ärge öelge, et ma soovin. Andku Allah meile võimaluse minna ja naasta hea tervise juures.

    kindlalt.

  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.