Kas lähed kihlatudega Saksamaale?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Ära karda
    Osaleja

    Tere, umbes 92 päeva tagasi taotlesin Ankara konsulaadilt perekonna taasühinemise viisat. Kuid kahjuks pole endiselt mingeid uudiseid, ma lähen kihlatuks, pulmad on seal, ma ei tea, kas sellepärast seda ei tule või võtab see kaua aega. Negatiivseid uudiseid pole, hakkan hulluks minema. Meie vahel on vanusevahe, kuid selle intervjuu ajal on 3-aastane suhe ja naine vajutas üsna vähe, kuid ma vastasin kõigile tema küsimustele enesekindlalt, et mitte olla kõrvalehoidmine, ja see oli minu jaoks hea, ütlesin isegi, kui soovite 3 aastat tõestada. Mu naine läks ja küsis, naine ütles, et ma ei näe praegu negatiivset olukorda, teie dokumendid on teises linnas. Ta ütles, et sõltuvalt intensiivsusest võib see kaua aega võtta, ma ei tea, mida teha, nad ei vasta ka telefonidele.

    talhaxnumx
    Osaleja

    Tere, umbes 92 päeva tagasi taotlesin Ankara konsulaadilt perekonna taasühinemise viisat. Kuid kahjuks pole endiselt mingeid uudiseid, ma lähen kihlatuks, pulmad on seal, ma ei tea, kas sellepärast seda ei tule või võtab see kaua aega. Negatiivseid uudiseid pole, hakkan hulluks minema. Meie vahel on vanusevahe, kuid selle intervjuu ajal on 3-aastane suhe ja naine vajutas üsna vähe, kuid ma vastasin kõigile tema küsimustele enesekindlalt, et mitte olla kõrvalehoidmine, ja see oli minu jaoks hea, ütlesin isegi, kui soovite 3 aastat tõestada. Mu naine läks ja küsis, naine ütles, et ma ei näe praegu negatiivset olukorda, teie dokumendid on teises linnas. Ta ütles, et sõltuvalt intensiivsusest võib see kaua aega võtta, ma ei tea, mida teha, nad ei vasta ka telefonidele.

    Kandideerisin abielus ja olen ootel. Viisade osakonda on telefoni teel tõesti raske jõuda. 90 päevast on möödas 2 päeva. Olenemata sellest, kas helistate ja küsite või saadate e-kirja, pole neil õigust vihastada, sest nende sõnul võib see aega võtta 1–3 kuud. Kas olete selle kahe päeva jooksul proovinud neid e-posti teel kätte saada? Minu tagasihoidlik nõuanne on, et teie abikaasa saadaks Ausländerbehördele e-kirja, helistaks või läheks isiklikult ja näost näkku rääkima.

    Ismailnce44
    Osaleja

    Tere sõbrad, mul oli 5. veebruaril viisaintervjuu perekonna taasühinemiseks, 7. veebruaril saadeti mu naisele kiri, nad küsisid dokumente, möödas oli kuu ja nädal, huvitav, kas see võtab kaua aega, dokumendid avastati kohe

    kotkad poolt
    Osaleja

    Acele etme tadını çıkart Türkiye’nin şu ekonomik durumlar az düzgün olsa varya koşa koşa dönerim ülkeme ne almanyaymış arkadaş vallahi sanki cennet!!!

    Ära karda
    Osaleja

    Kandideerisin abielus ja olen ootel. Viisade osakonda on telefoni teel tõesti raske jõuda. 90 päevast on möödas 2 päeva. Olenemata sellest, kas helistate ja küsite või saadate e-kirja, pole neil õigust vihastada, sest nende sõnul võib see aega võtta 1–3 kuud. Kas olete selle kahe päeva jooksul proovinud neid e-posti teel kätte saada? Minu tagasihoidlik nõuanne on, et teie abikaasa saadaks Ausländerbehördele e-kirja, helistaks või läheks isiklikult ja näost näkku rääkima.

    Võtsin ühendust Ankara konsulaadiga isiklikult, kui kõik 3 kuud olid möödas, ütles naine, et oodake, on möödas 3 kuud. Täna on üle 120 päeva. Püüan helistada TERARile. Mu naine käis ka välismaalaste kontoris teisel päeval. Me ei tea, mida teha, ebakindlus on nii raske

    almanyafatih
    Osaleja

    Ärge kiirustage, nautige seda, kui Türgi majandusolud oleksid veidi siledad, läheksin oma kodumaale tagasi, milline saksa sõber, see on nagu taevas !!!

    Kui teil pole Türgis raha, pole teil enam midagi nautida. Isegi hingetõmme on raha. Võtke pea välja, nad lõikavad 100 TL.

Kuvatakse 5 vastust – 1 kuni 5 (kokku 5)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.