Kas see on teie arvates sissetulev viisa või punane?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    SB-8587
    Osaleja

    Kas teid on sellises pakendis kunagi tagasi lükatud? Kas see on teie arvates pass või võib see olla punane?

    Antalya88
    Osaleja

    Millal kandideerisite?

    SB-8587
    Osaleja

    23. jaanuar, kuid Via Surety. Nii et keegi mu perekonnast on käendanud ja ma tean, et see saab kiiresti garanteeritud.

    Antalya88
    Osaleja

    Bence vizeniz çıkmıştır… 😉  bazen çabuk çıkabiliyor… 3 haftada çıktığımı biliyorum 😊 hayırlısı olsun inşallah…güzel haberlerinizi bekliyoruz

    SB-8587
    Osaleja

    Ins. See on viisa. Andku Allah kõigile seda õnne.

    ootama
    Osaleja

    Bu zaten normal gelince görüceksin insallah vizemi redmi insallah vizedir

    1963
    Osaleja

    bukadar kisa sürede vizenin cikacagini zannetmiyorum ya eksik evraktir yada red sizin basvurunuzun üzerinden bir hafta gecmemis zaten evraklarin yabancilar dairesine ulasmasi 2 hafta sürüyor oyüzden büyük ihtimalle ya eksik evrak yada red eksik evrak durumuna daya yakin ama insallahta vizedir vizeyse gercekten cok sanslisin son zamanlarda kimseye 5 günde vize cikmadi

    Antalya88
    Osaleja

    Ins. See on viisa. Andku Allah kõigile seda õnne.

    Pardon yaaa… Ben şimdiden şubat sonundayım aklımla… Kusura bakma… Uçarım en azından eksik evraktır da red değildir… 😔 tekrar özür

    SB-8587
    Osaleja

    Ma ei usu, et viisa väljastatakse nii lühikese aja jooksul, kas sellel puuduvad dokumendid või pole teie nädala tagasilükkamisest möödunud nädalat, dokumentide jõudmine välismaalaste kontorisse võtab nagunii 2 nädalat, nii et dokumentide jõudmine välismaalaste kontorisse võtab tõenäoliselt 5 nädalat, seega on see tõenäoliselt lähedal puuduvate dokumentide või tagasilükkamise juhtumile, kuid ma loodan, et viisa on viisa, teil on tõesti vedanud, kui viisat ei väljastata viis päeva

    Mis nädalat pole olnud. Mu sõber, ma ütlesin sulle, et ütle.
    Minu naise esimene avaldus: 31. oktoober 2014
    Dokumendid saabumine välispolitseisse: 24. detsember 2014
    Helistage mulle välispolitseisse: 17. jaanuar 2015
    Ma ei anna dokumente + garantii: 23. jaanuar 2015
    Helistasin eile Yapancilae politseisse, kõik teie dokumendid on saadetud EMAILi kaudu, nüüd on aeg oodata, ütles ta. naine 23
    Jaanuaris e-kirjaga saatmisest on möödas 8 päeva.
    Muide, vaadake saiti, on inimesi, kes said viisa 3 päevaga. Sellised asjad on linniti erinevad. Haa, ma ei vaata, kas mul on viisa või mitte, palju õnne

    Mis nädalat pole olnud. Mu sõber, ma ütlesin sulle, et ütle.
    Minu naise esimene avaldus: 31. oktoober 2014
    Dokumendid saabumine välispolitseisse: 24. detsember 2014
    Helistage mulle välispolitseisse: 17. jaanuar 2015
    Ma ei anna dokumente + garantii: 23. jaanuar 2015
    Helistasin eile Yapancilae politseisse, kõik teie dokumendid on saadetud EMAILi kaudu, nüüd on aeg oodata, ütles ta. naine 23
    Jaanuaris e-kirjaga saatmisest on möödas 8 päeva.
    Muide, vaadake saiti, on inimesi, kes said viisa 3 päevaga. Sellised asjad on linniti erinevad. Haa, ma ei vaata, kas mul on viisa või mitte, palju õnne

    viisa on viisa, tuleb hea õnne korral

    SB-8587
    Osaleja

    Helistasin ups, et mu naine saaks selle oma filiaalist. Naine ütles, et ei, seal on Passaport, ta ütles, et selle saab majja toimetada. Saame selle kätte kell 16 Teatan ka teile

    3545
    Osaleja

    Tere, mu sõber ja mu naine said täna teada, et meie dokumendid on saabunud Türki, kuid ma ei tea, kuidas me saame lasti kontrollida, mul oleks väga hea meel, kui saaksite mind aidata. Konsulaadis oli vöötkood ja number selle all, mida see teeb. Aita palun !!

    Akman
    Osaleja

    Tere, mu sõber, ka mu naine sai täna teada, et meie dokumendid saabusid Türki, kuid ma ei tea, kuidas saame lasti kontrollida, mul oleks väga hea meel, kui saaksite mind aidata. Konsulaadis oli vöötkood ja number selle all, mida see teeb. Aita palun !!

    Nad peavad andma teile paberit UPSist, saate selle järgi lasti jälgida.

    SB-8587
    Osaleja

    Veee viisa on nüüd mu naise kätte jõudnud
    allaha herkeze nasip etsin

    München
    Osaleja

    Kandideerisin ka izmiri konsulaadist. Kui olete passi kätte andnud, võite lihtsalt helistada siseriiklikule kaubale ja teada saada, kas see toimetati kullerile või mitte. Izmiri konsulaat ei tööta UPS-iga.

    1963
    Osaleja

    sa annad kirjutamise ajal puudulikku infot ja oled enda antud andmete järgi antud info peale vihane, kuupäev, mille sa andsid, on 23. jaanuar, see ei ole tegelikult sinu viisataotluse kuupäev, aga sa kirjutasid selle nii ja vastasime vastavalt sellele olukorrale.Ütlete,et lugesite,et see väljastati,see on tõsi,aga see on võib-olla üks tuhandest, te teate seda, aga te ei tea veel viisamenetlust.Viisa protsess ei ole alusta peale välismaalaste büroo heakskiitu, algab kohtumisest konsulaadis, avasite teise numbri, kirjutasite, et viisa väljastati seitsme päevaga, soovitan teil selle artikliga muuta inimeste moraali. teine ​​teema, inimesed lihtsalt püüavad sind aidata, sellest ei tule kellelegi kasu, nad lihtsalt püüavad sind aidata, sul pole vaja üleolevalt käituda millegi suhtes, mida sa ei tea.

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 17)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.