Nad ütlesid, et sul pole vaja tööd teha, aga kas see on probleem?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Minu paradiis
    Osaleja

    ben alman vatandasiyim aile birlesimi icin yabancilar polisine sordum calismana gerek yok okurkende getirebilirsin dediler son dakikada bisey cikmaz demi arkadaslar? ???

    cxnumxtxnumxn
    Osaleja

    banada aynisini dediler cikacagini sanmiyorum bakalim bu hafta beni cagiracaklarmi belgeler islemdeydi gecen hafta boyu…

    Minu paradiis
    Osaleja

    milliseid dokumente sa Türgile saatsid, minu naine hoolitseb siin kõik, mul pole isegi vaja siit maja osta, kas ta võib mulle mu ema juures näidata, sest ma jään sinna praegu, aga minu naine pole kursust veel alustanud, ostan ikkagi maja eksami lähedal või alustame viisamenetlust eksami väljakuulutamisel?

    cxnumxtxnumxn
    Osaleja

    Teie naine annab viisa taotlemisel dokumendid või need dokumendid tulevad siia ja siin vaadatakse läbi, nad saadavad mulle pärast nende vaatamist kirja, saadavad mulle kirja, et küsida, mida nad minult tahavad. vajadus eraldi korteri järele, kui teie ema maja on piisavalt suur, alustage pärast eksami sooritamist. Ei lähe kaua aega, kui paberid niikuinii kokku korjatakse, mu naine kahe päeva pärast. Ta kogus need kõik ja isegi pärast kohtumist nad küsis minu sisenemise ja lahkumise arvestust, parandasime selle isegi kiiresti.

    Minu paradiis
    Osaleja

    tmm tesekkürler insallah hersey yolunda gider

    cxnumxtxnumxn
    Osaleja

    aitäh inshallah kõik läheb hästi

    insallah bizim simdiye kadar bi sorun yok gibi gözüküyor sadece kagitlarin gelip gitmesi biraz zaman aliyor…

    Kaan59
    Osaleja

    avukat tut sınava gerek kalmaz baskı yap geri adım atmayın aile birleşimi bu eşini yanıan alıyorsun ne sınavı hukuk olarak sınav ile ilgili hiçbirşey yaazmıyor ver avukata en fazla 1 ayda gelır eşin…

Kuvatakse 6 vastust – 1 kuni 6 (kokku 6)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.