Tahtsime perekonna taasühinemist, kuid ikkagi ei vastatud: (((

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    benjaminhaven
    Osaleja

    tere, mu vend taotles 16. juunil perekonna kokkutulekut, see oli väga tore kohtumine. Kuid nad palusid tema naise Türki sisenemise ja lahkumise dokumente, nad andsid talle 20. juulini, mu venna naine tuli, nad valmistasid selle dokumendi ette nädala jooksul ja saatis selle faksi ja kulleriga. See toimetati kaubakonsulaati 28. juunil. Ta läks välismaalaste kontorisse ja palus teda sealt, Bremeni välismaalaste kontor ütles, et teie dokumendid olid lahkunud 7. juulil Mis juhtub nüüd? Teine sõber, kes taotles 20. juunil, sai viisa kohe.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    kutt, see kõik on õnn, keegi ei tea, kui kaua see aega võtab. On inimesi, kes said viisa 1 nädalaga. Saksamaal oleva ohvitseri pärast pole midagi teha, pole midagi teha. Su venna naine otsib edasi teda, et nad saaksid oma käed kiiresti kinni hoida, kuid see on olnud 1 kuu, tavaline periood on nüüd.

    benjaminhaven
    Osaleja

    Mida peaks seal õemees tegema? Mida peaksin ütlema välismaalaste politseile? Kas selleks on olemas valem? Seal käib seal iga nädal väga palju rahvast.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Vaadake, nüüd on süsteem selline, ma ei tea, kui palju on ohvitsere, aga oletame, et riigiametnikke on 4. Nad jagavad saksa keeles 28 tähte neljaks. Nad algavad A-st ja vaatavad esimest 4 tähte, vaadatakse järgmist 7 tähte. Hullem on see, et protsess on ülerahvastatud, nii et aeg on pikem. Üldiselt on varajased, landrasamt linnas, kus nad käivad, landrasamt linnas, kus nad käivad, kui tädi vajab teha on lähedal, lähevad nad vabandusi otsima, kui nad on rasedad, saavad nad lapsi, ma tahan, et mu naisel oleks bruda või midagi muud, aga ma arvan, et selle võib sõlmida 7 nädalaga. vend peaks helistama konsulaati, kuhu ta pöördus, ja küsima, mida nad viimase asja kohta ütlevad.

    Mida peaks seal õemees tegema? Mida peaksin ütlema välismaalaste politseile? Kas selleks on olemas valem? Seal käib seal iga nädal väga palju rahvast.

    Mu sõber, millisele kuupäevale sa ütlesid, et tahad minna? Kui ütlesite midagi sellist nagu september või midagi sellist, siis ootate veidi kauem. Pange tähele, et nad saadavad teie viisa vastavalt kuupäevale, kuhu soovite minna.

    benjaminhaven
    Osaleja

    Ei, karm sõber, kuupäeval, kuhu soovite minna, ei olnud midagi täpsustatud. Kuna visaci ütles siin, võite minna kuupäevale, mille nad teile annavad.

    Nad ütlesid, et saatus pole oluline. Nad ei küsinud konsulaadist. Kõik pereliikmed ootavad põnevusega nende arengut.

    maduri
    Osaleja

    Siin on laps, İsmet sure, laps kirjutab alates 5. maist, viimati lugesin ja kirjutasin talle, ütlesin talle isiklikult, salvei, mis juhtub pärast ülekuulamist, ta on punane, ta ootab tema viisa, vaatame, mis tulemuseks on! Sakslased teevad sama asja ja nemad tegelevad kärntõvega.

    Ei, karm sõber, kuupäeval, kuhu soovite minna, ei olnud midagi täpsustatud. Kuna visaci ütles siin, võite minna kuupäevale, mille nad teile annavad.

    Nad ütlesid, et saatus pole oluline. Nad ei küsinud konsulaadist. Kõik pereliikmed ootavad põnevusega nende arengut.

    Parem on seda mitte mainida, kui annate parema kuupäeva, ootavad nad teid selle kuupäevani. Nad hoiavad viisat oma kontol 1 ja 1 päev. :)))

    Bthnkdgn
    Osaleja

    Selle koha tihedus, kuhu lähed, on väga oluline ja kui siin on välismaalased, töötab bürokraatia aeglaselt.
    Hädaolukorra korral saate selle dokumenteerimisega protsessi kiirendada. Mu naine oli rase, sain viisa 25 päevaks arsti ettekandega. Kiire aeg sellise linna nagu Hamburgi jaoks, kus on palju välismaalasi.

    benjaminhaven
    Osaleja

    Täna on möödas 17 päeva. Meie dokumente pole ikka veel saabunud. Mis te arvate, mitu päeva dokumendid keskmiselt Bremenisse jõuavad ja kust saaksime selle asja kohta uurida? Õige oleks helistada konsulaati.

    Bthnkdgn
    Osaleja

    Helistate tulnukate politseile paberitega, mitte miinustega. Kuid kui dokumente pole saabunud, võtab see aega 1-3 kuud, annavad nad klassikalise vastuse. Hamburgis ütlesid nad minimaalselt 20. Bremenis võib see olla erinev.

    namege77
    Osaleja

    Kandideerisin 9. mail, kuid siiani pole vastust välismaalaste politsei helistas mu naisele , kuid kui me sisestasime ülekuulamiseks yetişemiyoruz''di, küsitlesime, kuna ta soovis saada Türgi konsulaati, on esimesed 3 nädalat ei saa vastata pärast päringut ei suutnud meie politsei perekonna taasühinemist või lühikese tee saatmisest keeldumist edendada

    Mu sõber töötab nii aeglaselt, usub välismaalaste haru. Eriti kui tulevikus on palju türklasi, läheb protsess pikemaks. Siin on aeg puhata. Ükskõik kuhu lähed, on kellelgi lubatud. Lubatud asemel ei vaata keegi teine.

    Siit tulekust on möödas 2 kuud, mul on kriis. kas nad töötavad keskpäevani või ei tööta üldse. mõnel päeval on nad üldse puhkusel. Ma mainisin, et see on idasaksamaa, ma ei tea, mida nad läänes teevad ^ ^

    Minu paradiis
    Osaleja

    Mu sõber, millisele kuupäevale sa ütlesid, et tahad minna? Kui ütlesite midagi sellist nagu september või midagi sellist, siis ootate veidi kauem. Pange tähele, et nad saadavad teie viisa vastavalt kuupäevale, kuhu soovite minna.

    Nad küsivad sinult kuupäeva kohta, kuhu minna tahad ??

    benjaminhaven
    Osaleja

    Nad küsisid kuupäeva, millal soovite minna, kuni foorum oli täis, kuid me ei pannud sinna kuupäeva.

    namege77
    Osaleja

    Ülekuulamisest on möödas 4 nädalat, siiani pole vastust, välispolitsei on veel pooleli. Kui inimene vaatab 30 päeva jooksul ühte kirja, tuleks ta minu juurde iga 1 päeva tagant.

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 21)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.