AUSBULDING SEGAS MINU PEA

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    caglarkayan
    Osaleja

    ARKADAŞLAR EGE ÜLIKOOLI KALANDUSTOODETE TEHNIKA KOOLITUS JA DIPLOMAM BOLOGNA PROTSESSI JÄRGI
    MEID KÕNASTASID MEIE DEAN JA ÕPETAJAD, ET SEE KEHTIB EUROOPAS, KUID PÄRAST ON KÜSIMUSMÄRGID,

    1- KAS SAKSAMASEKS MINNES PIDAN DIPLOMI OMANDAMA? Kuhu ma kandideerin, kui ma ostan?

    2- VÕI Pean ma ärritama? (ALATI kulub 2 või 3 aastat?)

    caglarkayan
    Osaleja

    SISSEJUHATAN KEELEKURSU JA ÕPIN KEEL TÄIELIKULT KUI MEIE TEISED SÕBRAD ON NENDE KOHTA ETTEPANEKUT TEKKINUD, NING Tahan õppida seitset seitset. O TÖÖKOMMUNIKATSIOON ERALDI AINEGA

    Kaan
    Osaleja

    esimene
    https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/tr/
    aadress aitab teil diplomi deklareerimisel.

    Kuna kalanduse teises väljaandes näete kindlasti rohkem Saksamaal kui Türgis.

    caglarkayan
    Osaleja

    Aitäh kaanK vastuse eest mu sõber.

    Kontrollin linki. Nagu te ütlesite, kui ütlete kalanduse inseneri, muutume meie riigis pilkavaks, öeldes: "Kuidas on selle veega?" Õppisin 4 aastat, ettevalmistav disain 5 aastat. Mul on heal tasemel inglise keel ja ma olen ka 3-tärni sukelduja, et minu käevõrusid on palju, aga tulge vaatama, eriti öeldakse, et öelge, et alustage palgast 1300 TL. Kui ma ütlen, et las ma sisenen osariiki, on mul KPSS-iga probleem. Meid on erialana naeruvääristatud ja igas filmis on igas telesarjas näiteid. Kuid isegi kui on väga reaalne vajadus uskuda Türgi kalanduspoliitikat selle riigi jaoks, siis insenerid jne tapavad selle ameti. Meie riik saab peagi aru, et see amet on sama tähtis kui arst. Ma loen oma ametit hea meelega ega kahetse seda kunagi. Saksamaal tulevad nad 3000 euro suuruse palgaga ja hakkavad tööle. Vaatame, läheme ja vaatame kõige paremini.

    vormija
    Osaleja

    Tere seal;
    https://www.kmk.org/kmk/information-in-english/statement-of-comparability-for-foreign-higher-education-qualifications
    Soovitan teil seda linki vaadata. Samuti on 3000 € ilmselt brutopalk, mis võrdub minu arvates neto 2100 euroga. Kui aastane brutopalk on väiksem kui 49600 XNUMX eurot, ei saa te tööluba. Seda saate kontrollida allolevast pdf-ist.
    https://www.make-it-in-germany.com/fileadmin/content/make-it-in-germany/PDF/MiiG_Guide_to_Working_in_Germany.pdf

    caglarkayan
    Osaleja

    Tere seal;
    https://www.kmk.org/kmk/information-in-english/statement-of-comparability-for-foreign-higher-education-qualifications
    Soovitan teil seda linki vaadata. Samuti on 3000 € ilmselt brutopalk, mis võrdub minu arvates neto 2100 euroga. Kui aastane brutopalk on väiksem kui 49600 XNUMX eurot, ei saa te tööluba. Seda saate kontrollida allolevast pdf-ist.
    https://www.make-it-in-germany.com/fileadmin/content/make-it-in-germany/PDF/MiiG_Guide_to_Working_in_Germany.pdf

    mu modellisõber, see tähendab, kas saan rohkem palka? :D :D :D

    vormija
    Osaleja

    kahjuks ei tähenda see, et saaksite rohkem palka. Kui leiate töö ja sõlmite lepingu, uurib Saksamaa riik, kas teile antud palk on madal, kui 6000 turuväärtusega töökoht palkab teid 5000 inimese eest, pole see lubatud. 49600 euro suuruse minimiidi kehtestamise põhjus on kvalifitseeritud inimeste riiki saabumise tagamine. Kuna keegi, kellel pole kvalifikatsiooni, ei saa seda palka, on ta loonud automaatse kaitse. Need tingimused kehtivad neile, kes ostavad ELi sinise kaardi ja soovivad Saksamaal töötada. ELi sinisel kaardil on palju eeliseid.

    Teine võimalus on leppida kokku Saksamaa tööloaga ilma ELi sinise kaardita. Tema jaoks peab tal olema üks allpool loetletud ametitest ja
    Peate saama selle saksakeelse samaväärsuse.
    https://www.make-it-in-germany.com/fileadmin/content/make-it-in-germany/PDF/whitelist.PDF

    Pidage meeles, et kui nad leiavad teile makstavast palgast kellegi, kelle emakeel on saksa keel, eelistavad nad teda palgata. Juba seaduses selles suunas; Kui leiate töö ja kandideerite, vaatavad nad, kui kaua ettevõte on sellele ametikohale töötajaid otsinud. Kui ettevõte on mõnda aega positsiooni otsinud ja ei leidnud Saksamaa kodanikku, võetakse teie taotlus vastu. Nii välditakse tööturu tuhmumist, tuues inimesi väljastpoolt väiksema raha eest.

    Minu nõuanne on unustada samaväärne töö, mille ütlesid professorid teie koolist; Hankige ingliskeelne ärakiri ja ingliskeelne diplomilisa. Ma eeldan, et teil on diplomi originaal. Enne viidatud linkides on kmk aadress. Mäletan, et asutus asus bohni linnas. Taotlete samaväärset veebipõhist taotlust. see paneb teid vormi alla laadima. täitke see ja saatke see koos vajalike dokumentidega postile. Kui nad on asutusse jõudnud, saadavad nad teile pangaandmed, kuhu hoiustate summa vahemikus 400–600 eurot. Siit saate oma vastavustunnistuse ja lisage see oma CV-le.

    caglarkayan
    Osaleja

    Tegin palga üle nalja, aga tean juba, et kui ma oma pere kokku saan, annavad nad mulle elamisloa. Vaatasin teie saadetud linke, leidsin isegi oma samaväärse elukutse, lugesin ka vajalikke. Tundub, et seda tööluba pole võimalik üksi saada. Kirjutan igas arenduses, et uurin sellel teemal rohkem. Suur aitäh tähelepanu eest.

    caglarkayan
    Osaleja

    Muide, mu sõber vaatas seda POSITIVLISTE. Minu elukutse pole selles nimekirjas, kuid nagu te ütlesite, alustan samaväärsuse saamiseks menetlusi. Kas pole parem, kui teen seda samaväärsustööd Saksamaal pärast vajalike dokumentide täitmist?

    vormija
    Osaleja

    Kui lähed perekonna taasühinemisega, pole sul palju probleeme su töö on lihtne. See on lihtsam, kui teete samaväärsusprotseduure, kui olete Saksamaal elama asunud, vähemalt annate oma Saksamaa aadressi. Lubage mul teile meelde tuletada, et kuna teie elukutse on insener, kuulub see reguleeritud kutsealade rühma. Reglementierten und nicht-reglementierten nimega kutsealad jagunevad kaheks. Oma inseneritöö tegemiseks peate kandideerima KMK-sse ja saama samaväärsuse. Näiteks kuna minu elukutse on reguleerimata, saan töötada ilma samaväärseta. ELi sinise kaardi saate pärast Saksamaal elama asumist või võite taotleda ELi sinist kaarti mõnes teises ELi riigis. ELi kaart on väga mugav neile, kes hakkavad töötama erinevates Euroopa riikides, te ei pea iga riigi jaoks uuesti taotlema. Kuna teie oma on perekonna kokkutulek, jätkate tõenäoliselt Saksamaal.

    caglarkayan
    Osaleja

    Suur aitäh, mu sõber teabe eest ;)

Kuvatakse 10 vastust – 1 kuni 10 (kokku 10)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.