www.almancax.com meeskond

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    toimetaja
    külaline
    Veebimeister ja haldus
    Muharrem EFE
    SAKSAMAA INSTRUKTORID
    Muharrem EFE
    Elif GÖRGÜLÜ

    acelyaxnumx
    Osaleja

    Aitäh teile kõigile. Ma tõesti ei leia sõnu, et öelda, olete teinud suurepärast tööd. Nad ei öelnud asjata, et olen 40 aastat ori kõigile, kes mulle kirja õpetasid. Meie, teie liikmed, ei pruugi olla teie orjad, kuid võite olla kindlad, meie palved on alati teiega. Andku Jumal teile kõik, mida soovite. Suur tänu. Kallistused. Suure armastusega……

    kelebekgib
    Osaleja

    Annan tänu sellele emegi mineviku meeskonnale. Nad kõik on väga kasulikud ja kasulikud. Sa oled hea!

    sa ime
    Osaleja

    Parima saidi leidmine leian ma välja :)

    andic
    Osaleja

    Aitäh kõigile, kes panustasid. Sa oled super….

    evo
    Osaleja

    Tänan väga mulle, et see sait on mulle väga kasulik

    masilh
    Osaleja

    …saidi uus versioon on väga kena; Hästi tehtud kõigile.

    acelyaxnumx
    Osaleja

    Parimate soovidega selle saksakeelse kurja silma helme puhul…

    Eurovision
    Osaleja

    Soovin teile jätkuvaid edusamme

    MuhaяяeM
    Osaleja

    Täname teid kõiki :)

    sügav
    Osaleja

    AITÄH KÕIGILE, KES ON KAASAANUD…

    Lehrer
    Osaleja

    SEE ON VÄGA EDUKAS SAIT... RÕÕM, ET OLEN KA SELLE SAIDI LIIKME...

    asigitarc
    Osaleja

    slm. Olen uus liige. Ma õpin Anatooni keskkoolis. Ma ei saa teile öelda, et ma ei suuda isegi teada saada, kas ma olen sind palju näinud: homme kohtusin sellel saidil, otsides ka tarkvaralõppe head allikat ka internetis. tänan teid väga :) See oli isegi minu jaoks probleem neto leidmiseks :)

    Smyrna
    Osaleja

      Kuidas sa võiksid olla mässuliste kitarr, sest sa ei saa saksa keelt õppida? ;) Ma olen kindel, et leiate siit liiga palju

    asigitarc
    Osaleja

    hb :) tänan teid :) jah, ma võiksin kitarrile natuke rohkem aega veeta :P Eksam oli täna. See oli keskpärane: töötasin siit edasi... Noh, kui sa üritad ühe päevaga kõike õppida, siis see on kõik. :)

    ma Mcscrea
    Osaleja

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Lõputu tänu oma meeskonnale Teie sõbrad Tervis Ma jälgisin teie saiti lühikese aja jooksul ;) edu…

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 83)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.