Viisa andmisest keeldumine

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.

    Tere, sõbrad

    Taotlesin IData kaudu Saksamaa konsulaati 5-päevaseks reisiks. Olen üliõpilane ja minu eesmärk oli osaleda 4-päevasel seminaril. Juba järgmisel päeval pärast avaldust saadeti mulle pass ja 3 dokumenti viisa tagasilükkamise kohta.

    Põhjus on; "Kogu kavandatud reisiperioodiks või elukoha- või lähteriiki naasmiseks,
    või neil on piisavalt rahalisi vahendeid transiidiks kolmandasse riiki, mille aktsepteerimine on tagatud.
    Omandiõigust ei ole tõendatud ega legaalset juurdepääsu nimetatud rahalistele võimalustele
    Maanteelt sinna ei pääse.''

    Kuna sponsor kattis kõik mu kulud, siis ma ei hoolinud sellest, et minu ja isa kontol oli tol hetkel vähe raha. Ma vaidlen nüüd vastu ja näitan omandiõigust, litsentsi ja raha üle 5000 liiri. Kui kaua ja kuidas vastuväidete sõlmimine üldiselt aega võtab? Oleksin õnnelik, kui leidub teadmistega sõpru.

    Kirjutage oma vastuväiteavaldus ja saatke see mulle, ma loodan, et nad võtavad selle peagi läbi. Väga raske on öelda, kui kaua neil reageerimine aega võtab.

Kuvatakse 1 vastus (kokku 1)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.