Mis võib olla viisa andmisest keeldumise põhjus?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    melo1903melo
    Osaleja

    Kuigi mu sõbrad kihlatu saatsid kõik talle saadetud dokumendid välismaalaste harusse täisaadressi teel, teatas ta, et toimik viidi lõpule ja saadeti 15 päeva pärast tagasi Izmiri ning lõplik otsus tehti Saksamaa konsulaadis Izmiris, kuid minu kihlatu sõnul oli olukord negatiivne, kui see anti negatiivse tagasilükkamisena. Ma võin selle kohta teavet anda. Nälga ei saa reeglina praegu teha. Nüüd mõtleme, mis on põhjus? Mu kihlatu elab koos ema ja isaga ning kui isa on vähihaige, maksab ta oma kodu üüri, saab isalt ja saab sotsiaalset abi. Muide, mu kihlatu pole Saksamaa kodanik

    fuk_xnumx
    Osaleja

    milline aprilli kodanik

    melo1903melo
    Osaleja

    Minu õpetaja, kui teate, tahaksin öelda, et kohtusin oma kihlatuga Makedoonias, kui õppisin ülikoolis, see oli algselt makedoonia rahvas ja elas juba mitu aastat Saksamaal, meie vahel on 9-aastane vahe, meil oli konsulaadis hea külastus. ma olin Saksamaal kuni 16 päeva kuni 20 kuud olen tegelenud oma viibimise I ondada enne kui ma jälle HamburgTr tegeleb mind tema tüüp Türgi minu poolel leidis nad leidsid, nagu ma ei tea, kahtlustatav, ei saanud aru, minu ayriyetten eile kodumaise kauba SMS nominaalne nimetatud saatmine minu viis kallike, kuid ei jõudnud enam kätte ma suren uudishimu usuvad tagasilükkamine Huvitav, kas nad keeldusid, mis põhjusel ..

    sLM
    Mis on teie töö, milline on teie sissetulek, kui suur on teie kodu, mitu ruutmeetrit vastust siin peidetud on?

    Tere,

    Kui teie naisel pole sissetulekuid, et ise oma ööd pakkuda, tuleb tagasilükkamine. (Nad tahavad keskmiselt umbes 1400 netotulu.)
    Kui teie naine jääb vanemate juurde, pole tal sissetulekut ja kui perekond ööbib Arbeitsamtis, tuleb tagasilükkamine uuesti.

    Lisaks, kui kogetava maja ruutmeetrit peetakse ebapiisavaks, tuleb jälle kahjuks tagasilükkamine.

    Tegelikult Saksamaa või Türgi kodanik, olenemata sellest, kuhu ma Türgi kahest punktist peale jõudes olen üsna oluline ja kuidas elatist teenida?
    Saate neid tingimusi parandada ja uuesti proovida.

Kuvatakse 4 vastust – 1 kuni 4 (kokku 4)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.