mine ülikoolilõpetajana .. paar küsimust ..

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    omapoyraz
    Osaleja

    Tere, kõik. 2 aastat kalandusturismi hotellijuhtimist ja ma jätkasin seda 4 aastat: (ärilõpetaja). Minu sugulasel on restoran Saksamaal ja ta soovib siin tegutseda restorani- või ärijuhina. Küsimus, mida ma tahan esitada, kas ma saan selles valdkonnas töötada? osakonnad tegutsesid teadustegevuses.Ma tahan võtta oma abikaasa ja lapse endaga kaasa, et täita kõik tingimused, minu lepingul on 56000 56000 eurot, aastas on XNUMX XNUMX eurot? kas viisa ja sinise kaardi jaoks piisab? ka kuhu peab sugulane mind Saksamaal taotlema? ? Ma tahan oma naise ja lapse enda juurde viia. Meie pangakonto elukaaslase juures on tavaline. Kas ettevõttes on probleeme?

    omapoyraz
    Osaleja

    Kas on kellelgi neist küsimustes abi?

    südametu
    Osaleja

    Tervitused, inimesed ei tea nendest teemadest palju ja keegi ei kirjuta sellest. Lubage mul rääkida sellest, mida olen palju kuulnud. Esiteks, kui töökoht soovib tuua töötajaid välismaale, st väljastpoolt Euroopat, ei peaks see suutma leida kedagi, kes seda tööd Saksamaal teeks. Teisisõnu, kui te ei leia töötajaid Saksamaalt töötutelt, kui te ei leia neid ELi riikidest, siis võite nad tuua TR-st. Igaüks saab siin teie positsiooni täita. Ma ei tea teie grammatikat. Teil peaks olema selline elukutse, peaksite olema keegi, keda ei leia Saksamaalt, isegi mitte ELi riikidest. Teie palk on üsna piisav. Kuigi Saksamaal on palju töötuid, arvan, et see ei luba töötajaid välismaalt tuua. Ma ei tahaks negatiivselt rääkida, aga see on minu arvamus

    omapoyraz
    Osaleja

    Tänan teid vastuse eest. Kuid vastavalt sellele äsja sisse viidud sisserändeseadusele, nagu te juba mainisite, ütlesid nad, et seda taheti kõigepealt Euroopast. Kuid see seadus helistati esimesena Euroopast, kuna helistamise tingimus oli eemaldatud. Ma loodan, et nii. Teie vastus: kas on olemas koht, kust saaksime selle teema kohta teavet? Mul oleks hea meel, kui need, kes teavad.

    südametu
    Osaleja

    Isiklikult tean sõpru, kes teavad, kust teavet saada. Lõppkokkuvõttes on teie perekond teie suhtes alguses heatahtlik, kui alguses arvate, et olete jumal, kes aitab teil teadaolevat turküeniini seisundit

    mu sugulasel on restoran Saksamaal
    pärast seda lauset ei tähenda see minu jaoks palju.
    Ma ei taha teie entusiasmi murda, kuid kõik, kes elavad praegu Saksamaal, väärivad mind. Kahjuks pole selliseid mõisteid nagu sugulased, onud, dayid, tädid endiselt siin. Eriti kuna oleme Türgist lisanumbriga EI! Las nad olla nii rahustatud kui tahavad, viska nad minema või ole väga head inimesed. Või kui te ei soovi nii varustatud, siis olamamis kõndis kümne silmis Türgis koolitatavate silmis üks hunnik Saksamaa vaeseid mõtteid minus inimeseks. 2 + 2 = 4.

    Kuni selle ajani pole ma näinud ega kuulnud õnnelikke ja edukaid, kes tulid Euroopasse oma sugulasi usaldades. See kõik on lugu. Töölised tulevad Saksamaale, turistid tulevad, abielluvad, kuid ei tule sugulaste ukse taha! Keegi ei tulnud lauataguse õetütre juurde, mu kallis, ma ei tsikli, et ta istus, ta tõi ühe Türgi siia. Nad teevad kõige rohkem ettekandeid, saavad kasu sellest, kui ei oska saksa keelt ja ei tunne seadusi, töötavad teile raha eest tasuta, et keegi Saksamaal ei töötaks ja pakuks teile teene. Teil on kahju. Inimesed, kes on minus kogemuste ja kogemustega, ütlesid alati sama.Mu sugulased ei teeks seda. Ilmselt on sugulusside Euroopas olemuselt lubadus yapiyorlarmis, et just siin juurdunud pered otsisid Türgist pärit ühe relvastatud mehe otsinguil - keel, viis, te isegi ei tervita sellist võhiklikku meeskonda pärast Saksamaal õppimise protseduuri.

    tervitused

    südametu
    Osaleja

    Yafes, olen nõus 100-st 100-st. Ma ei näe enam kedagi, kus me sõpradena elasime, muidugi kolisin neist kõigist Saksamaale ära. Ma ei põlga inimesi, aga nad ei anna midagi juurde. Siin sündinud ja üles kasvanud võhiklikud, omakasupüüdmatud, tänamatud inimesed peaksid hoiduma uutest tulijatest ...

    Hõbekala
    Osaleja

    Tere, kõik. 2 aastat kalandusturismi hotellijuhtimist ja ma jätkasin seda 4 aastat: (ärilõpetaja). Minu sugulasel on restoran Saksamaal ja ta soovib siin tegutseda restorani- või ärijuhina. Küsimus, mida ma tahan esitada, kas ma saan selles valdkonnas töötada? osakonnad tegutsesid teadustegevuses.Ma tahan võtta oma abikaasa ja lapse endaga kaasa, et täita kõik tingimused, minu lepingul on 56000 56000 eurot, aastas on XNUMX XNUMX eurot? kas viisa ja sinise kaardi jaoks piisab? ka kuhu peab sugulane mind Saksamaal taotlema? ? Ma tahan oma naise ja lapse enda juurde viia. Meie pangakonto elukaaslase juures on tavaline. Kas ettevõttes on probleeme?

    Lubage mul jagada seda, mida ma selle teema kohta tean. Kui teil pole eriti konkreetset tööd, nagu sõbrad kirjutasid enne selle sisserändeseaduse välja tulekut, siis eelistas Saksamaa riik Saksamaa ja EL-i riike.
    Märtsis ilmunud uue immigratsiooniseaduse kohaselt muutus see sündmus lihtsamaks. Kõigepealt peate Saksamaal Anabini veebisaidil kontrollima oma diplomi samaväärsust, kas see töö Saksamaal vastab teie diplomile? ja esitate selle Saksamaa ametivõimudele. Teie sugulane saadab teile töökutse või saate 700-kuulise tööotsingu viisa. Muidugi, viis, kuidas Saksamaa ametiasutused teatud taseme tagamiseks peate teadma saksa keele oskust, näiteks arstid töötasid C6 istiyorlar.s, peavad leppima Türgis saadud õppetundide võib-olla B6 tasemega isteyecektir.b ta läheb, ma ei saa viisat. Mees ütleb, kas otsite tööd või õpite keelt.
    Kui teie sugulane on minu isik, on minu töötaja leping, võite selle dokumendi ametlikele asutustele esitada ja seal jääda. Järglastel on sinise kaardi olemasolu korral lihtne, kuid kui olete tavalise töötaja staatuses, võib nende võtmine võtta natuke aega.
    Võib-olla kirjutasin need probleemid puudu, kuid üldine kord toimib nii täpselt, kui olen järginud.
    Samuti soovitan teile alandlikult, et ükskõik kui tugev teie sugulane ka poleks, minge teise kultuuri, teise religiooni, teise keele, geograafia juurde. . Alati on hea olla ettevaatlik. See oli see, et asjad ei läinud nii, nagu soovite, et iseseisev Türgi tagasi oleks pidanud vastutasuks minema perekonna juurde.

    Nesibe kohta
    Osaleja

    Tere! Olen 100% nõus sellega, mida teised sõbrad ütlevad sugulaste suhte kohta. Nii et kui soovite tulla, peaksite tulema oma kabiiniga. Lisaks, mida nõutakse teie kutsegrupi jaoks viisataotluselt? Kuid blokeeritud konto kehtib kõigi ametite jaoks. Keele tase varieerub vastavalt ametirühmadele. Pluss elukoht jne. Protseduure on palju. Sellised tehingud on Türgi sanirimiga seotud ka konsultatsioonifirmadega. Protsessi saate teha usaldusväärse ettevõttega.

Kuvatakse 8 vastust – 1 kuni 8 (kokku 8)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.