Turismisviidaga nõutavad dokumendid

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    fuk_xnumx
    Osaleja

    TÄHTIS: dokumendid tuleb esitada vastavalt nende edastamise järjekorrale
    2. [ ] Dokumendid tuleb kätte toimetada isiklikult
    3. [ ] 2 passi suuruses biomeetrilist fotot
    Resmin funktsioon;
    * Viimane 6 tuleks võtta kuude jooksul, et kajastada viimast välimust
    * 45 peab olema X X NUMX mm suurune.
    * Servad peavad olema raamita
    * Nägu peaks peegelduma esiküljest, peaga avama ja silmad olema nähtavad

    4. [ ] TR-pass, kehtivusaeg vähemalt 10 kuud, esmase väljaandmise kuupäev ei ole vanem kui 6 aastat
    Passi viisa väljastamiseks peab külastatavast leheküljest külastama vähemalt 2 leht.

    5. [ ] Passi koopia
    6. [ ] 1 Schengeni viisa taotluse vorm
    1 viide vormide arv, mille taotleja on oma käsitsi kirjutatud, täielikus ja loetavas vormis täitnud. Enne taotluse saamist võite pöörduda viisaosakonna poole viisaosakonna sissesõidul tasuta või konsulaadi lehel

    7. [ ] Kutsuja isiku turistikutse originaal ja koopia, mitte vanem kui 6 kuud
    Kutse tuleb korraldada vastavalt Saksa elukoha seaduse artiklile 68.th.
    Kutset esitav isik peab kindlasti avaldama, et materiaalset olukorda on uuritud.
    Välja arvatud välismaalaste ring, see ei kehti saksa notari avalikele kutsetele.

    8. [ ] Kõigis Schengeni riikides kehtiva reisi- ja ravikindlustuse originaal ja koopia.
    Kindlustus katab järgmised teenused:
    – Peab kehtima kõigis Schengeni riikides.
    – Garantiilimiit peab olema vähemalt 30.000 XNUMX,- eurot.
    – Kindlustusseltsil peavad olema filiaalid Schengeni riikides ja Liechtensteinis.
    – See peab sisaldama erakorralise meditsiinilise sekkumise, haiglas erakorralise statsionaarse ravi ja haiguse korral elukohariiki repatrieerimise kulusid.
    – Kindlustus peab katma taotletud viisaperioodi
    – Poliisil peab olema märge, et kindlustus hõlmab kõiki Schengeni riike. Euroopa mastaabis kirjutamisest ei piisa.
    – Oluline on tagada, et üle 65-aastaste taotlejate poliisidel ei oleks väljastamise ega vanusepiiranguid.
    Kindlustuses ei tohiks määrata ajaintervalli.

    9. [ ] Täielikult kogutud rahvastiku registreerimise näidise originaal ja valguskoopia
    Taotleja täieliku aktsepteeritud kollektiivse rahvastiku registreerimise valimi originaal ja koopia, kelle mõtete osa on täielikult täidetud.
    Dokumendis tuleks täielikult kaasata ema, isa, kõik õed-vennad, abikaasad ja lapsed.

    10. [ ] Kirjaplangil allkirjastatud volitatud isiku poolt allkirjastatud töölepingu originaal ja valguskoopia
    Salmi kontekstis tuleks märkida töö kestus institutsioonis.

    11. [ ] Loa originaal ja koopia töökohalt viisa kehtivusajal
    (Õpetajatele peab luba olema Haridusministeeriumist)

    12. [ ] Allkirja ringkirja originaal ja valguskoopia VÕI ettevõtte tempel ja allkiri valguskoopial
    Väga erandlikel juhtudel võib dokumente esitada koopiatena, kui allkirja ringkirjad ei ole algselt esitatud.
    Sellisel juhul peab koopia allkirjastama äriühingu skeet ja allkirjastaja.
    Allkirjaga peab allkiri allkirjastama, vastasel juhul ei võeta vastu dokumente.

    13. [ ] Kaubanduskoja registreerimistunnistuse originaal ja koopia VÕI ettevõtte tempel ja allkiri valguskoopial
    Väga erandlikel juhtudel võib dokumente koopiatena esitada, kui kojakojakoopia ei ole algselt esitatud.
    Sellisel juhul peab koopia allkirjastama äriühingu skeet ja allkirjastaja.
    Allkirjaga peab allkiri allkirjastama, vastasel juhul ei võeta vastu dokumente.

    14. [ ] Jooksva aasta maksutõendi originaal ja koopia VÕI ettevõtte tempel ja allkiri valguskoopial
    Väga erandlikel juhtudel võib dokumente esitada fotokoopiatena, kui maksuarve pole algselt esitatud.
    Sellisel juhul peab koopia allkirjastama äriühingu skeet ja allkirjastaja.
    Allkirjaga peab allkiri allkirjastama, vastasel juhul ei võeta vastu dokumente.

    15. [ ] SSI teenuse valguskoopial peab olema SSI tempel
    Interneti-väljundit saab vastu võtta.

    16. [ ] SSI töötamise deklaratsiooni koopia. Ettevõtte pitsat ja volitatud allkirjastaja allkiri valguskoopial
    17. [ ] Viimase palgalehe originaal ja koopia
    18. [ ] Kõikide finants- ja finantsolukorda tõendavate dokumentide originaalid ja koopiad
    (Maja, maa, korteri pealkirja dokumendid, renditulu tõendavad üürilepingud, sõidukite litsentsid, sisenemis- ja väljumisavaldust näitav konto)

    19. [ ] Maja, kus taotleja viibib, akti või üürilepingu originaal ja koopia
    Kui maakatte on esitatud ja pole kindel, kas see on krunt, tuleb esitada dokumendid, mis tõendavad, et te elate või elate majas. Näiteks: elektri-, vee- või telefoniarved.

    Rendileping, renditasu tuleb arvestada.

    20. [ ] Taotleja isikutunnistuse originaal ja valguskoopia
    21. [ ] Tervisetõend, kui see on olemas VÕI Bağkuri kirja originaal ja koopia
    22. [ ] Viisa vormistamise tasu, 60 eurot
    Euro ja peab olema täielikult broneeritud

    23. [ ] Kui taotleja on abielus ja tema abikaasa töötab, tuleb esitada sissetulekut tõendavad dokumendid.
    Kui töötaja on palgakulu, vanaduspensioni dokument jne.

    24. [ ] Võimalusel tuleks esitada vanad passid

    Hoiatus:
    Palun tulge konsulaati hiljemalt 15 minutit enne teie kohtumist.
    Vaadake UPS teenust ilma pöörduvad viisa asukoht viisaosakonnale sisehoovi ja kogu teabe, mis on seotud tagasi oma passi, siis sealt
    Kui asute rakendusele, on teil mobiiltelefon. ärge võtke suured kotid, arvutid, seadmed, pole ühtegi kohta, kuhu saaksite neid usaldada.
    Kõik avalikud dokumendid, mis on märgitud täis, kuid sa pead tooma teiega kui lähete konsulaarametnik piletikassa et eriliste asjaolude taotlejad võivad taotleda täiendavaid dokumente.
    Enne taotlusvormi taotlemist võite pöörduda viisaosakonna poole viisaosakonna sissesõidul tasuta või konsulaadi lehel. Vorm tuleb täita ja allkirjastada enne ametisse nimetamist.
    Viisa saamisel kontrollige kohe viisa kohta käivate andmete õigsust, eriti viisa kehtivusaega ning viisa ees- ja perekonnanime. Vigade korral peaksite viivitamatult võtma ühendust viisaosakonnaga.

    Lugupidamisega
    Saksa saatkond / üldnõukogu viisainfosüsteem

    fuk_xnumx
    Osaleja

    tegelik


    Tere, palun aita mind palun. Ma tahan kutsuda teid vastuvõttu turisti juurde. Ma ei tööta iseenesest. Kutsu läheb mu karvasele ülemale, mul on oma koht, võidab BI efekt, palun aita mind, palun aita mind SIMDI pöidla abil. Muide, ma olen Saksamaa kodaniku kodanik.
    />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    EL-TURCOlt
    Osaleja

    Tere, palun aita mind palun. Ma tahan kutsuda teid vastuvõttu turisti juurde. Ma ei tööta iseenesest. Kutsu läheb mu karvasele ülemale, mul on oma koht, võidab BI efekt, palun aita mind, palun aita mind SIMDI pöidla abil. Muide, ma olen Saksamaa kodaniku kodanik.
    />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” /> Pole vahet kes kutse väljastas.Omal ajal sain kutse ühelt sakslaselt,keda ma pole kunagi kohanud.Kutse on lihtne.Kui tädi konsulaadis liiga kõvasti läheb,siis saatis tütre ülemus,ta räägib tõtt.Midagi ei juhtu, sealsed ohvitserid tegelevad iga päev sadade inimestega nagu meie.Nad saavad niikuinii tõest kinni kui valetavad.Rahunege.Kellel on voli kutset väljastada,see peaks seda tegema.Palju õnne.

    adaizm on
    Osaleja

    kutsed Kes valdkonnas yok.zam tähtsust paljudes cikarildig mulle kunagi kohtunud bi igapäevaelu ugrasiyorlar.dogru yalana sadu meeldib on lihtne gelmisti.daveti kutse saanud minu tädi saatis mu tütre boss liiga kui ta läheb üle konsulaati kutse ametnikud seal ei söyler.bi otsest der meie juba nad saagi. Kui saate seda endale lubada, võta see lihtne.

    Et vabaneda rahva isa seadusest, võtab masin neljakümmend ringi ja hoiab selle hullu jama, et ta püüdis tema poole tõrjuda, HasbInAllah

    EL-TURCOlt
    Osaleja

    ............

    Mõelgem meie ADAC sõna palun! Seal äi ja ämm, kui ta oli mu ema canım.ara juba halb me ei seda tööd, kuid meil ei ole mingit vahet minu enda ema oma kaks sõpra on nagu mulle. Teie kommentaarid on minu isalt.

    3,14
    Osaleja

    –> Ärme kasuta eraelu segavaid sõnu ja lauseid.

    adaizm on
    Osaleja

    Mõelgem meie ADAC sõna palun! Seal äi ja ämm, kui ta oli mu ema canım.ara juba halb me ei seda tööd, kuid meil ei ole mingit vahet minu enda ema oma kaks sõpra on nagu mulle. Teie kommentaarid on minu isalt.

    Ma tegin nalja, aga ma ei saanud aru, et sina ja teine ​​(fotol prillidega poiss, kelle hüüdnimi hetkel ei tule meelde) olete uued ja agressiivsed inimesed.Ära võta minuga ühendust, vennas . Kui sa oled nii hea, nagu Batu ja Ufuk ütlevad, siis jää sinna…….palju õnne.

    Parim vastus on vaikus, mille tegin järgmistel sekunditel………………………………………

    esma 41
    Osaleja

    Ma tegin nalja, aga ma ei saanud aru, et sina ja teine ​​(fotol prillidega poiss, kelle hüüdnimi hetkel ei tule meelde) olete uued ja agressiivsed inimesed.Ära võta minuga ühendust, vennas . Kui sa oled nii hea, nagu Batu ja Ufuk ütlevad, siis jää sinna…….palju õnne.

    Parim vastus on vaikus, mille tegin järgmistel sekunditel………………………………………

    Kallis adainism,

    teie loal "juhatan teid vestluspartneri juurde", loodan, et te ei vaiki mulle.

    Teie naljataju, kas ma peaksin ütlema teie stiili või "väljenduse"...

    Et vabaneda rahva isa seadusest, võtab masin neljakümmend ringi ja hoiab selle hullu jama, et ta püüdis tema poole tõrjuda, HasbInAllah

    see pole asi, millega me siin foorumis väga harjunud oleme.
    Seetõttu võib tekkida arusaamatusi ja neid vale arusaamu saab orus parandada.

    Aga see sinu väide…

    aga ma olen uus ja agressiivne teie pükstes ja sinu (ma ei mäleta sinu hüüdnime ja ma ei mäleta sinu hüüdnime).Kui sa oled nii palju kui batun ja horisont ütlevad, siis jää sinna…….palju õnne.

    Ma arvan, et see pole kunagi juhtunud.
    Mõned liikmed, keda te nimetate agressiivseteks tüüpideks, on selles foorumis palju pingutanud.
    Võib-olla nende veteranide osa ei pruugi silmapiiril minna ja minna nahkhiiredesse
    see punkt ei ole mõtet. kuid eger (Tahaksin määrata alumise rea)
    ufuk ile batu ei oleks väga õige, kui need inimesed uustulnukat „halvustavad ja näitavad, et nad on agressiivsed” (lihtsalt sellepärast, et nad ei nõustu).
    Kui Eger kirjutas viimati, parandage see, kui see on vale.

    Delikani (3,14) auks on öeldes, et kannate prille ja kui kirjutasite peal, olete foorumis.
    Tal on selles Ufuguni foorumis palju vaeva.
    Ma ei tea, kes on Batu.

    Ma arvan, sudur

    see on foorum, kõigil on omamoodi emegi.
    Horisondi perekonna ühendamine, viisad jne
    üritab olla assistent .. juhtub.
    Saksa keeles on palju au
    Peale teema on kohvikul almancax'de palju vaeva.

    Toon näite...

    Silmapiir muutub mõnikord vihaseks vanade väljaannete (nagu ta seda nimetas) "kummitamisest" (ajakohastamisest).
    Võibolla on sul õigus, kuid selles foorumis pole sellist reeglit.
    Igaüks saab vanu teemasid igal ajal "ellu äratada" või värskendada.
    See Thread vahel Honor ja Ufugun toimub omavahel.
    ma ei sekku…
    Mul ei ole kombeks liikmete vahelistesse lahkhelidesse sattuda...
    Nagu ma ütlesin, minu jaoks on igaühe arvamus oluline...
    Aga kui stiil on foorumi vastu... siis ma sekkun... nagu praegu.
    velahsl ..
    Olen seda korduvalt öelnud, aga ütlen veel kord....
    Mitte igaüks ei vaata sama.
    Kui Eger oleks selline, oleks see minu jaoks igav, puutumatu koht.
    Kuid kõik austamapeavad olema sallivad.
    Pole vaja armastada, kindlasti ei ole.
    Kaitske seda kuni viimase vaatamiseni, mis sul on.
    Aga ma ei saa aru, miks muutub meie stiil seda tehes „koledaks“ ja isikupäraseks?

    Teave on parem, kui seda jagada...
    kuid meie keel on meie armastuse ja austusega
    see on ilus ja helendav.

    Ma pakun oma austust.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    või ma pean ütlema siit esma meie vahel hilja nendes kõikehõlmav au nii vahel ja ei saa olla nii, nagu me austame meie keskel suuruselt arutelu võitlust ma ei usu mind vastu halb sa mõtled armastuse sooviks au au ainult palusin keskmine vana küsimusi 3 4 et ülestõusnud aastane küsimusi, kuid vee Grande toas ei ole oluline, otsib kõike kujul leiad ja ei tea, mida mu vorm keegi vastupidist langenud bi ja ma ei halvusta kedagi ei kommenteerinud u üha kandidaadid saarel leiti see neem ei tea, ta ütles, et ta kuulis, kus vaid küsimusi ma arvan ma ei oleks sõnumid spetsiaalse umbes ükski kandidaat Rääkimine keskmine võttes kirjaliku ones, kuid nagu ma ütlesin, nad on Mul ei ole probleeme kellegi teisega, kellega ma armastan teisi

    3,14
    Osaleja

    Ma tegin nalja, aga ma ei saanud aru, et sina ja teine ​​(fotol prillidega poiss, kelle hüüdnimi hetkel ei tule meelde) olete uued ja agressiivsed inimesed.Ära võta minuga ühendust, vennas . Kui sa oled nii hea, nagu Batu ja Ufuk ütlevad, siis jää sinna…….palju õnne.

    Parim vastus on vaikus, mille tegin järgmistel sekunditel………………………………………

    -> Batu ja horisont teile "privaatselt!" Ma arvan, et ma ei tea, mida ta ütles... Ainus, mida võin öelda, on see: küla, mis on nähtav, ei taha giidi.

    Lugupidamisega………….

    3,14
    Osaleja

    või ma pean ütlema siit esma meie vahel hilja nendes kõikehõlmav au nii vahel ja ei saa olla nii, nagu me austame meie keskel suuruselt arutelu võitlust ma ei usu mind vastu halb sa mõtled armastuse sooviks au au ainult palusin keskmine vana küsimusi 3 4 et ülestõusnud aastane küsimusi, kuid vee Grande toas ei ole oluline, otsib kõike kujul leiad ja ei tea, mida mu vorm keegi vastupidist langenud bi ja ma ei halvusta kedagi ei kommenteerinud u üha kandidaadid saarel leiti see neem ei tea, ta ütles, et ta kuulis, kus vaid küsimusi ma arvan ma ei oleks sõnumid spetsiaalse umbes ükski kandidaat Rääkimine keskmine võttes kirjaliku ones, kuid nagu ma ütlesin, nad on Mul ei ole probleeme kellegi teisega, kellega ma armastan teisi

    –> Vend, ma just vastasin enne sinu postituse lugemist. Sa ei kirjutanud privaatselt, palun vabandust oma eelarvamuse pärast. Ma ei taha midagi muud öelda. Südamete purustamine on midagi, mis mulle ei meeldi, nii et andke andeks, kui ma seda tegin.

    Sevgiler ..

    esma 41
    Osaleja

    või ma pean ütlema siit esma meie vahel hilja nendes kõikehõlmav au nii vahel ja ei saa olla nii, nagu me austame meie keskel suuruselt arutelu võitlust ma ei usu mind vastu halb sa mõtled armastuse sooviks au au ainult palusin keskmine vana küsimusi 3 4 et ülestõusnud aastane küsimusi, kuid vee Grande toas ei ole oluline, otsib kõike kujul leiad ja ei tea, mida mu vorm keegi vastupidist langenud bi ja ma ei halvusta kedagi ei kommenteerinud u üha kandidaadid saarel leiti see neem ei tea, ta ütles, et ta kuulis, kus vaid küsimusi ma arvan ma ei oleks sõnumid spetsiaalse umbes ükski kandidaat Rääkimine keskmine võttes kirjaliku ones, kuid nagu ma ütlesin, nad on Mul ei ole probleeme kellegi teisega, kellega ma armastan teisi

    Kallis Ufuk,

    Olete ka selle foorumi veteran.
    Te aitate ja juhendate paljusid meie liikmeid.
    Tahaksin teid sel puhul tänada.

    Uskuge mind, mul pole sinuga probleeme
    Ja ma ei sekku teie ja au vahelistesse
    Nagu ma eespool ütlesin. Tegelege sellega omavahel... kui olete seda teinud.

    Kuna teema on avatud, siis natuke
    Sooviksin teie loal nõu anda.

    Teie teadmised ja abi on meile kõigile hindamatud.
    Kuid mõnikord on teie stiil väga "karm", kui ma ütlen, kuidas.
    "Raskete" meetoditega pole mul mingit probleemi,
    Vastupidi, ma armastan inimesi, kes on väljaspool.
    Päris mõte, mitte see, mida inimesed tahavad kuulda
    Inimesi, kes oskavad selgelt väljendada, on kahjuks väga vähe.
    Ka sina oled üks nendest Inimestest.
    Kuid mitte igaüks ei saa seda stiili "tõsta", nad on tundlikud ja saavad valesti aru. :)
    Uskuge, et tean väga hästi, mida kirjutasin, sest kunagi ammu
    Mul oli sellel foorumil "sõjakas" tempel.

    Teie eesmärk, teie kavatsus on hea, ma tean seda hästi, kuid
    Mõnikord tahad sa liiga kõvasti (ei leidnud teist terminit)  :D

    Nagu ma ütlesin, pole see minu jaoks probleem, aga... kõik ei ole mina.  :D

    Loodan, et ta saaks selgitada, mida ma mõtlen.

    Jälle…
    Kui ma kellelegi tahtmatult haiget tegin, siis andestage.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Jah, see on tõsi, mõnikord ma säran äkki, võib-olla on see minu psühholoogia mõju sellel hetkel, ma püüan neile tähelepanu pöörata, aeg-ajalt kuulen inimesi rääkimas, nagu nad üritaksid mind kontrollida, see paneb ma olen närvis, see on alles viimane õhtu, olen endiselt heas vormis, juhiloa kohta, mille Baybars avas, sealne inimene ütleb, et arvutist on loll töötada, aga keegi ei kommenteeri seda siin. Läksin välja mõnda aega, aga nüüd üritan rahulikuks jääda ja kui mul on kellegagi probleem, siis saame selle selle inimesega privaatselt lahendada.. Mis puudutab meie ja Onurit, siis meie vahel polnud ühtegi halba sõna, ei olnud ühtegi haiget sõna. ütles tol hetkel,aga nüüd pole minu ja Onuri vahel mingit probleemi.Onur on väga hea südamega inimene,kes armastab kõiki aidata.Ma hindan kedagi kes abi annab mitte enda vaid Allahi pärast.Teie muidugi on üks väga rahulik liige, ma ei kahtle, et teil on head kavatsused, kuid tänan teid hoiatuste eest, ma võtan neid kindlasti arvesse.

    adaizm on
    Osaleja

    Jah, mõnikord helendan kõvasti, võib-olla minu psühholoogia mõju sel hetkel, proovin neile tähelepanu pöörata, aeg-ajalt on vestlusi, nagu nad mind parandaksid, see ajab mind närvi, minevik on endiselt vormis . Sain natuke välja, kuid nüüd üritan olla rahulik ja saame lahenduse vormis oleva inimesega ning saame lahendada selle inimesega meie erilistest inimestest. Mis halb sõna oli meie vahel ja haavav sõna oli hetkeline asi, kuid meie ja au vahel pole probleemi, see, kellele meeldib kõiki väga hea südamega aidata, hindan kedagi, kes aitas jumala heaks, mitte iseenesest. Muidugi, olete üks väga rahulikest liikmed.

    Jah, ka mina olin jama. Vabandan

    ÜHEKS ..

    Ufuk ei öelnud mulle midagi
    Kuigi me pole teda kaua näinud, pole laps milleski süüdi, tegelikult sain ma sõnumitest valesti aru, sellepärast …………… Parimate soovidega.

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 30)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.