saada tähtajatu seanss ilma B1-ta

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    sanseyy
    Osaleja

    Tere sõbrad

    Olen elanud Saksamaal 7 aastat. Olen abielus Saksa kodanikuga, meil on kaks last ja nad on Saksamaa kodanikud. Töötan IT-na väga heas Saksa ettevõttes ja teenin hästi. Kahjuks ei saanud ma millegipärast B1 sertifikaati. Nendel põhjustel annavad nad alalise 1-aastase seansi. Mul pole aega kursusel käia jne. Kas mul on võimalus, kui annan selle advokaadile? Või mida ma peaksin tegema?

    yenicerixnumx
    Osaleja

    Tere, tegin kodakondsustaotluse 6 aasta lõpus ja nad saatsid selle tagasi, kuna puudu oli ainult 1 dokument. Kas nad tahavad uut, sest vormel1 dokument Türgis on vana? Kui ma varem taotlesin tähtajatut residentuuri, siis dokumentide puudumise tõttu seda ei antud. Ma arvan, et see juhtub ka sinuga. Kui tingimusi ei kanna, siis kindlasti ei anna. Kui aus olla, siis ma arvan, et see ei lahene juristiga.


    Ootad 1 kuu, et välismaalaste kontorist tähtaeg kätte saada ja 3 kuud läheb kaardi saabumiseks, tee uuesti pilti, täida ankeet, raske olukord. Palju tüli. Lõppeb kordusaeg, jälle samad tehingud, mul on b1 aga annavad 1 aasta ja 1 aasta kuna olen töötu.

    Ohne ideaal
    Osaleja

    B1 pole sina. See on originaaldokumentidest kõige olulisem. B1 nõue koos integratsiooniga.

    aras.xnumx
    Osaleja

    Tere b1 mitu kuud sa millise osariigi lõpetasid

    Nesibe kohta
    Osaleja

    Tere b1 mitu kuud sa millise osariigi lõpetasid

    B1 ei ole raske, mitu aastat olete Saksamaal elanud? Kui õpid eksamiks 1 kuu, läheb sul hästi. Ära pinguta üle. Ostsin kohe peale 1aastast elamist. Pole midagi karta b1. Youtube'is on juba palju infot, sisu ja eksamiteemasid. Vabane sellest esimesel võimalusel 😇.

    Nesibe kohta
    Osaleja

    B1 ei ole raske, mitu aastat olete Saksamaal elanud? Kui õpid eksamiks 1 kuu, läheb sul hästi. Ära pinguta üle. Ostsin kohe peale 1aastast elamist. Pole midagi karta b1. Youtube'is on juba palju infot, sisu ja eksamiteemasid. Vabane sellest esimesel võimalusel 😇.

    Baieri osariik

    südametu
    Osaleja

    Töötaja Ausländerbehördes võib võtta initsiatiivi ja leida oma saksa keele piisavaks ja anda tähtajatu seansi, kuid tõenäosus on 1%. Sa ei pea minema B1 kursusele, saad õppida otse internetis ja sooritada eksam, sul pole võimalust öelda, et sul pole aega.Kui soovid õppida iga päev 1 tund , eksamiks oled valmis 2 või 3 nädala pärast.Ma ei saa aru mis advokaadil viga on, Saksamaal pole juristi ja juristi, ära raiska raha.

    volkanxnumx
    Osaleja

    Tere sõbrad

    Olen elanud Saksamaal 7 aastat. Olen abielus Saksa kodanikuga, meil on kaks last ja nad on Saksamaa kodanikud. Töötan IT-na väga heas Saksa ettevõttes ja teenin hästi. Kahjuks ei saanud ma millegipärast B1 sertifikaati. Nendel põhjustel annavad nad alalise 1-aastase seansi. Mul pole aega kursusel käia jne. Kas mul on võimalus, kui annan selle advokaadile? Või mida ma peaksin tegema?

    soovidega,
    Sõbrad on mõnda asja maininud, tahaksin lisada mõned asjad.
    Esiteks mängib Saksamaal olulist rolli sinu paberimajandust ajava ohvitseri initsiatiiv, paraku jäävad nii mõnedki oma tööd puudutavatele uudistele vahele.
    Kui ilmute ametniku ette, teades oma seaduslikke õigusi, olete igas mõttes 1:0 ees.
    Ma ei tea, kuidas on uusimad õigusnormid.Ma pean aegsasti uurima, kuid mida enamik inimesi ei tea; Saksamaal pole sellist asja nagu kursuse nõue.

    Seega saad end täiendades oma tunnistuse vaid sooritades b1 eksami.

    Ben alman vatandasligimi alma surecinde entegrasyon kursuna gitmelisin dediler bende hayir zorunlu degilim kendim calisip sinava girecem dedim ve o sekilde de yaptim.bilenler bilir…

    Lühidalt, kui usaldate oma saksa keelt, kui saate ohvitseri ees rääkida ja saksa keelt, kui ta mõistab, et olete oma b1 tasemest kõrgemal, ei saa ta teilt dokumenti küsida. on seaduses selgelt ja selgelt kirjas!

    Kui teie saksa keel ei ole sellel tasemel, võite minna VHS-i ja registreeruda lähima eksamikuupäeva jaoks ning saada b1, ilma et peaksite kursusele minema.

    Mfg

Kuvatakse 8 vastust – 1 kuni 8 (kokku 8)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.