Seansi probleem

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.

    Sõbrad, ma alustasin lahutusperioodi oma naisega 6 kuud tagasi, mingitel põhjustel ja kuna ta ei hoolitsenud laste eest, kuna tema psühholoogiaga oli probleeme, viisin ma oma lapsed Vollmachti allkirjaga Türki. sel päeval kell 3.

    Käisin täna Austraalias, võtsin 3-aastase sessiooni teisest linnast, vabandades aadressi muutmist, ja nad andsid 6-kuulise seansi ja ütlesid, et tooge lapsed, andkem 3-aastane seanss tagasi, kas pole see on ebaseaduslik ja teen iga kuu restorani minijoppi, ostan jopcenterist 400 ja saadan selle oma lastele, need on erinevad asjad, mida veeretan praegu seda pada tehes, säästan raha, olen minust uudishimulik. Kas nad saavad saata

    Lapsed on Saksa kodanikud ja kui sa ütled, et too jugedamt, siis nad ütlevad, et me aitame sind, ühesõnaga, nad tahavad, et ma tooksin lapsed.

    südametu
    Osaleja

    Tervitused, ma ei tea teie laste vanust. Hankige riigiabi, hoolitsege vähemalt oma laste eest, elukohaprobleeme pole. Teie laste tulevik on siin parem. Kommenteeri. Ma väldin seda tegemast, ma ei taha teid segadusse ajada.Kui te ei ole võimeline lapsi vaatama, siis kui te neid toote, võtavad nad lapsed teilt nagunii ära. Kui mina oleksin teie, oleksid lapsed väga väikesed. Kui ei, siis tooksin selle siia ja vaataksin ise. Vajadusest jätsite selle Türgile, mina olen ainus. Laste isana ei suutnud ma kuude kaupa oma lapsest eralduda. Vajadusel trükkin. Ma ütleksin Saksamaale, et ma naaseksin koos lapsega Türki või vaataksin seda Saksamaal. Minu eesmärk ei ole teie üle kohut mõista. minu tagasihoidlik arvamus

    Tervitused, ma ei tea teie laste vanust. Hankige riigiabi, hoolitsege vähemalt oma laste eest, elukohaprobleeme pole. Teie laste tulevik on siin parem. Kommenteeri. Ma väldin seda tegemast, ma ei taha teid segadusse ajada.Kui te ei ole võimeline lapsi vaatama, siis kui te neid toote, võtavad nad lapsed teilt nagunii ära. Kui mina oleksin teie, oleksid lapsed väga väikesed. Kui ei, siis tooksin selle siia ja vaataksin ise. Vajadusest jätsite selle Türgile, mina olen ainus. Laste isana ei suutnud ma kuude kaupa oma lapsest eralduda. Vajadusel trükkin. Ma ütleksin Saksamaale, et ma naaseksin koos lapsega Türki või vaataksin seda Saksamaal. Minu eesmärk ei ole teie üle kohut mõista, olen kindel, et nad hoolitsevad teie eest Türgis hästi, kuid laps vajab oma ema ja isa, mitte raha. minu tagasihoidlik arvamus

    Mida sa mõtled, õpetaja, lastel on probleem äraviimisega. Saadan neile iga kuu 800 eurot. Ema hoolitseb nende eest hästi, ostan kõik, üks on 6, üks on 5, üks on 1 -aastane , Ma tahan, et nad praegu lõpetaksid, ma tahan, et meie kultuuri inimesed näeksid, mida nad läbi elavad ja isegi see, kes magab tänaval, võitleb elu eest. Enamikul neist on halb veri, ma ei arva, et tooksin neid nüüd, laske neil kõverast ja tõest aru saada, näeme hiljem, mu naine on haige ja ma olen väsinud, ma lahutan tänapäeval

    südametu
    Osaleja

    Teil on aastane laps, samas kui teised võivad olla vanemad, kuid nad arvavad, et nad ei saa nende laste eest hoolitseda. Te viisite nad Türki nagu praegu, sest te ei saa (õigustatult) nende eest hoolitseda. Sa ütled, kuidas nad võtavad, aga nemad võtavad, ema on haige, las Jumal teeb sind terveks, sa ei saa seda vaadata ja igatsesid seda nende silmis, ükskõik kui palju sul lapsi on. Sukret 6-kuulisele sessioonile.Nagu ma ütlesin, et igaühe elu on tema enda asi, ära solvu. Ma hoolitsen oma sõnade eest isana. Ma ei saa oma lapsest eemale hoida, sa seisad halal. Las olla. Räägite samast asjast, ma ütlesin teile, roos. Need näevad välja nagu 1000 eurot kuus. Saada, pole vahet.

    Teil on aastane laps, samas kui teised võivad olla vanemad, kuid nad arvavad, et nad ei saa nende laste eest hoolitseda. Te viisite nad Türki nagu praegu, sest te ei saa (õigustatult) nende eest hoolitseda. Sa ütled, kuidas nad seda võtavad, aga nad saavad, ema on haige, las Jumal teeb sind terveks, sa ei saa seda vaadata ja igatsesid seda nende silmis, ükskõik kui palju sul lapsi on. Sukret 6-kuulisele sessioonile.Nagu ma ütlesin, et igaühe elu on tema enda asi, ära solvu. Ma hoolitsen oma sõnade eest isana. Ma ei saa oma lapsest eemale hoida, sa seisad halal. Las olla. Räägite samast asjast, ma ütlesin teile, roos. Need näevad välja nagu 1000 eurot kuus. Saada, pole vahet.

    Sain oma naiselt vollmachi, keda ma ei saa vaadata, sest mul on psühholoogiline probleem

    Põhjus, miks ma lapsed võtsin, oli see, et nad ei saanud nende eest hoolitseda ja riik võttis nad minult ära.Nad ütlesid, et lasevad lapsi.

    Eile õhtul ütlesid nad mulle, et tooge lapsed ja me anname teile teie seansi, ma ei võtnud seda vastu, ma ütlesin, kui te liiga palju sunnite, siis ma lähen Ma ütlesin, et leiame kesktee, anname 6 kuud , pärast esimest 3 kuud öeldi 6 kuud hiljem, mulle anti 6-kuuline unbefritz, siis võtsin lapsed esmaspäeval, kuid nad alati paluvad mul lapsed tuua ja nad ütlevad, et ma saan nende volikirja Türgist, siis vastavalt olukorrale. kolin

    Tema meele järgi, kas nad võivad öelda, et mine, ma rääkisin töökohaga, nad näitavad seda täies ulatuses, siis kas saab midagi muutuda, mul oli 4 -aastane abielu, kas see on normaalne, nad peaksid mulle 6 kuud andma

    miakollogne
    Osaleja

    Jugenamt vastutab kõigi Saksamaal elavate laste eest. Teie lapsed on Saksamaa kodanikud, lisaks saate lasteaia kolmele lapsele. Saadate selle raha Türki. Ei, sa ütlesid, et nad peaksid nägema kultuuri, julmust jne, need on vabandused. Samuti on elu ja haridus Saksamaal palju parem kui Türgis. Lapsed ei ole emal ega isal. Kui ma oleksin Jugenamt, võtaksin teilt lapsed ja annaksin nad pflegefamilyle või küüditaksin teid Türki. Palveta, et nad sind ei vallandanud.

    Jugenamt vastutab kõigi Saksamaal elavate laste eest. Teie lapsed on Saksamaa kodanikud, lisaks saate lasteaia kolmele lapsele. Saadate selle raha Türki. Ei, sa ütlesid, et nad peaksid nägema kultuuri, julmust jne, need on vabandused. Samuti on elu ja haridus Saksamaal palju parem kui Türgis. Lapsed ei ole emal ega isal. Kui ma oleksin Jugenamt, võtaksin teilt lapsed ja annaksin nad pflegefamilyle või küüditaksin teid Türki. Palveta, et nad sind ei vallandanud.

    Abi Vallaha Anlamiyorum benim aldigimdan benim neden haberim yok

    Ma ei saa raha, ma läksin pärast selle saamist, sest mu naine ei öelnud mulle ja laps võttis oma raha ja tegi endale tasa.


    Jugenamt vastutab kõigi Saksamaal elavate laste eest. Teie lapsed on Saksamaa kodanikud, lisaks saate lasteaia kolmele lapsele. Saadate selle raha Türki. Ei, sa ütlesid, et nad peaksid nägema kultuuri, julmust jne, need on vabandused. Samuti on elu ja haridus Saksamaal palju parem kui Türgis. Lapsed ei ole emal ega isal. Kui ma oleksin Jugenamt, võtaksin teilt lapsed ja annaksin nad pflegefamilyle või küüditaksin teid Türki. Palveta, et nad sind ei vallandanud.

    Tundub, et Saksamaa valitsus toidab teid väga tühja kommentaariga.

    Laps raha ei saanud.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Kuidas sa tead, kuidas sa seda meest süüdistad?

    Jugenamt vastutab kõigi Saksamaal elavate laste eest. Teie lapsed on Saksamaa kodanikud, lisaks saate lasteaia kolmele lapsele. Saadate selle raha Türki. Ei, sa ütlesid, et nad peaksid nägema kultuuri, julmust jne, need on vabandused. Samuti on elu ja haridus Saksamaal palju parem kui Türgis. Lapsed ei ole emal ega isal. Kui ma oleksin Jugenamt, võtaksin teilt lapsed ja annaksin nad pflegefamilyle või küüditaksin teid Türki. Palveta, et nad sind ei vallandanud.

    Kuidas sa tead, kuidas sa seda meest süüdistad?

    Ta räägib valesti, söör.

    südametu
    Osaleja

    Enamik. Ilus. Don, jää lastega Türki, otsi tööd, tööta, sule Saksamaa raamat. Kui laste Saksa kodanikud suureks saavad, otsustavad nad ise, kus nad elama hakkavad. Tõsiselt, ma ei saa mõnikord mõnest asjast aru, eksnaine mulle. Kui ta ütleb, et ei taha meie last võtta, siis ma ei peatu hetkekski ja pöördun tr poole. Sul pole venda vaid üks, vaid kolm last. Mis sa teed, mine oma laste juurde, nad jäävad emata

    Enamik. Ilus. Don, jää lastega Türki, otsi tööd, tööta, sule Saksamaa raamat. Kui laste Saksa kodanikud suureks saavad, otsustavad nad ise, kus nad elama hakkavad. Tõsiselt, ma ei saa mõnikord mõnest asjast aru, eksnaine mulle. Kui ta ütleb, et ei taha meie last võtta, siis ma ei peatu hetkekski ja pöördun tr poole. Sul pole venda vaid üks, vaid kolm last. Mis sa teed, mine oma laste juurde, nad jäävad emata

    Mu õpetaja, ma näen naist, ta võtab vastu mu lapsi, ta võtab vastu jugedami, ta arvab, et kui me abiellume, saab kõik korda.

    Simdilik biraz para topluyorum calisiyorum bi restauranta ve orda konumum iyi guzelde para kazaniyorum insallah bu sene icinde evlenip getiricem cocuklari

    südametu
    Osaleja

    Mu vend on abitu, ma saan aru, kuidas see on kellegagi, kellega sa just kohtusid. Usaldate oma lapsed igaühe ellu, aga lubage mul teile selgelt öelda, et kirjutasite nii palju, ma saan teie käest aru, et hoolite Saksamaast rohkem kui oma lastest, ärge solvuge. Tundub, et ta on see, mida ma ütlesin

    Mu vend on abitu, ma saan aru, kuidas see on kellegagi, kellega sa just kohtusid. Usaldate oma lapsed igaühe ellu, aga lubage mul teile selgelt öelda, et kirjutasite nii palju, ma saan teie käest aru, et hoolite Saksamaast rohkem kui oma lastest, ärge solvuge. Tundub, et ta on see, mida ma ütlesin

    See ei ole nii, õpetaja, ma teenin siin ja saadan oma lastele ja perele iga nädal 200 300 eurot Kui ma lähen Türki, kui saan 100 liiri, on konto selge.

    südametu
    Osaleja

    Ma ei tea, vend, su elu on raske olukord, aitagu sind Jumal

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 29)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.