Elukoht, piiramatu elamisõigus Saksamaal ja Saksa kodakondsus..!!

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Baybars
    Osaleja

    Need niidid kaovad koos on kirjutatud erinevate pealkirjade Ma tahan muuta see seletus all töötanud taastada, kui on sõpru, kes soovivad nii kasu nad saavad mind kätte allkirja sektsioonis lisada oma uurimistöö neid sealt ..

    Visum – viisa: see on õigus, mille annavad konsulaadid maksimaalselt 3 kuuks.

    Aufenthaltserlaubnis – elamisõigus: see on ajutine elamisõigus, mille annab Saksamaal välisamet.

    Unbefristet, Niderlassungserlaubnis – piiramatu seanss: varem Unbefristet, nüüd tuntud kui Niderlassungserlaubnis, piiramatud elamisõigused

    Neile, kes on juba pärast Deutsche Staatsangehörigkeiti, Saksa kodakondsust

    Nüüd olete perekonna taasühendamise teel viisa kätte saanud ja Saksamaale tulnud.Esimene asi, mida peaksite tegema, on võimalikult kiiresti, isegi kui teil on aega, minna välismaalaste kontorisse ja taotleda elukohta – Aufenthaltserlaubnis.

    ..Kui teie abikaasa on Saksa kodanik, saate esmalt elamisloa 1-2 aastaks ja seejärel 1-2 aastaks, kui seda pikendate. Kui olete kokku saanud 3 aastat, on teil õigus taotleda piiramatut viisat – Niederlassungserlaubnis. Selle määrab elamisseaduse artikli 28 lõige 2. Lisan alloleva lingi, soovijad saavad siseneda ja sealt saksakeelset versiooni lugeda..

    Link: https://www.juraforum.de/gesetze/aufenthg/28-familiennachzug-zu-deutschen

    ..kui teie abikaasa on Türgi kodanik, saate elamisõiguse 1 või 2 aastaks, mille kestus varieerub olenevalt linnast kuni selle 5 aasta täitumiseni. 5. aasta lõpus saate taotleda piiramatu viisa – Niederlassungserlaubnis, kui täidate ka muid tingimusi, näiteks 60 kuud. Nagu näiteks pensionifondi maksete tegemine, st töötamine. Need tingimused määravad kindlaks artikli 9 teises lõigus loetletud 2 osapoolt Seansiseaduse muude tingimustega saate tutvuda lingilt.

    Link: https://www.juraforum.de/gesetze/aufenthg/9-niederlassungserlaubnis

    – Muidugi, isegi kui teie abikaasa on sakslane või türklane, on üks põhitingimus, et peate osalema integratsioonikursustel ja olema edukas enne piiramatut viisat.


    Läheme Saksa kodakondsusse:

    Kodakondsuse saamise õigust reguleerivad üldiselt kodakondsuse seaduse artiklid 8, 9 ja 10. Vastavalt sellele reguleerib artikkel 8 üldisi õigusi, artikkel 9 reguleerib saksa abikaasaga abielus olevate isikute õigusi ja artikkel 10 ülejäänud välismaalaste õigusi, st neid, kes pole abielus või kes jäävad mingil viisil Saksamaale.

    .. Selle kohaselt on solvunud inimeste õigused 8. ja 9. korraldused. need kirjed ei kirjuta midagi, mis on otseselt seotud senaadiga. kuid tegelikult olete abielus saksa paariga 5. Kui sa täidad saksa kodakondsuse aasta lõpus, on teil õigus taotleda. muud tingimused, saksa keele tundmine, kodakondsuse test, põhiteabe saamine Saksamaal, sotsiaalabi mitte saamine jne. Lisan selle artikli lingid Assagidale.

    8. Artikli link: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,8
    9. Artikli link: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,9

    Selle ajaga seotud taotlus Linkte: https://www.duesseldorf.de/buergerinfo/33/03/31eb02.shtml

    Artikkel 10 reguleerib Türgi kodanike õigust omandada Saksamaa kodakondsus. Seetõttu on üheks tingimuseks viibida Saksamaal 8 aastat ja täita muid tingimusi, mis on täidetud ülalnimetatud abikaasaga abielus olevate isikute poolt. Selles seaduses lisan alloleva lingi.

    10. Artikli link: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,10

    lisaks sellele on kogu istungjärgu seadusandlus Linkte:

    https://www.jusline.de/Aufenthaltsgesetz_%28AufenthG%29_Langversion

    See on ka kodakondsuse huvides olev seadus Linkte:

    https://www.gesetze-im-internet.de/rustag/BJNR005830913

    Leiate.

    Kui teil on küsimusi, võite neid siin küsida. Loodan, et see aitas sõpru, kes seda teemat soovisid ..

    EL-TURCOlt
    Osaleja

    eline tervis

    Baybars
    Osaleja

    eline tervis

    Ma ei saa väljendada olukorda valel poolel. Ma andsin selle vanuse seoste tõttu selle .. ..

    väga ilusad baybars eline tervis. kas teil on igaüks neist riikidest ühesugune? sest mu saksa kodakondsuse varem, et on elanud siin üks aasta ja 8 5 olla gerekiyormus andis maksu arveid. naine sai pärast seda, kui ta need asjad tegid, kodanikuks. naine tulid Vietnami mitte Türki. äkki võiksid nad olla erinevad taotlused?

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Tugce I otsus olema vist kõikjal samal mulle, kui sa loed lazım Saksa kodanik abielus üks 3 aastat Saksamaal jääb üle olla abielus kodanik vajalikud ja 2 aastat, et saada vajalik summa lõpus aasta 5 te doguyor.bayb kodanikuõigused saada saadab selle linkde https://www.duesseldorf.de/buergerinfo/33/03/31eb02.shtml  Ma kirjutan sama asja nagu minu enda. Ja 8i aasta reegel kehtib nende jaoks, kes on kohalikud kodanikud

    Baybars
    Osaleja

    väga ilusad baybars eline tervis. kas teil on igaüks neist riikidest ühesugune? sest mu saksa kodakondsuse varem, et on elanud siin üks aasta ja 8 5 olla gerekiyormus andis maksu arveid. naine sai pärast seda, kui ta need asjad tegid, kodanikuks. naine tulid Vietnami mitte Türki. äkki võiksid nad olla erinevad taotlused?

    tavaliselt kodakondsusseaduse kõik välismaalastele pelgalt lahke, oli kirjutatud silmapiiril eespool .. see 5 aasta maksu tasumise küsimuses on juba mitte rahvuse, Niederlassungserlaubnis te geciyor .. es 8 ja 9 õigusi gecme kodakondsuse sakslased. aine redigeeritakse. Viidates ka ei ole seal elukutse sel aastal. Aastal 8 xnumx.mad võimalike aastal on sooritanud ..
    – Nüüd, kui aasta ei möödu, kuidas erinevad sakslasest abikaasade kodakondsusõigused? See muudab praktikas. Toon selle näite Düsseldorfi vallast. Omavalitsuse ametlikul lehel on kirjas 5 aastat.

    see võib olla erinev kõikjal, kui te seda aastale ei anna. naine siin ütles mulle 8 aastat. ja 5 on senati maksustanud.

    Sain perekonna taasühendamiseks viisa 3 aastaks. Need suurad erinevad Saksamaa kodaniku abikaasa puhul mujal. See on igal pool erinev, ma ei saanud aru, nii et see on kadunud. On riik, igaüks selles riigis hoiab korda vastavalt oma soovile. Keegi ei saa kellelegi selget vastust anda, sest ühe riigi õigus ei kehti teise riigi suhtes. :poliitika:

    Baybars
    Osaleja

    see võib olla erinev kõikjal, kui te seda aastale ei anna. naine siin ütles mulle 8 aastat. ja 5 on senati maksustanud.

    Sain perekonna taasühendamiseks viisa 3 aastaks. Need suurad erinevad Saksamaa kodaniku abikaasa puhul mujal. See on igal pool erinev, ma ei saanud aru, nii et see on kadunud. On riik, igaüks selles riigis hoiab korda vastavalt oma soovile. Keegi ei saa kellelegi selget vastust anda, sest ühe riigi õigus ei kehti teise riigi suhtes. :poliitika:

    Nr side olemas, nime ei ole see, nüüd ei muuda riigi seadused provintsis, seal ainult erinevad väikesed asjad, ruumi osariigis kendins huvide Duuri .. sisse õigused ja asjad kõik almanyay nagu kodakondsuse suurt muret Hind .. mingeid erinevusi seaduste nagu suuri asju .. nii ühe on ainult üks seadus kodakondsuse seaduse seansi ..

    mängides sul on õigus, seal on näited minu ees diyorusn suhtes .. ainult Saksa ESL abiellus whinny kodakondsuse õigused uute ilmus aastal 2005 .. võibolla gecti're räägime, et kodakondsuse saanud eelmisel perioodil, vastavalt uue seaduse, siis 10. Artiklis kirjutatud 8 ei ole SABA-ga seotud igal aastal .. see on juba 9. 9 kirjutab artiklis selgelt. Artikkel DIOR 8. ja 9. Kuni hilise saada kodanikuõigusi, kui ta ütleb .. nagu käesoleva kirjalikult selgitav lehekülg ametlik kodulehekülg Düsseldorfis palju lehti saab redigeerida seal, ma tingimustele artikli sektoris ..


    No see naine oli muidugi suht vanem, viisa sai vist enne 2005, vaata, ma ei küsinud naise käest seda. Siis on see normaalne. okei :)

    Baybars
    Osaleja

    No see naine oli muidugi suht vanem, viisa sai vist enne 2005, vaata, ma ei küsinud naise käest seda. Siis on see normaalne. okei :)

    vaata, see on nüüd Munichi essee; Kirjutamise ajal on lihtne rääkida

    Die Ermessenseinbürgerung (§§ 8, 9 StAG)
    Die Ermessenseinbürgerung gilt für bestimmte Ausländergruppen wie zB Ehegatten von
    Deutschen, anerkannte Flüchtlinge, eemalige deutsche Staatsangehörige jne, die unter
    erleichterten Voraussetzungen (= kürzeren Aufenthaltszeiten) eingebürgert werden können.
    Für Ehegatten von Deutschen gilt in der Regel eine Wartezeit von drei, für anerkannte
    Flüchtlinge von sechs Jahren. 
    https://www.auslaenderbeirat-muenchen.de/publi/staatsang.pdf

    Dortmund, Bochum kirjutab nende lehel sama asja.

    ma saan aru. Igatahes on meil veel paar aastat aega neid töid vaadata, selleks ajaks muutub 50 korda rohkem :haha:

    Baybars
    Osaleja

    ma saan aru. Igatahes on meil veel paar aastat aega neid töid vaadata, selleks ajaks muutub 50 korda rohkem :haha:

    `

    Kas teil on kavatsus saada Saksamaa kodanikuks?

    EL-TURCOlt
    Osaleja

    Ma arvan, et Saksamaa kodakondsus ei ole nii atraktiivne kui varem.
    -Kõige olulisem on arvestada sellega, et kui teatud tüüpi tööga inimene saab Saksamaa kodakondsuse, siis SSK-Baghkuri tunnistused surevad. No inimesed, nad nimetasid Türgis pensioniiga hauas pensionieaks, neil polnud aimugi. inimesed siin, isegi mitte hauas, vaid ainult siis, kui luud on kuivanud (Kes vähegi kursis Türgi keskmise vanusega, nõustub minuga! Me ei saa elada 85-90 nagu sakslased….
    Kas sa ütlesid naisele, kes on 65-aastane, pilgutab ta nägu - meie 55–60-aastane vöökoht on surnud, ma olen läbi, see ei tõuse sügavale
    – 2. Õigus omada Türgis kinnisvara 8. Kui ma ei eksi, siis veel 5 aastat tagasi ei saanud välismaalased Türgis kinnisvara omandada, majade müük oli peatunud – võib-olla on uus seadus vastu võetud, ma ei tea palju sellest.
    -Sellel maailmas on ka teine ​​pool.Inimesed tahavad olla maetud sinna, kuhu nad sündisid (vähemalt mina).
    – Isegi kui mul oleks 4 Saksa passi, poleks mul vaja passi, millest oleks tuhande kilomeetri kauguselt näha, et olen türklane...
    –Rongi käik pole sugugi halb.. Kui veab, siis poleks paha veeta suvine elu rongis, kui vanus on 50-60.. Kas tuleme veel, las ma müün selle ema maailm...
    see on minu idee.

    Baybars
    Osaleja

    Ma arvan, et Saksamaa kodakondsus ei ole nii atraktiivne kui varem.
    -Kõige olulisem on arvestada sellega, et kui teatud tüüpi tööga inimene saab Saksamaa kodakondsuse, siis SSK-Baghkuri tunnistused surevad. No inimesed, nad nimetasid Türgis pensioniiga hauas pensionieaks, neil polnud aimugi. inimesed siin, isegi mitte hauas, vaid ainult siis, kui luud on kuivanud (Kes vähegi kursis Türgi keskmise vanusega, nõustub minuga! Me ei saa elada 85-90 nagu sakslased….
    Kas sa ütlesid naisele, kes on 65-aastane, pilgutab ta nägu - meie 55–60-aastane vöökoht on surnud, ma olen läbi, see ei tõuse sügavale
    – 2. Õigus omada Türgis kinnisvara 8. Kui ma ei eksi, siis veel 5 aastat tagasi ei saanud välismaalased Türgis kinnisvara omandada, majade müük oli peatunud – võib-olla on uus seadus vastu võetud, ma ei tea palju sellest.
    -Sellel maailmas on ka teine ​​pool.Inimesed tahavad olla maetud sinna, kuhu nad sündisid (vähemalt mina).
    – Isegi kui mul oleks 4 Saksa passi, poleks mul vaja passi, millest oleks tuhande kilomeetri kauguselt näha, et olen türklane...
    –Rongi käik pole sugugi halb.. Kui veab, siis poleks paha veeta suvine elu rongis, kui vanus on 50-60.. Kas tuleme veel, las ma müün selle ema maailm...
    see on minu idee.

    – Kas nende SSK-perioodide aegumine on kindel? Näiteks mu advokaadist sugulane ütles, et Türgis saab Saksamaal töötamise aega lugeda.Kas on kindel, et nad tapsid perioodid vastavalt?
    - Nendel välismaalastel ei olnud kuni viimase ajani õigust omada Türgis kinnisvara, nagu te ütlesite, kuid EL ühtlustamisseaduste raames muutsid nad seda. Nad võimaldasid neil omada kinnisvara ettevõtte kaudu. Nüüd läksid nad minema. et ka seda muuta.Ma ei tea mis nad tegid,aga nad saavad ka vara omandada ilma firmat otseselt vahendamata.Muidugi tunnustaks õigust.Maailmas muutub seadus kord nädalas Türgis..

    – Nagu te mainisite, on selle maailma teine ​​pool, aga me peame ka sellest vaatenurgast sellele mõtlema, maailmas on palju Kaaslasi ja Akinci haudu, kes pole maetud nende enda kodumaale.. Ma isegi lugesin kunagi, et Euroopa südames ja isegi keset Saksamaad olid raiderhauad.. Muidugi pole me ei kaaslased ega akinci. :)

    . Peale teie mainitud lääneolude mõtlen ka sellele. Kui Saksamaal elavad türklased jäävad Saksamaale kauaks, peavad nad kõik olema Saksamaa kodakondsusega .. Kooskõlas selle mugavuse või raskustega .. Et looge fuajee hääletuspotentsiaali jaoks. Muidugi kogunemine Saksamaal ühe katuse alla. Kui realistlik oleks meil oma tegevust läbi viia, kuid vähemalt 500.000 2 armeenlast peaks Prantsusmaal laskma Saksamaa parlamendil teha seda, mida nad saavad teha sarkozy poolt üle XNUMX miljoni Saksamaal elava türgi. See on viis, kuidas olla hääletuspotentsiaal.

    Muidugi on meil õigus ja vasak meie vahel. Alawi sunniit, mitte religioosne. armulaud või mitte .. lisaks sellele, et meie bölündügüis on palju meie endi armukadedust massiliikumise ic-l, mis on üks suurimaid probleeme, mis vajavad asmamizit .. nagu vähemalt siin, et arvate, et Türgi ja rahva huvid lobitöös bi otsimine peab siiski sees olema. kui täna tehakse uuring. Kas Türgi saab Euroopa Liitu .. te ei saa Türgi hammasratta suunas Euroopas kasutada hääli vist ..

    fuk_xnumx
    Osaleja

    nii bassi kuni lõpuni kui haklisin SSK aeg tuli uus assamblee, kuid ma tean täpselt leina sisu, millal ja ma ei usu, et see on juba olemas pärast seda, kui minu 23-aastane Türgis ei kohustunud ühel päeval isegi kindlustust maksma kaastööd tegid nii ülikooli elu, mis on kindlustatud äri ei ole kunagi aeg oldukd kooli lõpetanud juba otsene Saksamaa küsides esitlus paikkonnad on nüüd, miks ma Minu gecmeyim.avantaj kodakondsuse saada rohkem ma tean ja hääleõigused, kui tunnistan õigust vältige kohtlemist nagu võõras nii yasya väga oluyor.s bulgaaria närviline liiga türgi kodanik hoitakse inimeste ustel siis almanvatadnaslig et lõppkokkuvõttes on see julmus yuzunden.türkiye kaupade kui õiguse omandada juba meile kõigile enne türgi kodakondsus bulunduğu, mida tuleb sinisele kaardile rakendada, sest me teame, et süsteem, mida me kõik enam tunneme, muudab selle, kuidas kullanilams gerektiğni ja sinine kartd hääletamise jõustumisel Türgis uutest seadustest lahkuvad.toimingud gerceklestirebilcek kaupade ostmine maa, mis saab selliseid taotlusi, võib juba siniseid kaarte yapiliyor..b seadus laiendas olcak aktiivsemalt ja sunulcak alternatiivina Türgis sündinud Saksamaa kodanikule mulle teie kanatind olen iga türgi kodanik, kes saab kodakondsuse gecmelile ..v 60 kuni 70 aastat on meil kalkun Backson isegi juba hammasratas sissetulevate dusnuy põhjustatud õnnetus ei ela turkiyede turkiyede on vastu võtnud paar tuhat Türgi kodanikku, kes elavad alanyadanis. Ma arvan, et nad kasutavad kodakondsust meile igast suunast ..

    – Kas nende SSK-perioodide aegumine on kindel? Näiteks mu advokaadist sugulane ütles, et Türgis saab Saksamaal töötatud aega lugeda.Kas on kindel, et selle põhjal nad perioodid tapsid?
    - Neil välismaalastel ei olnud kuni viimase ajani õigust omada Türgis kinnisvara, nagu te ütlesite, kuid EL ühtlustamisseaduste raames muutsid nad seda.. Nad võimaldasid neil omada kinnisvara ettevõtte kaudu. kavatseb ka seda muuta.Ma ei tea mis nad tegid,aga nad saavad ka vara omandada ilma firmat otseselt vahendamata.Muidugi tunnustaks õigust.Maailmas muutub seadus kord nädalas Türgis..

    – Nagu sa mainisid, on selle maailma teine ​​pool, aga me peame ka sellest vaatenurgast sellele mõtlema, maailmas on palju Kaaslasi ja Akinci haudu, kes ei ole maetud oma kodumaale.. Ma isegi lugege, et Euroopa südames on raiderite hauad isegi keset Saksamaad.. Muidugi pole me ei kaaslased ega ka Akinci. :)

    . Peale teie mainitud läänelike olude mõtlen ka sellele. Kui Saksamaal elavad türklased jäävad Saksamaale kauaks, peavad nad kõik olema Saksamaa kodakondsusega .. Kooskõlas selle mugavuse või raskustega .. Et luua fuajee Hääletuspotentsiaali jaoks ... Muidugi, meie katus. Oleks reaalne, kui koguksime ja teeksime lobitööd Saksamaal, kuid vähemalt 500.000 2 armeenlast Prantsusmaal peaks saama Saksamaa parlamendi elama üle XNUMX miljoni türgi Saksamaa teeb seda, mida saab sarkozy heaks teha ..

    Muidugi on meil õigus ja vasak meie vahel. Alawi sunniit, mitte religioosne. armulaud või mitte .. lisaks sellele, et meie bölündügüis on palju meie endi armukadedust massiliikumise ic-l, mis on üks suurimaid probleeme, mis vajavad asmamizit .. nagu vähemalt siin, et arvate, et Türgi ja rahva huvid lobitöös bi otsimine peab siiski sees olema. kui täna tehakse uuring. Kas Türgi saab Euroopa Liitu .. te ei saa Türgi hammasratta suunas Euroopas kasutada hääli vist ..

    EL-TURCOlt
    Osaleja

    kästi mul vastata

    – Mul on TR-s ligi 3500 päeva kindlustust ja lisaks ajateenistus! Need kaovad, kui saan Saksamaa kodakondsuse. Aga minu töö Saksamaal lisandub, kui tahan TR-st pensionile jääda. Pensioniiga on TR-s väga sobiv. Saksamaal on keskmine eluiga TR-is 77% meestel, 82% naistel ja 60% naistel. See jääb 65–80% vahele. Kuna olen turkoglu türklane ja pärilike põhjuste tõttu ei usu, et ma 90-XNUMX% näen...
    -Kui meil, türklastel (praegu 18-23) muutub topeltkodakondsuse seadus piiramatuks nagu see kehtib ka teiste EL-i riikide kodanikele,siis saan kodakondsuse.Vajadusel ootan 10h Bulgaaria piiril.I ei lähe minu türgilikkuse tõttu läbi... Kodakondsusel pole piire. 10 aastat ei saa 15 aastaga mõõta. See on niikuinii. Ei ole. Kummalisel kombel huvitab see teema poliitiku nimega Mcallister, kuigi ta on topeltkodakondsus, ta suhtub topeltkodakondsuse teemasse negatiivselt, aga ta sööb sellest koort...
    -Nagu sa ütlesid, ma ei ole ei kaaslane ega röövija. Kui võimalik, peaks mu haud olema Türgis (ma ütlen seda, kuigi mu naine on sakslane!!!)
    -Parim, mida me teeme, on see, et me ei saa midagi lõpetada samamoodi, nagu alustasime! Meil ​​on palju projekte, kuid lõppu pole. Seetõttu on lobitöö kontseptsioon väga pikk. Olgu, Türgi partei asutati Bremenis viimati aastal kolis see eelmisel kuul CDU-sse, selle esimees ja asetäitja... Millisest poliitikast me räägime...
    -Ei solvu kedagi, aga seni kuni neil kurdi kodanikel meie seas probleeme on, meie võitlus ei lõpe (kahjuks on ka neid, kes sama lipu all ei saa kõhtu täis võtta... Igatahes on see teine ​​aruteluteema, palun tehke ei kommenteeri seda teemat, muidu läheb teema segaseks.
    -Ufuk, ise elasin Alanyas 15-16 aastat.Mu parempoolne naaber kortermajas oli näiteks sakslane.Sellepärast ma ütlengi nii kuna kui saan 50, siis jooksen ka mina minema :-) , kõigepealt pean tasuma ostetud maja võla. :-)

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 41)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.