(ÖSD) Kas A1i sertifikaat on Saksamaa konsulaadis heaks kiidetud?

> Foorumid > Saksa A1 eksami, A2, B1, Saksa KPDSi, KPSSi ja teiste Saksa eksamite jagamine > (ÖSD) Kas A1i sertifikaat on Saksamaa konsulaadis heaks kiidetud?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    huseyincanturk
    külaline

    Vajan perekonna taasühinemiseks A1-tunnistust. Seetõttu läksin Adana kuulsaimale võõrkeele kursusele Kökdil ja kandideerisin. Kuid isik, kelle poole pöördusin, ütles mulle, et mul pole vaja minna eksamile Ankarasse Goethesse. Kuna ÖSD-l on kokkulepe, siis sooritan eksami kohas, kus kursuse läbin ehk juurkeeles. Oletame, et sooritasin eksami, mille vastu olin uudishimulik, ja sain oma tunnistuse .. Kas konsulaat tekitab probleeme? Kas siis on vaja Goethe instituudilt sertifikaat hankida? Konsulaadi veebisaidil öeldakse ÖSD-s, et sellega võib sõlmida lepingu, kuid tuleme, kõik ostavad Goethedeni. Kas on keegi, kes ei saa Goethilt tunnistust ja saab ÖSD-ga kursustel tunnistuse ja läheb konsulaati?

    yenicerixnumx
    Osaleja

    Selamunaleyküm

    Perekonna taasühinemiseks vajalike dokumentide loetelu Saksamaal
    "Tõend saksa, Euroopa ühise keele põhioskuste kohta
    minimaalne A1 tasehttp://www.europaeischer-referenzrahmen.de): A1
    tasandil, neli keeleoskusega seotud elementi (arusaamine, rääkimine, lugemine ja kirjutamine)
    See hõlmab. Taotleja otsus selle kohta, kuidas ja kus saada saksa keelt
    annab. A1-keele tunnistuse peab siiski välja andma volitatud asutus. Türgis
    Goethe Instituut „Start Deutsch 1“ (http://www.goethe.deAustria keele diplomiga
    (ÖSD) "Grundstufe Deutsch 1" (http://www.osd.at). Keele tunnistuse originaal
    tuleb esitada. Eespool nimetatud keeletunnistuse, viisa esitamine
    tähendab, et keeleoskuse tunnistus võetakse automaatselt vastu.
    ei tule. '

    Ma arvan, et järgige siin kirjutatud. Ärge kunagi riskige oma tööga.

    selametle

    Vajan perekonna taasühinemiseks A1-tunnistust. Seetõttu läksin Adana kuulsaimale võõrkeele kursusele Kökdil ja kandideerisin. Kuid isik, kelle poole pöördusin, ütles mulle, et mul pole vaja minna eksamile Ankarasse Goethesse. Kuna ÖSD-l on kokkulepe, siis sooritan eksami kohas, kus kursuse läbin ehk juurkeeles. Oletame, et sooritasin eksami, mille vastu olin uudishimulik, ja sain oma tunnistuse .. Kas konsulaat tekitab probleeme? Kas siis on vaja Goethe instituudilt sertifikaat hankida? Konsulaadi veebisaidil öeldakse ÖSD-s, et sellega võib sõlmida lepingu, kuid tuleme, kõik ostavad Goethedeni. Kas on keegi, kes ei saa Goethilt tunnistust ja saab ÖSD-ga kursustel tunnistuse ja läheb konsulaati?


    Goethe telc väljastatud sertifikaadi nimi õppis saksa keelt teise kursuse ja võttis eksami seal. Sertifikaat, mille ma sain, ütleb, et telc on sama mis goethe antud sertifikaat. Kui ma ei tea valet Ösd Österreiches sprachdiplom ja tuba, mida nad ütlevad.

Kuvatakse 2 vastust – 1 kuni 2 (kokku 2)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.