PALUN ÄRGE AVA TEEMA ENNE SIIN LUGEMIST

> Foorumid > Saksa õppetundide küsimused ja vastused > PALUN ÄRGE AVA TEEMA ENNE SIIN LUGEMIST

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    MuhaяяeM
    Osaleja
    MIDA TULEB ARVATADA AINE AVAMISEL

    * KONU BAŞLIĞINDA ÇOK – ACİL – YARDIM – LÜTFEN – BURAYA BAKIN – BAKAR MISINIZ GİBİ KELİMELERDEN HERHANGİ BİRİNİ ASLA KULLANMAYIN

    * ÄRGE KASUTAGE TEEMA Pealkirjas muid märke kui punktid, komad ja küsimused

    * SINU TEEMA PEAB OLEMA LÜHIKE KOKKUVÕTE SÕNUMIST JA PÄRITA SÕNUMIST ALATI IDE.

    * IGA KÜSIMUS TULEB TEADA eraldi teema all, ärge kõhelge teemat avamast

    * ÄRGE KIRJUTAGE TEEMA Pealkirja suurtähtedes

    Ahmad
    Osaleja

    Kui võtate valusa näite, siis rääkisin neile nendest küsimustest.

    MuhaяяeM
    Osaleja

    Vabandust, mu sõber, ma ei kirjuta enam ;)

    baturay_
    Osaleja

    Ma võtan seda arvesse

    aysunnn
    Osaleja

    Tere, ma olen uus liige, ma ei tea veel, kuidas seda kursust kasutada, see on väga keeruline. Kas aitate mind?

    määrima
    Osaleja

    Tere, tahan küsida, kas saaksite anda nimekirja kohtadest, kus kasutatakse verbi sein.

    lootusetult
    Osaleja

    Aga poisid? Ma ei saa teemat alustada.

    grisli
    Osaleja

    Ma arvan, et see peaks olema parim :)


    Kallid sõbrad, ma tahan teilt teavet saada, tegin Saksamaal pereliidu, kuid mu naise seansil on mul 1 aasta laps, ta sündis seal 3-aastaselt, mu mees töötab ja seal on maja 1 aastaks.

    Tere sõbrad, ma tahan teilt teavet saada, tegin Saksamaal pereliidu, aga mu naise seansil on mul 1 aasta laps, ta sündis seal 3-aastaselt, mu mees töötab, mul on maja , Ma arvan, et nad teevad 1-aastase sessiooni.

    mer19
    Osaleja

    Ma tahan teema avada, kuid ebaõnnestus. Kas oskate anda teavet selle avamise kohta?

    mer19
    Osaleja

    Entschuldigung… ich habe gefunden alkis:)

    türkkız
    Osaleja

    Tere, ma olen uus liige, ma ei tea veel, kuidas seda kursust kasutada, see on väga keeruline. Kas aitate mind?

    hoşgeldin öyleyse cafe almancaxa bekleriz  :haha:

    adaizm on
    Osaleja

    Tere, ma olen uus liige, ma ei tea veel, kuidas seda kursust kasutada, see on väga keeruline. Kas aitate mind?

    kelıme haznenı genıslet…bol bol cep telefonuna almanca dıyalog ları mp olarak ındır kulaklıkla dınle..

    Alustuseks pange meelde igapäevaste põhivajaduste mustrid
    Näiteks vajan seda (ich brauche) või tooge mulle klaas vett) Können sie bitte ein glas wasser bringer)
    oli kostet (kui palju raha) ich komme aus der türkei (ma tulen Türgist) woher kommen sie (kust sa tuled)

    lihtsate igapäevaste uute tutvuste või põhifraaside jaoks.

    edu

    nilakk
    Osaleja

    Täname hoiatuse eest. Ma kaalun :)

Kuvatakse 14 vastust – 1 kuni 14 (kokku 14)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.