palun küsige mulle üks küsimus

> Foorumid > Saksa õppetundide küsimused ja vastused > palun küsige mulle üks küsimus

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.

    mul on nii igav tickoff :)

    reyyan et
    Osaleja

    Miks teil igav on? see on näiteks küsimus  :)

    YAMANEF et
    Osaleja

    Mis saab 2023. aasta Lausanne'i rahulepingu lõpust? Ja öeldakse, et lepingus on salaklauslid. Mis need klauslid on?  :)

    Pean silmas küsimust saksa keele kohta

    hüdra258
    Osaleja

    Teema: Igapäevane rutiin
    -10 klassi klass
    - Lõigus on vähemalt 15 lauset

    Kui teete, leian oma tee, vend :D

    Minu nimi on, et käin täna hommikul sel tunnil koolis, naasen selle tunni juurde, kus söön, õpin, lähen välja jalgpalli mängima. :D

    reyyan et
    Osaleja

    okei mache ich.

    Mein name is ….. kirjuta oma nimi….. Ich bin….. kirjuta oma vanus…. jahre alt.
    Ich stehe immer um 7 Uhr auf.
    Ich gehe um 7.30 Uhr in Schule. Die Schule istub 8 Uhr bis 15 Uhr.
    Ich komme um 15.30 nach Hause dann esse ich zu Mittag. Nach dem Essen mache ich Hausaufgaben. Danach gehe ich nach draußen und ich spiele Fußball.

    reyyan et
    Osaleja

    Lähete edasi või kirjutate ise oma laused üles, pole vahet, kas see on vale või õige. Ma kontrollin ja parandan teile valed kohad. Need on nagunii kõige lihtsamad saksa laused. Kui kirjutate mõistmata sõnad türgi keelde vihikusse ja korrake neid terve päeva, jääb see teie meelde. Vastasin veidi hilja, kuid saan teid aidata probleemides, millega te takerdute.

    Näiteks on mõne lause lause tähendused:

    Ich stehe immer um 7 Uhr auf. AUFSTEHEN: ÜLEMINE.
    Nach dem Essen mache ich Hausaufgaben. NACH DEM ESSEN: PÄRAST SÖÖDA
    dann esse ich zu Mittag. MİTTAGESSEN: LÕUNAPÄEV .. DANN: HILJEM
    DANACH: HILJEM.
    DRAUSSEN: VÄLJAS   

    beetttxnumx
    Osaleja

    Kui me ütleme zwei stuhle, kas meil on eesliide nagu ein või die? Kas peaksime kirjutama otse zwei stuhle?

    reyyan et
    Osaleja

    Kui me ütleme zwei stuhle, kas meil on eesliide nagu ein või die? Kas peaksime kirjutama otse zwei stuhle?

    Kirjutate koos zwei Stühlega.
    Der Stuhl: Tool Die Stühle: Toolid. Kaks tooli oleks zwei Stühle. ein ja die on artiklid ning artikkel ein on ainsuse ja määramata artikkel. 

    beetttxnumx
    Osaleja

    Kuidas me saame kirjutada, et talle meeldib raamatuid lugeda ja muusikat kuulata?

    shamata
    Osaleja

    Kuidas me saame kirjutada, et talle meeldib raamatuid lugeda ja muusikat kuulata?

    Er liest gern Buch ja hört gern Music.

    beetttxnumx
    Osaleja

    Mis siis, kui ütleme, et tema hobid on raamatute lugemine ja muusika kuulamine? 

    beetttxnumx
    Osaleja

    Mis siis, kui ütleme, et tema hobideks on raamatute lugemine ja muusika kuulamine?

    beetttxnumx
    Osaleja

    Mida tähendab mõistatuste lahendamine saksa keeles

    beetttxnumx
    Osaleja

    Elame 10. korruselises kortermajas. Asume 3. korrusel. Kas saate lause tõlkida

    shamata
    Osaleja

    Mis siis, kui ütleme, et tema hobideks on raamatute lugemine ja muusika kuulamine?

    Sein Hobbys sind Buch lesen und Music hören.

    Mida tähendab mõistatuste lahendamine saksa keeles

    Kreuzworträtseli leukeemia

    Elame 10. korruselises kortermajas. Asume 3. korrusel. Kas saate lause tõlkida

    Wir wohnen sisse zehnter stöckigen Wohnung. Wir sind im dritten Stock.

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 22)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.