imporditud peigmees ja pruut kandidaadid Altin tavsiyeler

> Foorumid > Saksamaa ja teiste Euroopa riikide peasektsioon > imporditud peigmees ja pruut kandidaadid Altin tavsiyeler

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.

    Tere;
    Sõbrad, ma olen õppinud mõnda oma foorumit, et näha palju inimesi (eriti peigmees ja pruudid), kes tulevad Saksamaale
    Neil on suur soov ja soov. Ma ei mõista seda valesti, kuid ma tahan teile hoiatada, et see pole teie unistustes paradiis.
    Isegi kui koht muutub halvaks kohaks, isegi põrgus, olenevalt abielus olevast isikust ja perekonnast, pidage meeles
    Erandiks võivad olla inimesed, kes tulid esimesena Saksamaale ja küladest tulid inimesed.
    Ma annan sulle paar nutikalt kaks soovitust;
    1-Kui teil on eriti nimi Türgi; nii et ärge tulge Saksamaale, kui tunnete ennast öösel (kui sulle meeldib, siis peaksite siia minema :) )
    2- Mulle meeldib seiklus, ma armastan sind väga (palvetage oma lugupidamise ja perega hästi) 
      a-) Ärge tehke esimestel 3-aastatel lapsi.
      b-) Ärge sisestage ebakompetentset töötuspensioni
      c-) Ausalt minnes oma keelde Suun 6 + 3 kuu (900 tundi) kursusel (andke oma b1 eksam)
      d-) Hangi haridus, mis põhineb teie kutsealal Tr-is (ärge unustage, et olete töötud)
    Tegelikult on veel palju kirjutada, aga on juba hilja...
    Sõja jumal.
    Lugupidamisega.

    KAZENIS
    Osaleja

    Saol, kuid see import ei lähe mulle enam!

    jentzsch2
    Osaleja

    Enamik siinseid sõpru ei püüa tulla Saksamaale, vaid kohtuda oma abikaasa, inimesega, keda nad armastavad.

    Tänan teid Yinede'i nõuande eest. :)

    merytyl on
    Osaleja

    Kallis stuttgartlane, tänan teid nõuannete eest!! Aga ma ei saa ikka aru, mis on teie eesmärk? Tundub, et teie türgi keel on väga hea. Ma arvan, et olete üks neist, kes lahkusid nende külast ja läksid Saksamaale!! olge seal igav, kuid ärge unustage, et teil on veel võimalus Türki naasta. Me peame psühholoogilist sõda. Teema on ületanud füüsilised mõõtmed. Nüüd! Me riskime kõigega. See võib olla taevas või põrgu, teie tea mis, ma isegi ei hooli!!!Niikaua kui me oma abikaasaga kokku saame, on see meie eesmärk!! Palun teil hoida oma HOIATUS ja kommentaarid enda teada!! Samuti tänan teid palvete eest! Jumal juhataks teie teed……

    furdom
    Osaleja

    Mulle ei meeldinud seda fraasi, mulle ei meeldinud imporditud sõna, kuid ma tänan teid teie nõuande eest. Isegi kui türklased, kes on abielus sakslastega, keda ma olen näinud, on keelest õige, Almancia räägib väga valesti.

    Tere jälle;
    Kõigepealt kirjutasid minu sõbrad, sõbrad, positiivsed või negatiivsed arvamused.
    Eger on mul hea meel mulle öelda, kas ma saan oma peas küsimärkuse saada. Minu eesmärk on hoiatada teid.
    Kui teil on absoluutselt plaan B

    Mineralwasser
    Osaleja

    Tere jälle;
    Kõigepealt kirjutasid minu sõbrad, sõbrad, positiivsed või negatiivsed arvamused.
    Eger on mul hea meel mulle öelda, kas ma saan oma peas küsimärkuse saada. Minu eesmärk on hoiatada teid.
    Kui teil on absoluutselt plaan B

    Ma arvan, et see, mida sa ütlesid, on väga loogiline. Nõustun sinuga, mul on nii kahju, et siia tulin. Tulevased sõbrad saavad aru, kui nad siia tulevad…….

    Mineralwasser
    Osaleja

    Siin on väga raske tööd leida... Teie abikaasal peab olema hea töökoht, elu on väga kallis...

    furdom
    Osaleja

    Ma arvan, et see, mida sa ütlesid, on väga loogiline. Nõustun sinuga, mul on nii kahju, et siia tulin. Tulevased sõbrad saavad aru, kui nad siia tulevad…….

    Kui sa kahetsed, et tulid, siis miks sa tagasi ei tule, mu sõber, leidsin kohe tulles töö, kuidas see töö on? Kes tahab töötada, võib leida töö kõikjalt maailmast, nii et ärge rääkige seda teadmata. Muidugi pole keegi kunagi ilus riik nagu Türgi, ma ei saa Türgi asukohta muuta, kuid olud viivad inimesed alati teise peo juurde. 

    KAZENIS
    Osaleja

    Mida siis siis pean tegema?

    Mineralwasser
    Osaleja

    Kui sa kahetsed, et tulid, siis miks sa tagasi ei tule, mu sõber, leidsin kohe tulles töö, kuidas see töö on? Kes tahab töötada, võib leida töö kõikjalt maailmast, nii et ärge rääkige seda teadmata. Muidugi pole keegi kunagi ilus riik nagu Türgi, ma ei saa Türgi asukohta muuta, kuid olud viivad inimesed alati teise peo juurde.  

    Ma tulen sulle varsti tagasi! aga minu ausbildung seda teeb ja me peame selle eest ... töökoha leidmisel muutub see, kui olete oma kohaga seotud.

    Mineralwasser
    Osaleja

    Mida siis siis pean tegema?

    Kui sa oled oma eluga rahul, siis miks sa loobuksid...

    furdom
    Osaleja

    Ma tulen sulle varsti tagasi! aga minu ausbildung seda teeb ja me peame selle eest ... töökoha leidmisel muutub see, kui olete oma kohaga seotud.

    Pole asjakohane, elan Ida-Saksamaal. Võõras rahvaarv on siin Lääne-Saksamaaga võrreldes väga madal. Töövõimalusi on vähem kui Lääne-Saksamaal ja siin on rohkem välismaist vaenulikkust. Kas oskate öelda, kuidas on? Nägin siin palju türklasi ja annan Saksa riigile õiguse neile, kes ei tööta. Mu sõber, kui te ei leia tööd, minge 2,5 euro eest tööd tegema, minge sinna tööle, kui neile teie töö meeldib, võtavad nad teid üles vollzeitilt

    SIMURG
    Osaleja

    Kui sa kahetsed, et tulid, siis miks sa tagasi ei tule, mu sõber, leidsin kohe tulles töö, kuidas see töö on? Kes tahab töötada, võib leida töö kõikjalt maailmast, nii et ärge rääkige seda teadmata. Muidugi pole keegi kunagi ilus riik nagu Türgi, ma ei saa Türgi asukohta muuta, kuid olud viivad inimesed alati teise peo juurde.  

    FUCHS sõber, nõustun teiega lõpuni. Minu nõuanne IMPORT-sõbrale, kes meile kuldset nõu annab, on see, et kui alustate oma abielu plaaniga B, siis kahetsete seda juba.
    Olen siin meditsiiniõde, teenin tänastes tingimustes väga hästi. Minu tingimustes on see hästi, kuid miski ei saa mind oma naisest tagasi hoida. Olen kindlasti jõudnud veendumusele, et see pole taevas. Mulle ei meeldinud see üldse.
    Kuid mu naine on väga kallis ja ma lähen kõikjale tema silmadega kinni. Enamik mu sõpru on siin sellised; keegi pole Saksamaa armastaja.
    Kuid on kindel, et see on riik, kus erinevate plaanidega käijad võivad olla õnnetud.

    KAZENIS
    Osaleja

    Kui sa oled oma eluga rahul, siis miks sa loobuksid...

    Teie sõbra kirjutatud artikli kohaselt peame temast loobuma .. !! Saksamaa, pole halba tööd, pole elu, vett ega vett .. Tänan teid nõuannete eest, kuid see, mis teile head pakub, on minu jaoks halb.
    Seetõttu armastasin ja tahan olla koos sellega, keda armastan. Iga inimene tahab elada oma kodumaal, kuid mida teete siis, kui võimalust pole?

    erutatud
    Osaleja

    tere stutgartli,

    Puudutasite väga toredat teemat. Muidugi on siin mõned erandid.
    Aga su tähelepanek on õige... Nõustun sinuga.
    (Või imporditakse teid nagu mina? ;D)
    Üks, kes Saksamaale tuli, kahetses seda ja teine, kes ei saanud...

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 108)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.