Kas tegevjuhtide võlg tekitab viisaprobleeme?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Attache
    Osaleja

    Tere sõbrad

    Mul on panga ees laenu- ja krediitkaardivõlg.

    Taotlesin 30. septembril, kolmapäeval, välismaalaste filiaal ütles, et protsess on lõppenud, saatsime dokumendid Ankarasse, ma kardan, et võla tõttu tekib probleem, kui kellelgi on selle teema kohta teadmisi, Ma hindaksin seda

    Teenija
    Osaleja

    Tere,
    Võlgade ja pangale sissenõudmise korral pole probleemi seni, kuni pank ei kehtesta välisriigi reisikeeldu. Kui teil on aga võlgu riigile, tekivad sellised probleemid nagu maksuvõlg jne. Välismaale minnes tekib probleeme. Peale selle tean, et teie võlg Türgis ei seo Saksamaa riiki. Uurisin ka palju. Turismiviisa sain võlgades olles, varem polnud probleemi.

    ysmnxnumx
    Osaleja

    Kui teil pole välismaal keeldu, ei juhtu midagi, ma arvan, et üks mu sõber oli võlgu 10 tuhat TL, ta tuli eelmisel nädalal, saate välismaalt viisavõlad tasuda. Aga kui sa seal ei maksa, tõmbavad tolliametnikud sind Türki tulles kõrvale.

    Teenija
    Osaleja

    Välismaale keelamisest saadi teada turvaüksustest.
    Järgmist sammu ma muidugi ei tea. Loodan, et hätta ei jää.

    Attache
    Osaleja

    Ma ei ole võlgu ühtegi maksu, nagu ma ütlesin meie riigi vastu, võlgnen pangale, nad andsid selle 2 nädalat tagasi hukkamisele.

    Teenija
    Osaleja

    Kui neil pole vara, ärge kartke, nad ei saa midagi teha. Nad lihtsalt helistavad advokaadibüroole ja häirivad neid, see on kõik.

Kuvatakse 5 vastust – 1 kuni 5 (kokku 5)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.