Mu naine esitas vale avalduse

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    väärtusc
    Osaleja

    Nagu teate, olen teema varem avanud. Pärast 3 aastat ja 4 kuud koos naisega sama katuse all elamist lahkusin oma kodust ja naasin pärast tõsist konflikti ja rahutust Türki. Mu naine käis kaks päeva hiljem ausländeramtis ja kaebas minu üle. Nad ütlesid ka, et ta oli teiega koos veedetud aja ja sai teilt sõltumatu istungi. Sellele vaatamata tegi ta rünnaku ja esitas valepetsioone. Väidetavalt tühjendasin kogu pangakonto ja pääsesin jne. jne. Nüüd on mul reede pilet, seekord ostsin pileti linna, kus elab mu nõbu, mitte sellesse linna. Kas saan selle valeandmetega Saksamaa lennujaamas tööd? Mul on juba seanss kuni 1. aastani.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Kui ta on politseile kaebuse esitanud, võtavad nad teid muidugi lennujaama sissepääsu juurest üles ja küsitavad.

    väärtusc
    Osaleja

    Kui ta on politseile kaebuse esitanud, võtavad nad teid muidugi lennujaama sissepääsu juurest üles ja küsitavad.

    ükski neist pole tõeline  ;) nad saavad vaadata kontoauszuge. 😉

    südametu
    Osaleja

    Jumala eest ei saa ma aru, kuidas need Türgist abiellunud abikaasad ennast alandavad. :) suur. Võimalik, et teil on partnerkaart, võite raha välja võtta, ütleme nii. Ei, ta on teie naine, võite raha välja võtta, kas sellel on mingeid takistusi? Te ei pea kartma, te ei pea kartma, nagu see nurga all hiir, ta ei leidnud võõrast korterist seda, mida ta tahtis, proovib nüüd iga musta asja, ärge kartke, lõdvestuge , lennujaamas probleeme ei teki, te ei tapnud kedagi :)

    väärtusc
    Osaleja

    Jumala eest ei saa ma aru, kuidas need Türgist abiellunud abikaasad ennast alandavad. :) suur. Võimalik, et teil on partnerkaart, võite raha välja võtta, ütleme nii. Ei, ta on teie naine, võite raha välja võtta, kas sellel on mingeid takistusi? Te ei pea kartma, te ei pea kartma, nagu see nurga all hiir, ta ei leidnud võõrast korterist seda, mida ta tahtis, proovib nüüd iga musta asja, ärge kartke, lõdvestuge , lennujaamas probleeme ei teki, te ei tapnud kedagi :)

    Jah, mul oli partnerikaart. Mõlemad meie palgad olid sinna letile jõudmas. Nii et see pole oluline 😂 Võin tõestada täielikku valet. Tema sõbrad juba andsid selle idee.

    zuzuduru
    Osaleja

    Tere, sõbrad, saatsin konsulaadile e-kirja viisa kohta, mu naine läks välismaalaste kontorisse, mu dokumendid ei läinud, teave intervjuu kohta tehti Saksamaal 25. novembril, kirjas öeldakse ilmub 6 12 nädala pärast, teie viisat kontrollitakse. :) Minu töökoht jääb pärast uusaastat

    südametu
    Osaleja

    Ta ründab inimesi, sest on vihane, kuid ei saa midagi teha. Sõbrad, kes Saksamaal palju teavad, annavad sellist jama nõu :)

Kuvatakse 6 vastust – 1 kuni 6 (kokku 6)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.