Need, kelle abikaasa on EL / EMÜ (ei ela oma riigis) TÄHELEPANU!

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    sibernetike
    Osaleja

    Kui teie abikaasa on ELi kodanik ja elab muus riigis kui oma kodumaal, siis ärge taotlege perekonna taasühinemist, kui te ei soovi kaua oodata .. vaja on vaid Schengeni viisat, mille saate kätte 1-2 päeva jooksul . Tegin vea, taotlesin perekonna taasühinemist, olen oodanud 1 kuud viisat, mille saan 2-7 päevaga. Seda ooteperioodi saate teha oma sihtriigis. Schengeni viisat on ELi / EMÜ kodanike jaoks väga lihtne saada ja see vajab vähem dokumente.

    EL-TURCOlt
    Osaleja

    Nüüd on teie olukord teiste sõpradega võrreldes väga erinev. Sellise tiitli ja sisuga võite teisi eksitada. Sest teie mees on Rumeenia kodanik ja teie olete türklane. Põhjus, miks see nii kaua aega võttis, on see, et tal oli oma maja ja lahkus töölt pärast mittetäielike dokumentide esitamist. Sellest ei piisanud. Siis kolisite Münchenist Berliini ja teie dokumendid viidi sinna automaatselt üle ning kaotasite lisaaega. Kui oleksite taotlenud tavalist turistiviisa, oleksite sai viisa kätte 3 päevaga nagu ütlesid (oletame muidugi, et ei lükanud tagasi), aga selle viisaga võib see kesta max 3 kuud.Jääd Saksamaale ja siis pead tagasi minema. Sest SINA ei ole EL kodanik. Ma ei tea, kas ma oskan seda selgitada? Tundsin vajadust teha see avaldus, et mu sõbrad ei eksiks...

    sibernetike
    Osaleja

    Nüüd on teie olukord teiste sõpradega võrreldes väga erinev. Sellise tiitli ja sisuga võite teisi eksitada. Sest teie mees on Rumeenia kodanik ja teie olete türklane. Põhjus, miks see nii kaua aega võttis, on see, et tal oli oma maja ja lahkus töölt pärast mittetäielike dokumentide esitamist. Sellest ei piisanud. Siis kolisite Münchenist Berliini ja teie dokumendid viidi sinna automaatselt üle ning kaotasite lisaaega. Kui oleksite taotlenud tavalist turistiviisa, oleksite sai viisa kätte 3 päevaga nagu sa ütlesid (muidugi eeldame, et ei lükanud tagasi), aga selle viisaga võib see kesta max 3 kuud.Jääd Saksamaale ja siis pead tagasi minema. Sest SINA ei ole EL kodanik. Ma ei tea, kas ma oskan seda selgitada? Tundsin vajadust teha see avaldus, et mu sõbrad ei eksiks...

    Võite taotleda elamisluba Saksamaal (kui teie abikaasa on teiega), ükskõik mis viisil olete pärast Saksamaale sisenemist sisenenud (sealhulgas ebaseaduslik)

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Sealhulgas perekonna taasühinemine, see tähendab, et kui kodanik on abielus ja siseneb Saksamaale turistiviisaga, kas nad võivad selle viisaga kauaks jääda, kas nad saavad siis elamisloa?

    sibernetike
    Osaleja

    Sealhulgas perekonna taasühinemine, see tähendab, et kui kodanik on abielus ja siseneb Saksamaale turistiviisaga, kas nad võivad selle viisaga kauaks jääda, kas nad saavad siis elamisloa?

    Jah, kui abielus on ELi kodanik.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Mille alusel te seda ütlete? Noh, kas teil on tõendeid? Kas teil on dokument? Kas näidate, millises seaduses seaduses kirjutate, kuhu kirjutate?

    Jah, kui abielus on ELi kodanik.

    EL-TURCOlt
    Osaleja

    Jah, kui abielus on ELi kodanik.

    Kui räägite meile esitluse ja saate teada, kuidas see toimib? Need, kes on nädalaid ja kuid oodanud, ei oota midagi.
    -Taotlemine on erinev (muidugi saab taotleda) aga elamisloa saamine on hoopis teine ​​asi, taotled, siis läheb kõik normaalseks, teed perekonna kokkutuleku ja tuled tagasi.
    ha, aga nagu ma ütlesin, tead midagi, mida me ei tea, et me pole kuulnud, siis teame.
    —Ja kui see nii on, siis miks te veel Türgis olete ja viisat ootate?
    aitäh.

    sibernetike
    Osaleja

    Kui räägite meile esitluse ja saate teada, kuidas see toimib? Need, kes on nädalaid ja kuid oodanud, ei oota midagi.
    -Taotlemine on erinev (muidugi saab taotleda) aga elamisloa saamine on hoopis teine ​​asi, taotled, siis läheb kõik normaalseks, teed perekonna kokkutuleku ja tuled tagasi.
    ha, aga nagu ma ütlesin, tead midagi, mida me ei tea, et me pole kuulnud, siis teame.
    —Ja kui see nii on, siis miks te veel Türgis olete ja viisat ootate?
    aitäh.

    Nagu ma esimeses sõnumis mainisin, tegin vea ja taotlesin perekonna taasühinemist, nii et sattusin sellesse olukorda. Vahepeal kehtivad ELi reeglid ELi kodanike suhtes, kes elavad muus riigis kui nende kodumaal. Sakslased on küll ELi kodanikud, kuid kui nad elavad muus riigis kui Saksamaal, saavad nad kasu ELi õiguse mugavusest (Freizüg / EU, liikumisvabadus).

    https://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2004:158:0077:0123:en:PDF

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Nii et mõtlete nüüd oma esitlust? Kui EL-i kodanik elab teises ELi riigis ja abiellub, võtab tema naine tavalise viisa ja tagastab seansile normaalse viisa.

    Nagu ma esimeses sõnumis mainisin, tegin vea ja taotlesin perekonna taasühinemist, nii et sattusin sellesse olukorda. Vahepeal kehtivad ELi reeglid ELi kodanike suhtes, kes elavad muus riigis kui nende kodumaal. Sakslased on küll ELi kodanikud, kuid kui nad elavad muus riigis kui Saksamaal, saavad nad kasu ELi õiguse mugavusest (Freizüg / EU, liikumisvabadus).

    https://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2004:158:0077:0123:en:PDF

    sibernetike
    Osaleja

    Nii et mõtlete nüüd oma esitlust? Kui EL-i kodanik elab teises ELi riigis ja abiellub, võtab tema naine tavalise viisa ja tagastab seansile normaalse viisa.

    Jah. EL-i seadustes on juba selgelt öeldud, et inimesele, kes läheb EL-i abikaasa juurde, ei saa pakkuda pikaajalist viisat ega perekonna taasühinemist. Kui ELi liikme abikaasa viibib kauem kui 3 kuud pärast riiki saabumist, tuleb neil taotleda elamisluba.

    Selle kirje jaoks

    https://europa.eu/youreurope/citizens/travel/entry-exit/non-eu-family/

    Selle seansi jaoks

    https://europa.eu/youreurope/citizens/residence/worker-pensioner/non-eu-family-members/spouses-children-parents_en.htm

    või sisselogimiseks (valige pärast lehe avamist 'Stayin Aboard for 3 months')
    seansi jooksul (pärast lehe avamist valige 'Stayin Aboard for more than 3 months')

    või saate seda sirvida saksa keeles.

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low_de.pdf

    Ma ei pane türgi keelt, kuna see võib olla tõlkeviga.

    need lingid on vaid mõned tuhanded lingid.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    OK, ma pole ka kunagi varem kuulnud sellisest asjast, et ütlete, et isik, kes saab kodakondsuse ja elab Itaalias, elab see Saksamaa kodanik otse soovis abielluda. Türgiede inspiratsioon võib tulla, kui väljute turismiviisadega Itaalia ja väli ja saab teisendada siin seansi turistiviisa

    Ma ei usu, et see nii juhtub, kuid ma otsin seda.

    Kui turist tulla, kui vajalik paberimajandus koos kodanike põhjus lisaks abiellumine Saksamaal, kuid istungil ei saa seda endale lubada, soovivad uuesti turkiyeye kivistunud nägu perekonna kokkutulek kohaldada tingimusi ja keeletunnistuse muidugi.

    Baybars
    Osaleja

    Jah. EL-i seadustes on juba selgelt öeldud, et inimesele, kes läheb EL-i abikaasa juurde, ei saa pakkuda pikaajalist viisat ega perekonna taasühinemist. Kui ELi liikme abikaasa viibib kauem kui 3 kuud pärast riiki saabumist, tuleb neil taotleda elamisluba.

    Selle kirje jaoks

    https://europa.eu/youreurope/citizens/travel/entry-exit/non-eu-family/

    Selle seansi jaoks

    https://europa.eu/youreurope/citizens/residence/worker-pensioner/non-eu-family-members/spouses-children-parents_en.htm

    või sisselogimiseks (valige pärast lehe avamist 'Stayin Aboard for 3 months')
    seansi jooksul (pärast lehe avamist valige 'Stayin Aboard for more than 3 months')

    või saate seda sirvida saksa keeles.

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low_de.pdf

    Ma ei pane türgi keelt, kuna see võib olla tõlkeviga.

    need lingid on vaid mõned tuhanded lingid.

    proua,

    Olen lugenud linke, mida mainisite, st lugesin linke. Ükski neist linkidest ei ütle, et võite tulla turismiviisaga ja teisendada selle perekonna taasühinemiseks. Võite ka saksa keelt lugeda, valides keelevalikud nendel lehtedel. 

    Lubage mul sellel teemal teile Saksa advokaadi teksti ja linki jagada;

    Wie Sie bereits angedeutet haben, entteht dabei das Problem, dass der Visumszweck falsch ist, unabhängig davon, ob Ihre Braut die Heirat selgesõnaline ausgeschlossen hat; das Visum wird für einen bestimmten Grund, zum Beispiel Tourismus erteilt; wenn dann von diesem Grund abgewichen wird, zum Beispiel durch eine Arbeitsaufnahme oder eine Eheschließung, wird quasi automatisch von falschen Angaben bei der Visumsbeantragung ausgegangen.

    siin link: https://www.deutsche-anwaltshotline.de/rechtsberatung/101176-kann-ein-nicht-eu-buerger-mit-einem-schengen-visum-einen-deutschen-in-daenemark-heiraten-ohne-eine-ausweisung-zu-fuerchten

    Siinne advokaat vastab Taanis abiellunud sakslasele ja inimesele, kes tuli Euroopasse koos Ukraina kodaniku Schengenvisumiga .. ja selgituses ütleb ta, et konsulaadi eksitamise tõttu võivad nad turistiviisa koheselt tühistada, kui lähete väljaspool teie tegelikku eesmärki saada turistiviisa.

    § 39
    Verlängerung eines Aufenthalts im Bundesgebiet für längerfristige Zwecke

    Über die im Aufenthaltsgesetz Doğrugelten Fälle hinaus võimalik ein Ausländer einen Aufenthaltstitel im Bundesgebiet einholen oder verlängern lassen, wenn

    erasektori Staatsangeheriger eines aastal Anhang II der Verordnung (EG) Nr. 539/2001 aufgeführten Staates ist und sich rechtmäßig im Bundesgebiet aufhält oder ein gültiges Schengen-Visum für kurzfristige Aufenthalte (§ 6 Absatz 1 Nummer 1 des Aufenthaltsgesetzes) besitzt, soft die Voraussetzungen eines Anspruchs auf Erufentenhalt eines

    Elukohaseaduse artikli 39 lõige 3

    See artikkel reguleerib istungi kohaldamist ja pikendamist. Seaduse järgi on seaduses nimetatud nimekirjas riigid, mille olen punasega märkinud, riigid, millel on õigus Saksamaale viisavabalt siseneda, näiteks Brasiilia (Türgi nimekirjas ei ole). riigid saavad taotleda elamisluba peale turistiviisaga saabumist.Seaduse esimeses lauses on seaduseks KANN kohas, mille lillaga märkisin.. ütleb.. võib anda, ei ütle, et tuleb kindlasti anda .. Ehk siis välismaalaste amet võib saata inimese tagasi oma riiki ja paluda tal teha perekonna taasühendamise viisa, isegi vaatamata sellele seadusele.. Türgi kodanikke ei ole isegi siinse olukorraga hõlmatud.. Täpsustuseks see vereteema , näide teisest seadusest on "Sie" peab in der Regel abweichend von § 5 Abs. 1 nr. 1 in Fallen des Satzes 1 Nr. 1 erteilt werden” on näide seadusest, millel pole selle küsimusega mingit pistmist. Minu toodud näites ei ole riigiametnikul initsiatiivi, sest ta ütleb, et see tuleks anda, sest seaduses on kirjas Soll.. aga meie põhiteema kohta on seaduses kirjas Kann, mis tähendab, et ta jätab selle Välismaalaste Ameti initsiatiivi. . ja küsimus, mille ta selle algatuse hooleks jätab, ei puuduta üldse Türgi kodanikke, sest Türgi ei ole seadusega mainitud nimekirjas.

    Seetõttu pole isegi seadust, mis reguleeriks Türgi kodanikku, kes on tulnud turistiviisaga abielluma ja oma viisat pikendama. Nagu te eespool mainisite, võib ta eksitada seda konsulaati, kui välismaalaste kontor soovib olukorda sellisena näha. .. see tähendab, et turistiviisa taotlemine abielu eesmärgil on tegelikult erinev.

    Nüüd jõuame elavate näidete juurde; https://www.forum-ukraine.de/forum/index.php?page=Thread&postID=73551#post73551 paari, kes saabus ja abiellus turistiviisaga selle seeriaga selles lingis;

    Im betoneeritud Fall ist die Frau ist mit einem 90 Tage Multi Schengenvisum nach Deutschland gekommen. Die Papiere vom OLG waren fertig und es gab einen Termin beim Standesamt.
    Die Heirat wurde zuvor bei der zuständigen ABH angezeigt. Dies hat mit der Visastelle in Kiew telefoniert and die Sache gemeldet.
    Gleich nach der Eheschließung wurde bei der ABH der Reisepass mit Visum (Schengen), das A1 Zertifikat, Nachweis der Krankenversicherung, Gehaltswachweise der letzten 3 Monate sowie der Nachweis über ausreichend Wohnraum eingereicht.
    Es wurde sofort die Familienzusammenführung gemacht und positiv bescheinigt, eine Fiktionsbescheinigung für 3 Monate ausgestellt damit required werden konnte, und der elektronische Aufenthaltstitel beantragt.
    Zusammen hatte alles 120 Euro gekostet und etwa 30 Minuten gedauert. Eine Ausreise sõja nicht erforderlich.

    Suvel abiellub laps uuesti Ukraina tüdrukuga. Seansi saamine lahkumata.

    Võin tuua veel paar näidet, kuid pole vaja teemat pikendada ja selle pärast muretseda .. Kirjutame olukorra kokkuvõtte ..

    Kui turismiviisa Saksamaale tuleb, abiellu ja kuidas saada Türgi kodaniku seadusi, kes soovivad enne Saksamaale minekut istungjärku taotleda, ega Euroopa seadusi, mis ei luba ühtegi üürileandmise õigust reguleerivat seadust .. teooria enamasti välismaalastele ring, olenevalt sellest, kas Türgi kodanikud saadetakse tagasi Türki ja perekonna taasühinemine soovib viisat taotleda. Kui sellel on Internetis palju näiteid .. üks tuhande tõenäosusega välismaalaste agentuuri algatus kasutab ruumi, kui andmed pärast paberi täitmist, sealhulgas A1 SERTIFIKAAT, nii et ta soovib teha, on selgelt .. aga ma ei läheks tagasi riiki dedigin Türgi kodaniku hulgas ei saa hiçbir nõuda õigusi ja Türgi tagasipöördumist ning perekonna taasühinemise viisataotlejad peavad .. et 98% välismaalaste kontorist saadab need inimesed tagasi Türki ..

    Baybars
    Osaleja

    .

    sibernetike
    Osaleja

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low.pdf

    Leheküljed 14 – 15 – 16 (Ma ei tõlgi, sest ilmselt oskavad paljud EL-i kodanikest abikaasad vähemalt natuke inglise keelt ja seda lihtsalt selleks, et neid teavitada)

    See ütleb täpselt, mida ma mõtlen. ELi kodanike suhtes kehtivad ELi seadused.

    Saksamaal kohaldati ELi õigusaktide ühtlustamiseks seadust

    https://www.gesetze-im-internet.de/freiz_gg_eu_2004/BJNR198600004

    ( Freizügigkeitsgesetz/EU – FreizügG/EU )

    Baybars
    Osaleja

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low.pdf

    Leheküljed 14 – 15 – 16 (Ma ei tõlgi, sest ilmselt oskavad paljud EL-i kodanikest abikaasad vähemalt natuke inglise keelt ja seda lihtsalt selleks, et neid teavitada)

    See ütleb täpselt, mida ma mõtlen. ELi kodanike suhtes kehtivad ELi seadused.

    Saksamaal kohaldati ELi seaduste järgimiseks seadust

    https://www.gesetze-im-internet.de/freiz_gg_eu_2004/BJNR198600004

    ( Freizügigkeitsgesetz/EU – FreizügG/EU )

    Vaadake, mida ma teile kirjutada tahtsin, see oli vesi, mida tahtsin teile kirjutada. Teie antud linkides ei ütle keegi, kes tuleb turistiviisaga, et ta muudab oma viisa seansiks .. Ma kirjutasin teile otse advokaadilt ja ülaltoodud seadustest arusaadavalt .. vaata siit olete maininud esimest linki lehe otsepakkumisest

    Teie õigus elada kauem kui kolm kuud sõltub teatud tingimustest. The
    nende tingimuste olemus sõltub teie staatusest vastuvõtvas ELi riigis.

    ülalolev lause on artikli pealkirjatekst, mis algab teie antud lingiga, mida saate teha 3 kuu pärast .. Ma ei tea, kas mul on vaja seda tõlkida, kuid las ma kirjutan selle ikkagi ..

    Kui viibite elamisõigusega 3 kuu pärast, sõltub teatud reeglitest. Need reeglid määratakse kindlaks vastavalt teie staatusele selles liikmesriigis.

    Teisisõnu, üheski toodud näites ei ole öeldud, et tuled turistiviisaga ja saad selle abielludes elamisõiguseks muuta. Pealegi võib see konsulaati isegi eksitada. artikkel, mille ma ülal advokaadilt andsin, kirjutasin, et advokaat ütles seda.

    sibernetike
    Osaleja

    Kolme kuu pärast viibimine sõltub teie, mitte teie abikaasa staatusest.
    Kui teie abikaasa otsustab viibida kauem kui 3 kuud või on seal juba kauem kui 3 kuud, kui teie abikaasa töötab, otsib tööd või on registreeritud töökeskuses, peavad nad näitama ainult ööbimiskohta. leping on vajalik. Kui aga üliõpilane töötab või ei tööta, peab tema pangakontol olema raha, kinnisvara ja erakindlustus. Need on teie eespool nimetatud eritingimused.

    Minu eesmärk on tagada, et teie sõbrad minu olukorras ei teeks sama viga, mida tegin. Aga minu öeldut arvesse võttes saab igaüks ise oma uurimistööd teha ja kirjutatut omal moel tõlgendada. Kuna ma tegin selle uuringu pärast kandideerimist, ei saa ma tagasi minna. Kui ma 1. juuliks tulemusi ei saa, võtan viisataotluse tagasi ja taotlen "Entry viisat".

    2.2. Kolmandate riikide pereliikmete riiki sisenemine ja seal elamine
    2.2.1. Sisenemisviisad
    Vastavalt artikli 5 lõikele 2 võivad liikmesriigid nõuda kolmandate riikide pereliikmetelt
    ELi kodanikega, kelle suhtes direktiivi kohaldatakse, liikumiseks või temaga ühinemiseks sissesõiduviisa.
    Sellistel pereliikmetel pole mitte ainult õigus siseneda liikmesriigi territooriumile, vaid ka:
    ka õiguse saada sissesõiduviisa18. See eristab neid teistest kolmandatest riikidest
    kodanikud, kellel pole sellist õigust.
    Kolmandate riikide pereliikmed tuleks välja anda nii kiiresti kui võimalik ja dokumendi alusel
    kiirmenetlus tasuta lühiajalise sissesõiduviisaga. Analoogia põhjal artikliga
    Viisakoodeksi 23 artikli 19 kohaselt on komisjon seisukohal, et üle nelja nädala viivitused ei ole
    mõistlik. Liikmesriikide ametiasutused peaksid pereliikmeid juhendama
    viisatüüpi, mida nad peaksid taotlema, ja nad ei saa nõuda neilt pikaajalise
    elamis- või perekonna taasühinemisviisad
    . Liikmesriigid peavad selliseid pereliikmeid iga kord lubama
    vajalike viisade saamiseks. Liikmesriigid võivad kasutada tasulisi kõne liine või teenuseid
    välisel ettevõttel kohtumise korraldamiseks, kuid see peab pakkuma otsese juurdepääsu võimalust
    konsulaati kolmandate riikide pereliikmetele.
    Kuna sissesõiduviisa väljastamise õigus tuleneb perekondlikust sidemest ELiga
    kodanik, võivad liikmesriigid nõuda ainult kehtiva passi ja tõendite esitamist
    pereside20 (ja ka sõltuvus, tõsised tervislikud põhjused, partnerlussuhete kestvus,
    kus võimalik kasutada). Täiendavaid dokumente, näiteks majutustõendit, ei piisa
    võib vaja minna kutsekirja või edasi-tagasi piletit.

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 48)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.