Hoidke integratsioonikursusest kaks korda.

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    istanbullu on
    Osaleja

    Tere kõigile tervitusi
    Ma olen praegu xnumx.modüld integratsiooni kursus (tasemele B5 esimene osa) 1 kuud hiljem ma lähen testida.
    Kui ma ei suuda eksami sooritada kursuse lõpus, pean ma selle tagasi saama.
    Kas olete kunagi sellist üritust läbi käinud?
    Mida peate tegema nende jaoks, kes ei saa 2i integratsioonikursusel osalemiseks liituda B1iga?
    Tänan teid väga ette teie abi ja kommentaaride eest
    Saygı ve selamlar…

    Kui sul pole siinusoojust, lähete sulle eger 300 tunnise kordamise käigus ja siis peate uuesti kino sisse minema. Kui ööseks selles inavi maksma ise, siis saate minna tagasi muutes need kursused, kuid nad ei anna alalist elamisluba ilma bxnumx esitlus nii et ärge unustage, et võtta tõendi kurat see, vt.

    istanbullu on
    Osaleja

    Kõigepealt tänan teid kiire vastuse eest Tuğçe Hanim,
    Mida ma suutis minna muidugi hoolitseda meie child've ainult siin olnud aastas, ega võimeline töötama mis tahes tööd.
    Mul oli A2 sertifikaat, selle sain 5 aastat tagasi Goethelt. Sel perioodil sain rääkida nii oma naise perekonna kui ka sakslastega, ehkki katkise grammatikaga.
    Pärast integreerimiskursuse alustamist sattusin veidi masendusse, olin vana, probleemid olid rasked, aga sain einstufungi testis B1.
    Kõnes ja mõttes on vaevalt probleeme.
    Kirjutamine ja grammatika suruvad neid.
    Isegi teemad, millega mul on vaidlustatud, näiteks Dativ Akkusativ genitiv. Ma ei saa tulla ülalt, sest mulle ei meeldi meelde jätta.
    Ma tahtsin olla valmis kõike, mis juhtub. Ma tahtsin ka võtta igasuguseid ettevaatusabinõusid, kui kõik rääkisid seansi kohta negatiivselt.
    Kas teil on meetod, mille abil saate teada, mida ma tahan teile eespool öelda?
    Tänan teid uuesti.

Kuvatakse 2 vastust – 1 kuni 2 (kokku 2)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.