Juhiluba ja kriminaalmenetlus

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Feneristt
    Osaleja

    Hi sõbrad, mul on küsimus pidi olema, ma püütud radari, et kolm nädalat tagasi maanteel, sain kirja mulle, nii et ma läksin koos 3 kuupmeetri tee 100, ma mõtlesin, et ühe aasta minu Türgi oli mu juhiluba, tulevad Saksamaa Muutsin, või pean mu probeseit, sest see on juba minu litsentsi Ma tahan õppida, kui mulle tehakse erand, oleksin väga õnnelik, kui saaksite selle teema kohta teavet anda ..

    fuk_xnumx
    Osaleja

    teil pole probezeitit, ärge muretsege, et annate litsentsi, kuid 1 kuu

    yenicerixnumx
    Osaleja

    Hi sõbrad, mul on küsimus pidi olema, ma püütud radari, et kolm nädalat tagasi maanteel, sain kirja mulle, nii et ma läksin koos 3 kuupmeetri tee 100, ma mõtlesin, et ühe aasta minu Türgi oli mu juhiluba, tulevad Saksamaa Muutsin, või pean mu probeseit, sest see on juba minu litsentsi Ma tahan õppida, kui mulle tehakse erand, oleksin väga õnnelik, kui saaksite selle teema kohta teavet anda ..

    Probezeiti pole. Kataloogi järgi on innerortsdaysanil 200-eurone trahv, 2 punkti ja 1 kuu juhiluba.
    außerorts daysan 160 eurot trahv 2 punkti 1 kuu juhiluba.

Kuvatakse 2 vastust – 1 kuni 2 (kokku 2)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.