9. tund: nimisõnad saksa keeles

> Foorumid > Saksa põhikursused nullist > 9. tund: nimisõnad saksa keeles

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Lara
    külaline
    NIMED (AINULT)

    Eelmistes õppetundes andsime mõned esialgsed andmed teemade kohta, mis ei nõua palju grammatilist teavet ja põhinevad mälu omandamise oskustel, ja oleme mõned teemad üksikasjalikult uurinud.
    See muidugi nõuab palju tähelepanu, memorization mõned osad ja lühidalt informatsioon meeles nimed meie klassi teema kanne yapacağız.b, ei saa eemaldada ja määravat artiklit uurime üksikasjalikult nimed küsimus järgmises osas.

    Lühidalt öeldes nimetatakse neid nimetusi, mida me nimetame varadeks: arvutid, kool, tuba, maja laud, unistus, Ahmet, raamat jne Sõnad on nimed.
    Nagu türgi keeles, on ainsuse-mitmuse, abstraktse-konkreetse,
    lihtne-liit, eriline-gen.
    Samamoodi saab saksa keeles, nagu ka meie keeles, kasutada nimisõnu lause erinevates ülesannetes ja kasutada ainsuse-mitmuse vormides.
    või nende identiteedi korral (-n riik, -i riik jne).
    Hinnanguliselt on saksa keeles umbes 200.000 250.000–XNUMX XNUMX nime. Saksa keeles kirjutatakse nimede esitähed suurtähtedega, vahet tegemata päris- või perekonnanimedest.
    Teisisõnu, kõigi nimisõnade algustähed tuleks kirjutada suure algustähega, saksa keeles aga nimetame kõigi tavaliste nimisõnade ees Artikel (der – das – die).
    (Artikellerit vaadeldakse järgmistes peatükkides.)
    Saksa keeles on nimisõnade perekondi 3. Iga nimi kuulub ühte neist kolmest rühmast.
    Need on;

    1-) meeste nimed (Eryli tüüp)
    2-) Naiste nimed (naiste tüüp)
    3-) Seksuaalsed nimed (neutraalne tüüp)

    Saksa keeles on meessoost sõnade artikkel üldiselt "der".
    Naissoo artikkel on "die" ja sootu artikkel "das". See teave on siiski toodud üldistusena. On ka erandeid.
    Sel põhjusel, õppida uusi sõnu, õppida pöörama tähelepanu artikkel koos absoluutse on väga kasulik. (Artikel Asja uuritakse üksikasjalikult järgmises lõigus.)
    Saksa keeles on võimalik teha üldistust nagu "sellised sõnad on mehelikud, sellised sõnad on naissoost ja sellised sõnad on neutraalsed".
    Allpool on esitatud meeste, naiste ja neutraalsete sõnade klassifikatsioon
    Kuna mõned selle klassifikatsiooni üksused on kindlad, on mõnel neist mõned väikesed erandid.

    1-) Seksuaalinimed mehega:
    Oleme uurinud varem päeva, kuud, aastaajad nimed, suund ja tuule nimed, kõik olendid, et sugu on mees, enamus valuutade enamus ja-enamik kaevandamise nimed, -ichi, -ig nimed Mees Liik lõpetades -AST tähed.

    2-) Naised naiselikuga:
    Naised elavad kõigis numbrid, puuviljad, puud, jõed lille nimed, jõe nimed ja, -a, -EUR on -ung, -heit, IO on, et valdav enamus nimed lõpetades -keit tähed on naissoost.

    3-) Sugu nimi:
    Enamik riigi ja linna nimesid, naiste ja meeste olendite üldised nimed ja olendid, metallide nimed ja kõik nimed, mis tulenevad verbist või nimisusest, on soolised.

    Üldistus eespool nimetatud teabe kuidas me arvame, et see maania Klassifikatsioon on kasulik ka teile teada sõnad (ja isegi iga rühm eespool), näeme palju kasulikum, kui vaadata artikkel.
    Järgmises jaos saate teavet käsitööliste ja nende kasutamise kohta. Kuna see on väga oluline teema, soovitame teil seda hoolikalt jälgida, soovime teile edu.

    Elu on esimene viis igaviku võitmiseks ja õnne on igaviku võti
    (BSN)
    seytanxnumx
    Osaleja

    Oletame, et nad on
    Der gAst
    Willkommen
    mees nimi?
    ja naissoost nimi vastavalt teistele sõnu


    Ma arvan, et ajasin asja natuke segamini??? :-

    seytanxnumx
    Osaleja

    ainult muul viisil
    päevad, kuud, aastaajad nimed, tuule suund ja kõiki neid nimesid, kes elavad meessugu, tulemus valuuta sõnu, -ichi, -ig, -AST mees nimed lõpetades kelimelerm

    UG arvatud pärineb meesleibkonnapeaga ekslikku Bole bi diskrimineerimise Lihtsaim viis seda teha, aga sa parim teab Keerulised te nimed artikkel koos ogren näiteks tulevad kohe das auto mainita meeles see meelde kohe aru artikkel postitada ise

    seytanxnumx
    Osaleja

    Ma saan aru, et teil on juba viimastel sellistel dioodidel õigus
    bi-sõnastikku ei olnud vaja enam saada
    siis saate õppida, kuidas kõigepealt kunstnike sõnadega ja seejärel grammatikaga õppida
    Kas sa tead?

    g pärast coz ma arvan esimesena grammatilist struktuuri sõnad meelde loodud siis lihtne kii ja on üha raskem arkadasim ka sõnastikku Ei ole vaja, et saada online saab hoolitseda annab sealt sõnastiku meie sõna artiklis sõnastikus ka rohkem prasiton kes oli see päris segane aeg need gorec et nüüd grammatika ogren pärast teada sõnavara ei usu mind, et ma sunnitud väga lihtne esimene bass

    seytanxnumx
    Osaleja

    Alustan kohe ;) jälle danke

    danke shön ;)

    Lenie
    Osaleja

    Kas mõni artikkel on käimas?

    a_loh et
    Osaleja

    Kas mõni artikkel on käimas?

    Ei, ma arvan, et verbe näiteks enam ei kasutata; sehen (nägema-vaatama) kommen (tulema) wissen (teadma) Nagu ich sehe, ich komme, ich weiss… Palun andke andeks mu alandlik vastus. Parimate soovidega..

    ei tähenda artikkel alguses tegusõna satiin tegusõnad aeg vaadata ise cekimliy on nt kommen = geliyorum Kestopreesens pinges gekommen = 've tulevad viimase aja, et verbid ei pea nüüd ise cekimliy teine ​​ReegliNimi suhtes ichi t komme di da kommst er de kommt oldunu Gozde kohta buldurarak

    Lenie
    Osaleja

    Aitäh =)

    Danke schön. :) Es ist scher aber sehr schön ……………… :)

    Vabandust, et kirjutasin valesti. Es ist schwer aber sehr schön olucak

    Ma ei kirjutanud sama asja?

    sedayld
    Osaleja

    Tänan teid teabe eest… Ma ei ole veel suutnud probleemi lahendada… Olen selle probleemi praeguseks märkmikusse salvestanud. :D
    Ma arvan, et saan edaspidi paremini aru :)

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 37)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.