Õppetund 1: esialgne informatsioon

> Foorumid > Saksa aja ja konventsioonid > Õppetund 1: esialgne informatsioon

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    almancax
    külaline
    LEARN TO LEARN

    Ettevaatust: Sa pead olema kursis türgi grammatika teemadega, et saaksite seda täielikult mõista ja teemasid, mida hiljem seletada.
    Kui on olemas infot Türgi grammatika lausete ja esemete kohta, lähete lühikese ajaga ära.

    SIMPLE SESSIOONI PAIGALDAMINE

    Me leiame lause, mis koosneb subjektist ja primatikast kui lihtsatest lausedest.
    näiteks

    Ma lähen
    Sa ju naerad.
    Nad loevad.

    Cümleleri on väga lihtsad lause struktuurid. Kui pöörate tähelepanu, siis esineb esmakordne kokkusobivus eespool nimetatud kolmes lauses.

    Põhimõtteline vastavus on oluline õigete ja sisukate märkide jaoks.
    Kui klausel on objektiga vastuolus, siis on lause moonutatud ja mõttetu. Vaadeldes näiteid,

    Ma lähen.
    Sa loed seda.
    Sa tulid.

    Cummings on korrumpeerunud cümlelerdir. Tegutsemine minevikus, vastavalt verbide olemusele, ei olnud meelitanud ja esilekutsuti esineb vastuolu.

    Näiteks rikutud, "Ma lähen" vastavalt lause teema, "ma lähen" või paigaldamine, "Nad lähevad" peaks olema korraldatud.
    Noh, kuna predikaadi teemaga lauses peab alati olema kooskõlas, siis on vaid mõned näited Olgem kirjutada lause edinebiliriz.ist sulle aimu teema lause viitab predikaat.

    Ma tulen.
    Olete kirjutanud.
    Nad kirjutasid.
    Sina oled järgmine.

    Võtke mõned laused ülal.
    Inimene (teema), kes tegeleb avaldusega "Tule mina", on hõlpsasti mõistetav kui esimene inimene, "mina".
    "Sa kirjutasid” cümlesinin öznesi ise, anlaşılacağı gibi “siz& Quot;
    "asjad Summer” cümlesinin öznesi ise “nad” dır.
    "olete Future” cümlesinin öznesi ise “sen& Quot;
    Loomulikult vaatame cümleneni esinemist, me teame selle tsümleniini olemust.
    Noh, kas verbid lihtsalt annavad meile teavet klanni teema kohta?
    Muidugi mitte.
    Samal ajal annavad faktid meile teavet cümleni teema kohta, selle kohta, millal töö tehakse, cümleni raami ja režiimi kohta.
    Tegusõnad moodustavad lause predikaadi ja verbe ei pöörata. infinitiiv- Seda nimetatakse riigiks.
    Türkçe'de fiillerin mastar eki –MEK yada –MAK On.
    Almanca'da ise bu mastar eki –en bazen de –n  On.
    võrdle nüüd mõlema poole fakte, et olukord paremini mõista.

    spielen Verbi türgi tõlge mängima Kõik kaks tegusõnad on infinitiivsed.

    spiel –  en
    oyna – MAK

    Nagu näha, on ülaltoodud verbide järgi lõpmatute järelliide saksa keeles en ja türgi keeles mak.

    Kui verbi lõpumärk on visatud, loetakse ülejäänud verb verbiks.
    Kui verb on inimesele lisatud, võetakse verbi lõplikku tegevust ning ülejäänud verbi juuresse lisatakse inimene, aeg jms.

    lugenud fiilinin mastar ekini atıyoruz ve elimizde “oku” kelimesi kalıyor.Bu kelimeye şimdi bir şahıs ve bir de zaman eki getirelim.Örneğin 1. tekil şahıs eki ve şimdiki zaman eki getirelim.

    loe - yor - um

    Nüüd andke meile selgituseks lisad, mille oleme teinud sellele tegusõnale.
    loe: tegusõna juured
    yor: praegune aeg eki
    um: 1. üksikisik (I)

    Teeme veel mõned pildid:

    OKU - YOR - PÄEV
    LUGEGE ETTE - DU - N
    LUGEGE ETTE - YOR - UZ
    READ - DU - K

    Pöörake tähelepanu ühele punktile siin. Õppige klassi ja võtame meetmeid, mida me loeme.
    Mõlemad on 1. hoolimata asjaolust, et tegemist oli mitmuses oleva isikuga, miks nad said erineva inimese manuseid?
    See on seotud grammatilise struktuuriga ja tuleneb erinevatest kasutatavatest aegadest.Saksa keeles on ka verbidel erinevad liited vastavalt erinevatele aegadele ja isikutele.
    Nii nagu meie keeles, eemaldatakse verbi infinitiivne sufiks ja liited lisatakse verbi juure.

    Nüüd võtame saksa keeles de facto löögi:

    Lerneren : ÕppidaMEK
    Me visandame verbi skaalad ja tagurpidi lerne sõna jääb.
    Nüüd on see lern inimene ja aeg jõuda järeldusele. 1. Ma toon ainsuse inimesi ja esitan aja sufiksid.

    Lerner - e : Õppida - Ee
    Nagu näete -e Sündmus on nii praegune kui ka 1. andes individuaalseid tähendusi.

    Lerner - t : Õppida - sa oled -

    Lern – te : Öğren – di - m

    Me andsime ülaltoodud mõnesid verbesid. Õppime põhjalikult verbidele lisatud järelliide vastavalt aegadele.

    Nüüd juhime teie tähelepanu ühele küsimusele.
    Nagu näete, eemaldasime tegusõnade infinitiivsed sufiksid ja konjugeerisime verbi, lisades järelejäänud verbi juure järelliited. Ehkki enamik verbidest on sellisel viisil konjugeeritud, on siiski 200 ebakorrapärast verbi, mis ei järgi see reegel.
    Kui verbi tegu ei muutu, kui verb on tõmmatud, siis see verb Korrapärane See kutsus.
    Kuid kui verbi juur muutub atraktiivsuse ajal, Ebaregulaarne See kutsus.
    Regulaarsed tegusõnad, mõnikord nõrgad verbid, ebaregulaarsed verbid nimetatakse mõnikord tugevateks verbideks.
    Niisiis, kuidas me teame, kas verbi juured muutuvad?
    Sellele küsimusele vastamiseks tuleb meelde jätta kõik ebaregulaarsed verbid.
    Selles etapis võite alles alustada kõige paremini meelde jätta igapäevaelus.
    Kuid ma sooviksin rõhutada, et ei ole muud võimalust nende toimingute ja võrsete meelde jätta!

    MIS ON ABI

    Almanca'da yardımcı fiil kavramı vardır.Yardımcı fiillerin cümle içerisinde çeşitli hörevleri vardır.Esasen Almanca'da 3 tane yardımcı fiil vardır.Bunlar sein – haben – werden yardımcı fiilleridir.Bu yardımcı fiillerin Türkçe karşılıkları yoktur ve yardımcı fiiller cümlede tek başlarına kullanılamazlar.Mutlaka cümlede normal bir fiille kullanılmalıdırlar ki asıl fiilin zamanını yada anlamını değiştirebilsinler.
    Eespool toodud abitegreeme võib samaaegselt kasutada tavaliste verbidena.
    Kui neid kasutatakse tavalise verbina, siis on neil tähendus ja neid saab kasutada üksi. Nägime abivaliku keelt üksikasjalikumalt, kui meie õppetunnid edenevad.

    Siin andsime mõningate oluliste punktide nimel mõned grammatilised andmed.
    Järgnevates õppetundides jätkame grammatikaalsete lausete seadistuste selgitamist lihtsaimatest lauseartiklitest kõige keerukamate lausete juurde kogu aeg.
    Soovime teile edu ...

    Oo, mees, kas see on üldse võimalik: Las inimene, kes sulle selle relva kinkis ja sellise mündi andis - i halastust ja sellist ennustamist, et simi jätab sind järelevalveta, ei tähtsusta sind, ära pööra sinu tegevus, kogu sulle omane universum on absurdne. kas ta peaks friikide sugupuu muutma mädanenud, rikutud, tähtsusetuks puuks? Las ta salgab oma halastuse, mis on ilmne nagu päike, ja tarkuse, mis on ilmne nagu päike, mis ei aktsepteeri mingil viisil kahtlusi ega puudu tõhususest? Kiirusta! .. (Lem'alar)
    ma azizata
    Osaleja

    Tahtsin tänada sõpra, kes saatis oma saksa haridusalase teabe. Olen liitumas teie foorumiga, loodan, et saate aidata teavet saksa keele õppimise ja CD-raamatu kui tööriista kohta.
    Ma arvan, et see, kuidas ma Türgist kirjutan, on tavaliselt see, mida ma ütlen tagasi ja mille koguvad paremad kui Saksamaa

    MuhaяяeM
    Osaleja

    Tere tulemast.
    Meie CD- ja raamatuväljaandeid esitletakse teile ka lähiaastatel.

    gtokat
    Osaleja

    Tere;
    Ma otsin uustulnukaid.
    Biotehnoloogiaettevõtte allhankija siin kasutab tsikadasid ja Šveitsi kummi, ma saan vahet mõnevõrra vahetada, aga ma pean saksa keelt õppima.
    Kas poleks kasulikum ja meeldejääv, et meil oleksid ressursid nagu raamatud või CD-d, nagu meie sõbrad ütlesid?
    Tänu ..

    toraman
    Osaleja

    Wow, olete oma tervist hästi selgitanud. tänan teid. :)

    Olen uus liige ja olen olnud väga tore sait

    Dreamboy
    Osaleja

    Hmm, ma sain aru, et olen kõige turumajanduslik mak mak eki ;)

    xxdiablo
    Osaleja

    Tskler oli väga kasulik sait ..

    SERTURK
    Osaleja

    Merhabalar Ben istanbuldan  serkan sitenizi Almanya Münihte yaşayan bir arkadaşım sayesinde öğrendim.. Ben önümüzdeki yıllarda Berlin de yaşamayi düşünüyorum o sebebten şimdiden Almanca öğrenmeye başlayayim istedim bu konuda bana yardımcı olursaniz çok sevinirim..Ne yapabilirim nereden başlayabilirim . hiç bilmiyorum… Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum sevgi ve saygılar

    Smyrna
    Osaleja

        Hoşgeldin arkadaşım… Zaten dığru yerden başlamışsın bile bak :) evet ders 1 den başlayarak sırasıyla ders numaralarını takip etmeye çalış basit günlük konuşma kalıplarını ezberle yavaş yavaş.. Siteye bırak kendini Farkedeceksin öğrenmeye başladığını….

    ma iborot
    Osaleja

    tänan teid, ma loodan, et see töötab

    murat20
    Osaleja

    tänan teid teie eest

    Symbolla
    Osaleja

    ALMANCA DIL EGITIMINE SIFIRDAN YAKLASIK UC AY ONCE BASLADIM VE BU ZAMANA KADAR OLAN BILGILERIMLE SIZIN TURKCE OLARAK ANLATTIGINIZ GRAMERLERI BIRLESTIRINCE GAYET IYI OLDU..TESEKKURLER…

    ajukoor
    Osaleja

    Ma õppin igasuguseid rasket tööd, et saaksite õppida :)

    kermelik
    Osaleja

    Ma olen saanud teie saidi liikmeks olnud väga hea väga hea töö yapiyosunuz.insAllah, meil oleks parem teid kaasa võtta

    hakanxnumx
    Osaleja

    SÜPER BİR SİTE YAPMIşSINIZ  NE DİYEYİM HARİKA  TEşEKKÜRLER

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 42)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.