KAS SAAN LASTE SAKSAMAADI tuua

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.

    Lubage mul kõigepealt kokku võtta SÕBRAD 1 AASTA, MIS SAKSAMAS SAKSAKONNA JÄRGI, ühendan oma abielu minu ILA GELDINIZi esimene tütarlaps Türgis minu abielus. TÖÖTAN VOLLZEITIS SIIN, MA EI SAA RIIGILT AIDAT. MIDA PESIN, LASTE TOOTMISEKS? MIS ON TINGIMUSED?

    südametu
    Osaleja

    Minge väliskontorisse, nad vaatavad sissetulekute olukorda jne., Te ütlete, et kui teie praegune abikaasa ja teie kahe palk on nende tulevaste laste jaoks piisavad, kontrollib ja arvutab välismaa korter selle riigi varieeruvuse järgi. Saate seda näidata, võite tuua probleemideta, ei saa tuua, kui lapsed saavad 18-aastaseks, tahtsin, et te teaksite ka seda.


    Väga tšk, kas meie palkadel oleks piisavalt, ma arvan, et kokku on 3100 eurot tulu, aga ma tahtsin õppida midagi muud, mida soovite, kui ma tahan teid ette valmistada, et lähete tema juurest koju sq bakiyolarm ime või on auslandebehor siin välismaised filiaalid vaja rakendada konsolosluktanm alates turkiyede

    südametu
    Osaleja

    Kust pärit. Ma pean kandideerima, minu andmed. Ei, teie palgast piisab. Nad vaatavad korteri suurust, kui ma valesti ei mäleta, peaks see olema 15 ruutmeetrit inimese kohta, ma pole kindel, nii et 70-ruutmeetrisest majast piisab.

    miakollogne
    Osaleja

    Teatage olukorrast Jugendamis, nad ütlevad teile, mida on vaja

    omerumuten
    Osaleja

    Grundsätzlich ist es unerheblich, ob der in Deutschland lebende Ehepartner die deutsche Staatsangehörigkeit besitzt oder selbst Ausländer mit Aufenthaltserlaubnis ist. Wenn derjenige hier lebende Ehepartner / Kind deutsch ist, ist der Zuzug im Ergebnis einfacher.

    Üldiselt ei nõuta lapselt perekonna taasühinemist, elamisluba pole vaja ja perekonna taasühinemisel saavad vanematest kasu olla mitte ainult laste vanemad, vaid ka vanemad, nii et ma soovitame kõigepealt uurida lapsega perekonna taasühinemist.

    Sel moel on teil seadusliku õigusena selge tee, kuna nad peavad üldjuhul järgima järgmises lõigus "AufenthG § 29 – Familiennachzug zu Ausländern" kirjutatut. Loomulikult peavad nad koos nende seaduslike õigustega ka kindlasti tahan dokumente kõigi laste hooldusõiguste kohta Türgis.

Kuvatakse 5 vastust – 1 kuni 5 (kokku 5)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.