Kas see on saksa nii raske?

> Foorumid > Saksa õppetundide küsimused ja vastused > Kas see on saksa nii raske?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    trhn
    Osaleja

    Tere sõbrad

    Olen Saksamaal olnud umbes 10 kuud, lähen Deutsch A1 kursusele. Kursus on kohe lõppemas, kuid nii palju asju ma ei saa aru, et ma ei saaks isegi lühikirjutist kirjutada. Tõenäoliselt ei läbi ma järgmisel nädalal eksamile jõudvat 4-etapilist lugemist-kirjutamist-rääkimist-kuulamist. Olen väga vihane, ma ei suuda neid küsimusi oma mõtetes koguda. Ma hakkan endast välja minema .. />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    CIPET
    Osaleja

    Tere.
    Tegelikult põhineb selle grammatika täielikult meeldejätmisel. Kuid ärge heitke meelt. Sain meeldejätmise teel A0-tunnistuse 29–1 päeva. Käin praegu Saksamaal B1 kursusel. Need, kes ei räägi oma emakeelt, ei saa õppida ühtegi muud keeltes. Kui teie türgi keele grammatika tase on hea, lühendatakse protsessi.. Edu.

    trhn
    Osaleja

    Tere.
    Tegelikult põhineb selle grammatika täielikult meeldejätmisel. Kuid ärge heitke meelt. Sain meeldejätmise teel A0-tunnistuse 29–1 päeva. Käin praegu Saksamaal B1 kursusel. Need, kes ei räägi oma emakeelt, ei saa õppida ühtegi muud keeltes. Kui teie türgi keele grammatika tase on hea, lühendatakse protsessi.. Edu.

    Aitäh kommentaari eest. Minu probleem saksa keelega on tegelikult see, et ma saan sõnadest vms aru, aga ma ei saa seda oma peas kokku, ma olen pikkade lausetega väga segaduses. Vaatame, mis aeg näitab

    trhn
    Osaleja

    Kafamda büyüttügüm kadar degilmis gectim sinavi cok sükür  alkis:) yuppi:)

Kuvatakse 3 vastust – 1 kuni 3 (kokku 3)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.