Ära karda jäätmeid ära kulutada.% 100 Aitame teid A1i eksami tagatisel

> Foorumid > Saksa A1 eksami, A2, B1, Saksa KPDSi, KPSSi ja teiste Saksa eksamite jagamine > Ära karda jäätmeid ära kulutada.% 100 Aitame teid A1i eksami tagatisel

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.

    Istanbuli eratundide kvaliteedi tõttu valmistame hoolikalt ette kõikidel tasanditel saksa keele kursusi A1 eksamiks.
    Pole mingit põhjust, miks te ei saaks A1 eksamit sooritada.
    Tagame 100% -lise läbipääsu.
    Spetsiaalne allahindlusvõimalus Almancaxi liikmetele.

    Tel: 0216 332 3067

    saskinxnumx
    Osaleja

    German saadab meid ka, jumal õnnistagu saksa keelt

    Serpil lill
    Osaleja

    Nõustun täpselt, tänu ühele kursusele ei astunud ma almancaxi teadmistega ja võitsin.

    Puistame, mu kallis...
    Kursus, kus osalesin saksa keeles, soovitasin seda lehte oma õpetajale tänu teile.
    Teate, et läksin valele kursusele ja kukkusin läbi.

    Kui soovitan oma õpetajat, keda ma väga usaldan, oma sõpradele, on mul hea meel kuulda.

    Olen täiesti nõus, almancax on väga hea leht ja jumal õnnistagu kõiki nende abi ja panuse eest.

    Aga ei tasu unustada, et mul oleks hea meel, kui saaksin soovitada ja südamerahuga kursust aidata oma sõpradele, kellel puudub infrastruktuur ja kes soovivad minusuguse kursuse läbida...

    Tere sõbrad,

    A1 perekondade taasühinemise kursus pole sugugi tavaline saksa keele kursus. See tuleb ette valmistada spetsiaalse süsteemiga. Selleks peaks tavalise kursuse asemel kindlasti töötama inimestega, kes tunnevad eksamit ja selle süsteemi hästi, on selle ala asjatundjad, valdavad hästi saksa keelt ja tunnevad saksa kultuuri lähedalt. Seega valmistute eksamiks enesekindlalt korraga ja lühikese aja jooksul.

    Nagu enamik tema sõpru mainis, valmistuvad paljud asutused ja inimesed, kes sellel teemal õpetavad, peale Goethe instituudi eksamiks saksa keele grammatikat õpetamata, lihtsalt andes meelde taktikat. Kuid ma olen selle vastu. Sest kui meie inimesed lähevad Saksamaale, on nad ka seal. Vähemalt jah, vähemalt see raske ja pikk protsess ootab neid ees. Ja nagu kõik teavad, ei saa need, kes ei mõista 2 korda 2, 25 korda 345. Minu õpilased helistavad sealt ja ütlevad: Jumal õnnistagu mu õpetajat, tänu saadud infrastruktuurile paistame teiste praktikantide seas silma, meil pole raskusi.

    Annan A1 ettevalmistuskursuse kahes osas. 2. osa üksuse üksuste teemade töötlemine, õpetamine, Grammatik, 1. osa ettevalmistusetapp, nimelt kirjade kirjutamine, vorminäited, kuulamine, lugemine, esinemiseks ettevalmistamine.

    Kasutame väga üksikasjalikku minu enda kirjutatud raamatut, kus ka eksamit sooritavate volitatud asutuste soovitatud ja loetud raamatutele lisaks raamatutele, mida on raskusi mõistmise ja õppimisega, võib selle raamatuga töötades võita eksami. õppimist hõlbustavad lisamaterjalid. Näiteks langes üks minu õpilastest Bingöli algkooli 3. klassist välja ja oli 27-aastane ning võitis raskusteta.

    Kui tulete regulaarselt kõikidesse klassidesse ja teete kõik määratud kodutööd, garanteerin eksami ühe korraga, Allahi puhkusega. Toon ühe näite: minu õpilased saavad kumbki 25 punkti Schreibeni (kiri ja vorm) ja Sprecheni (kõnelemine) osakondadest ning nad saavad igas sektsioonis 25 24.90-st ja kõik nad on sertifitseeritud.

    Lisaks on eksam lihtne, kuid seda ei pruugi ühe korraga võita, kui õiget kohta ei saavutata. Meil on siin palju sõpru, las nad seletavad, kõik, kes eksamil osalevad, küsivad üksteiselt, isegi õpetajad küsivad, mis sisseastumine, see tähendab, et võite isegi kohata neid, kes sinna astuvad 2., 3., 4., 5. kohta. korda.

    Lõpuks tahaksin soovitada ja paluda teil külastada meie saiti, kus mu õpilased jagavad oma kogemusi ja kogemusi A1 eksami kohta ning loevad viiteid.  http://www.netalmanca.com

    Mõelge hoolikalt ja tehke tervislik otsus, et saaksite eksami sooritada lihtsalt ja kindlal alusel, ilma peavaluta. Usaldage Jumalat, hüvasti.

    Need, kes sooritasid viimase Goethe Institut A1 saksa keele eksami:

    Kuuvalgus s **** 93
    Murat Ö **** 85
    Ertan s**** 82
    tänupüha **** 74
    Sabri Ü*** 61
    Sani K*********** 60

    Jumal tänatud, et kõik läbi said, kaotusi meil pole, cheers jälle:) tants:) yuppi:) okey:) halayy:)

    Ahmet Yildiz
    Osaleja

    [img]https://[/img]Olen varem võtnud eratunde suure asutuse omanikult. Kui sooritasin eksami, olin ametlikult pimedas. Nägin, et ma ei õppinud midagi, pooldaksin antud raha või põletaksin oma aja kaotatud ajani oma naise juurest ära. Siis otsisin paljud kursused läbi ja suu sai korra haiget. Leidsin Elif Hoca oma uurimistööst väljaspool saksa keelt vormilehtedelt. Vahetult pärast esimest õppetundi olin kindel, et olen õiges kohas. Eksamit tehes jõudis see minuni nii lihtsalt, ütlesin endale isegi lapseliku eksami, sest sain kõigest aru ja rääkisin. Uskuge, õpetaja näitab teed, õpetaja annab õige õppimistaktika ja te töötate. Sellepärast helistan kõnelemises professor Elif Hocamale, kaks eksami professorit rääkisid omavahel saksa keeles. Mõistsin neid kõiki ja isegi nad olid üllatunud. :) Saime ettevalmistamisel Almancaxist palju kasu. Jumal õnnistagu neid. NETALMANCA Kallis Elif, Jumal õnnistagu sind. Minu eksamitulemused tulid täna ja sain 83. Lubage mul siia kirjutada, et kui võite öelda, et jumal õnnistagu teid sõpru, kes otsivad, siis läheme me kõik kursusele samal eesmärgil. Soovin teile edu juba ette. plaksutage:) plaksutage:) plaksutage:) siis raputage seda Türgi poole niimoodi halayy:) halayy:) halayy:) raputage. Sa oled ainulaadne, õpetaja Elif.

    Ahmet Yildiz
    Osaleja

    [img]https://[/img]Olen varem võtnud eratunde suure asutuse omanikult. Kui sooritasin eksami, olin ametlikult pimedas. Nägin, et ma ei õppinud midagi, pooldaksin antud raha või põletaksin oma aja kaotatud ajani oma naise juurest ära. Siis otsisin paljud kursused läbi ja suu sai korra haiget. Leidsin Elif Hoca oma uurimistööst väljaspool saksa keelt vormilehtedelt. Vahetult pärast esimest õppetundi olin kindel, et olen õiges kohas. Eksamit tehes jõudis see minuni nii lihtsalt, ütlesin endale isegi lapseliku eksami, sest sain kõigest aru ja rääkisin. Uskuge, õpetaja näitab teed, õpetaja annab õige õppimistaktika ja te töötate. Sellepärast helistan kõnelemises professor Elif Hocamale, kaks eksami professorit rääkisid omavahel saksa keeles. Mõistsin neid kõiki ja isegi nad olid üllatunud. :) Saime ettevalmistamisel Almancaxist palju kasu. Jumal õnnistagu neid. NETALMANCA Kallis Elif, Jumal õnnistagu sind. Minu eksamitulemused tulid täna ja sain 83. Lubage mul siia kirjutada, et kui võite öelda, et jumal õnnistagu teid sõpru, kes otsivad, siis läheme me kõik kursusele samal eesmärgil. Soovin teile edu juba ette. plaksutage:) plaksutage:) plaksutage:) siis raputage seda Türgi poole niimoodi halayy:) halayy:) halayy:) raputage. Sa oled ainulaadne, õpetaja Elif.

    wisekilickan
    Osaleja

    Ma olin keegi, kes oli varem kahetsenud kuulsasse asutusse minekut. Soovitan ka oma õpetajat ja pr Elifit neile, kes soovivad saksa keelt õppida, eriti neile, kes mõtlevad pere taasühinemise eksamiks valmistuda! ..
    Ta on oma ala tõeliselt hästi varustatud ja asjatundlik õpetaja. Ta ei müü unistusi nagu teisi kursusi, olete alati teiega ja ÕPITE tõesti saksa keelt.
    Kuigi ma varem saksa keelt ei osanud, aitas ta meil ühe hooga kõrge punktisummaga edasi saada... Ma ütlen, et tehke täpselt seda, mida ta ütleb, et piisab...
    Samuti on suur eelis olla siiras ja soe ning palvetada kogu aeg teie eest! ..
    Soovin kõigile edu, soovitan teil selle üle mõtlemata valida Elif GÖRGÜLÜYÜ.
    Jõudsin tänu saksa keelele ELiF HAnima. Tänan teid. SAKSA ametnikud tänavad teid ka CD-de eest.

    23. detsember 2011 Goethe Instituudi eksami tulemused:

    Legendaarne kord

    Hikmet Kilickan 91
    Mustafa Kadi 82
    Memduh Gungor 74
    Kas Dogan 81
    Gokhan Örs 82
    Buse hing 86

    Ma õnnitlen teid kõiki südamest ja tänan teid raske töö eest.

    erman_bdr
    Osaleja

    Olen nende seas, kes võtsid oma professorilt õppetunde. Ma ütlen, et võite saksa keeles toetuda pimedale saksa keelele. Ma soovin, et kursus poleks veel läbi. :) Märkus: kes neid mandariine sööb? yuppie :)

    :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

    Sa panid mind jälle naerma. Jumal õnnistagu sind ja ma tunnen sind tore.
     

    Ei sõpru, aga ma kirjutan Goethe Institut A1i eksamitulemuse: 85
    Õnne uuesti.

    tymnn
    Osaleja

    vabandage mind sõbrad, aga te liialdate. Minu silmis on mees, kes saab aru, millest õpetajad eksamil räägivad, täieliku hinde saamiseks tasemel. Vaadake vastuolu: ma sain isegi õpetajatest aru, aga sain 80. Lisaks on siin tõsisem meie panuste valu, mille on teinud meie õpetajad, kes õpetavad ainult hääletamise teel. ei mingit minevikku, ei sidemeid. Eesmärki pole. kahju saadud rahast.

    guru
    Osaleja

    kuid a1i kursusel ei kasutata möödunud aega ja sidemeid.

Kuvatakse 13 vastust – 1 kuni 13 (kokku 13)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.