Lahutusprotsess

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Emre34
    Osaleja

    Tere sõbrad, mul oleks hea meel, kui need, kellel on lahutusprotsessi kogemus, vastaksid minu küsimustele.
    1-Olen Türgi kodanik koos abikaasaga. Millises riigis toimub lahutusprotsess kiiremini?
    2-Milline riik väsitab mind majanduslikult vähem?
    3-Oletame, et ma lahutan Saksamaal, selles kontekstis katab rechtsschutz lahutuskulud?
    Aitäh juba teile ja õnnelikke ning rahulikke päevi kõigile ..

    Brna
    Osaleja

    Tere
    Esiteks on väga kurb, et ma sellisele teemale vastan, aga kahjuks...
    Kui esitate advokaadile avalduse või esitate Saksamaa kohtule abielulahutuse avalduse, algab periood, mida nimetatakse lahuseluaastaks (Trennunsjahr), ja 1 aasta lõpus alustatakse asja arutamist. Kui esitate hagi TR-i, on vastuväidete esitamise periood, mille jooksul teine ​​pool saab kohtukutse ja ootab vastust.Kui teie abikaasa sellel kohtupäeval kohtusse ei tule, määratakse asja menetlemiseks uus kuupäev. , jne. Minu arvates on Saksamaal 1-aastasest ooteajast hoolimata lahutuse saamine stressivabam. Kuid loomulikult ei kehti see konsensusliku lahutuse kohta.

    Kui te ei tööta, katab kulud riik. Leidke advokaat, kes järgib kõike

    Loodan, et see on teie jaoks hea

    Emre34
    Osaleja

    Tänan vastuse eest. Inimesed abielluvad selleks, et olla õnnelikud, jagada elu ja ehitada koos tulevikku. Kahjuks, kuigi ma ei taha üldistada, hakkavad meiesugused peigmehed/pruudid, kes tulevad Türgist, kogema suuri probleeme varsti pärast nende saabumist. Saksamaa. Muidugi on selle üheks suurimaks põhjuseks kahjuks Saksamaal sündinud ja kasvanud abikaasad...
    Tuleb lahutus kokkuleppega. Oleme juba lahus, kuid pole veel kuskilt teada andnud. Püüan koguda teavet selle kohta, kuidas seda tööd kõige paremini ja lühemalt lahendada.

    südametu
    Osaleja

    Tere, seda teemat on siin foorumis ka varem palju arutatud.Vanadest kirjadest läbi otsides saab infot.Seaduse muudatust vms pole olnud.. positiivse arenguna pole vaja juristi palgata Saksamaal peale lahutust.Tuleb pitseerida apostilliga kõrgemast kohtust,konsulaadis saab lasta rahvastikuregistrist eemaldada koos türgi tõlkega...Sest isegi kui sa lahutad Saksamaal,siis ilmud ikkagi abielluda Türgis... Näiteks lahutasin Saksamaal 2017. aastal, mul on konsulaadis selle kuu lõpus tähtaeg, kavatsen selle registrist kustutada, kuna ma ei leidnud seniajani...Lihtsalt infoks teistele sõpradele.Kirjutan..Apostillpitsatiga kohtuotsus on 15 euri..tõlge jääb 0-200 euro vahele,konsulaadis tõestamise tasu 250 euri.Palun pidage meeles, et teil tekivad need kulud. Parimate soovidega.

    Emre34
    Osaleja

    Tänu südametu, kasulik teave.

    Ohne ideaal
    Osaleja

    Meie sõber esitas täpselt need küsimused, mida ma küsisin.
    Olen samas olukorras. Praegu on mul 1-aastane sõltumatu istung. Välja arvatud Auslanderbehörde, ei tea ükski asutus, et me oleme toovad. Oleme olnud 7 kuud. Me pole veel midagi sellist nagu lahutusavaldust teinud. Kas ma saan selle iseseisva istungiga minna Türki, saada oma naiselt volikiri, seal kohe lahutada ja uuesti ilma probleemideta Saksamaale siseneda? Ei ole eskalatsiooni, et meie abielu on lepinguline lahutus. Niipalju kui ma kuulsin, saame mõlemad Saksamaal ühe advokaadiga kohe lahutada. Kas see on tõsi?

    fuk_xnumx
    Osaleja

    kas sa tahad lahutada Türgis kohe või Saksamaal, otsusta enne, räägime hiljem

    Meie sõber esitas täpselt need küsimused, mida ma küsisin.
    Olen samas olukorras. Praegu on mul 1-aastane sõltumatu istung. Välja arvatud Auslanderbehörde, ei tea ükski asutus, et me oleme toovad. Oleme olnud 7 kuud. Me pole veel midagi sellist nagu lahutusavaldust teinud. Kas ma saan selle iseseisva istungiga minna Türki, saada oma naiselt volikiri, seal kohe lahutada ja uuesti ilma probleemideta Saksamaale siseneda? Ei ole eskalatsiooni, et meie abielu on lepinguline lahutus. Niipalju kui ma kuulsin, saame mõlemad Saksamaal ühe advokaadiga kohe lahutada. Kas see on tõsi?

    Ohne ideaal
    Osaleja

    kas sa tahad lahutada Türgis kohe või Saksamaal, otsusta enne, räägime hiljem

    Saksamaal.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Kui lahutate Saksamaal kalli tr-ga, saate selle tehtud ilma isegi 9 10 tuhat tl tr-st jätmata, kui peate oma abikaasaga kokku leppima

Kuvatakse 8 vastust – 1 kuni 8 (kokku 8)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.